Westrode - U18 meisjes - VC Wolvertem


zaterdag 21 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: A: 2 winnende sets - B en C: 1 set - 3 punten verschil
09:001AF5Henckens Lenne - Peeters Fran (S1)Bierinckx Kato - Wuyts Emma (S6)14-2121-156-151-2Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona
09:002BF6Kokke Céleste - Matthys Charlotte  (S2)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S5)21-80-01-0Coppens Elli - De Ryck Elke
09:003CF7vergult jana - Vertonghen Fien (S3)Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line (S4)11-210-00-1De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe
09:204BF6Coppens Elli - De Ryck Elke  (S8)GERBAUD alice - Szeles Emma (S11)26-290-00-1Hemelings Tracey - Depestele Sabe
09:205CF7De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (S9)Thienpont Hannah - Assys Amber (S10)21-40-01-0Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line
09:406AF5Bierinckx Kato - Wuyts Emma (S6)Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (S7)11-2114-210-2Henckens Lenne - Peeters Fran
09:407BF6Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S5)Coppens Elli - De Ryck Elke  (S8)20-230-00-1GERBAUD alice - Szeles Emma
09:408CF7Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line (S4)De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (S9)21-100-01-0Thienpont Hannah - Assys Amber
10:009BF6GERBAUD alice - Szeles Emma (S11)Kokke Céleste - Matthys Charlotte  (S2)3-210-00-1Coppens Elli - De Ryck Elke
10:0010CF7Thienpont Hannah - Assys Amber (S10)vergult jana - Vertonghen Fien (S3)18-210-00-1De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe
10:2011AF5Henckens Lenne - Peeters Fran (S1)Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (S7)10-219-210-2Bierinckx Kato - Wuyts Emma
10:2012BF6Kokke Céleste - Matthys Charlotte  (S2)Coppens Elli - De Ryck Elke  (S8)26-290-00-1Hemelings Tracey - Depestele Sabe
10:2013CF7vergult jana - Vertonghen Fien (S3)De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (S9)13-210-00-1Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line
10:4014BF6Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S5)GERBAUD alice - Szeles Emma (S11)21-160-01-0Kokke Céleste - Matthys Charlotte
10:4015CF7Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line (S4)Thienpont Hannah - Assys Amber (S10)23-200-01-0vergult jana - Vertonghen Fien
Nieuwe poules: D en E: 1 set - 3 punten verschil - F en G: 2 winnende sets
11:2016EF5Kokke Céleste - Matthys Charlotte  (1B)De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (2C)21-180-01-0Bierinckx Kato - Wuyts Emma
11:2017DF6Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line (1C)Coppens Elli - De Ryck Elke  (2B)21-150-01-0Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona
11:2018FF7Hemelings Tracey - Depestele Sabe (3B)vergult jana - Vertonghen Fien (3C)21-1715-2110-151-2Henckens Lenne - Peeters Fran
11:4019GF5GERBAUD alice - Szeles Emma (4B)Thienpont Hannah - Assys Amber (4C)21-1611-2115-92-1Kokke Céleste - Matthys Charlotte
11:4020DF6Coppens Elli - De Ryck Elke  (2B)Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (1A)20-230-00-1Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line
12:0021EF6De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (2C)Bierinckx Kato - Wuyts Emma (2A)21-170-01-0Kokke Céleste - Matthys Charlotte
12:0022FF7vergult jana - Vertonghen Fien (3C)Henckens Lenne - Peeters Fran (3A)20-2221-1915-92-1Hemelings Tracey - Depestele Sabe
12:2023DF5Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (1A)Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line (1C)16-210-00-1Coppens Elli - De Ryck Elke
12:2024EF6Bierinckx Kato - Wuyts Emma (2A)Kokke Céleste - Matthys Charlotte  (1B)21-150-01-0De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
12:4025F6Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (2D)De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (2E)21-1518-217-151-2Bierinckx Kato - Wuyts Emma
Voor de 5de en 6de plaats: 2 winnende sets
12:4026F5Coppens Elli - De Ryck Elke  (3D)Kokke Céleste - Matthys Charlotte  (3E)18-2123-2118-162-1Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line
Poulewedstrijd voor de 7de, 8ste en 9de plaats: 2 winnende sets
12:4027FF7Henckens Lenne - Peeters Fran (3A)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (3B)21-1921-192-0vergult jana - Vertonghen Fien
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
13:2028F5Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line (1D)Bierinckx Kato - Wuyts Emma (1E)21-221-92-0Coppens Elli - De Ryck Elke

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line 70
Bierinckx Kato - Wuyts Emma 63
De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe 56
Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona 53
Coppens Elli - De Ryck Elke 49
Kokke Céleste - Matthys Charlotte 46
vergult jana - Vertonghen Fien 42
Henckens Lenne - Peeters Fran 39
Hemelings Tracey - Depestele Sabe 36
GERBAUD alice - Szeles Emma 33
Thienpont Hannah - Assys Amber 31

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Kokke Céleste - Matthys Charlotte 964
Henckens Lenne - Peeters Fran 1031
Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line 1100
GERBAUD alice - Szeles Emma 659
Hemelings Tracey - Depestele Sabe 742
Coppens Elli - De Ryck Elke 639
De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe 408
Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona 470
vergult jana - Vertonghen Fien 588
Bierinckx Kato - Wuyts Emma 646
Thienpont Hannah - Assys Amber 130