Westrode - U14 jongens - VC Wolvertem


zaterdag 21 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: iedereen speelt tegen iedereen - 1 set, 3 punten verschil
15:001AM3Bartholomees Staf - Jordens Louïs (S2)Aly Adam - De Schreye Victor (S5)3-210-00-1Bartholomees Arne - Derom Ruben
15:002AM4Lambrechts Lander - Goossens Ward (S3)Mertens Fre - Walkowski Mathias (S4)9-210-00-1Bartholomees Arne - Derom Ruben
15:203AM3Aly Adam - De Schreye Victor (S5)Bartholomees Arne - Derom Ruben (S1)24-270-00-1Mertens Fre - Walkowski Mathias
15:204AM4Bartholomees Staf - Jordens Louïs (S2)Lambrechts Lander - Goossens Ward (S3)21-180-01-0Mertens Fre - Walkowski Mathias
15:405AM3Bartholomees Arne - Derom Ruben (S1)Mertens Fre - Walkowski Mathias (S4)7-210-00-1Bartholomees Staf - Jordens Louïs
15:406AM4Aly Adam - De Schreye Victor (S5)Lambrechts Lander - Goossens Ward (S3)21-100-01-0Bartholomees Staf - Jordens Louïs
16:007AM3Bartholomees Staf - Jordens Louïs (S2)Bartholomees Arne - Derom Ruben (S1)11-210-00-1Lambrechts Lander - Goossens Ward
16:008AM4Mertens Fre - Walkowski Mathias (S4)Aly Adam - De Schreye Victor (S5)21-60-01-0Lambrechts Lander - Goossens Ward
16:209AM3Bartholomees Arne - Derom Ruben (S1)Lambrechts Lander - Goossens Ward (S3)21-70-01-0Aly Adam - De Schreye Victor
16:2010AM4Mertens Fre - Walkowski Mathias (S4)Bartholomees Staf - Jordens Louïs (S2)21-30-01-0Aly Adam - De Schreye Victor
Verliezer is 5de - 1 set, 3 punten verschil
16:4011M3Bartholomees Staf - Jordens Louïs (4A)Lambrechts Lander - Goossens Ward (5A)21-180-01-0Aly Adam - De Schreye Victor
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
17:0012M3Aly Adam - De Schreye Victor (3A)Bartholomees Staf - Jordens Louïs (W11)21-521-112-0Lambrechts Lander - Goossens Ward
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
17:0013M4Bartholomees Arne - Derom Ruben (2A)Mertens Fre - Walkowski Mathias (1A)8-2113-210-2Lambrechts Lander - Goossens Ward

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Mertens Fre - Walkowski Mathias 27
Bartholomees Arne - Derom Ruben 23
Aly Adam - De Schreye Victor 19
Bartholomees Staf - Jordens Louïs 15
Lambrechts Lander - Goossens Ward 11

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Lambrechts Lander - Goossens Ward 144
Aly Adam - De Schreye Victor 322
Bartholomees Staf - Jordens Louïs 165
Mertens Fre - Walkowski Mathias 454
Bartholomees Arne - Derom Ruben 309