Westrode - U16 jongens - VC Wolvertem


zaterdag 21 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
14:401BM1Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (S5)Poelmans Wout - Gryncewicz Arne (S6)11-210-00-1Peeters Stijn - Moens Wout
14:402BM2Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (S2)STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (S3)21-130-01-0Mertens Warre - Grandjean Arne
15:003AM1Peeters Stijn - Moens Wout (S4)Mertens Warre - Grandjean Arne (S7)13-210-00-1Neyens Thomas - Neyens Michiel
15:004BM2Poelmans Wout - Gryncewicz Arne (S6)STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (S3)16-210-00-1Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince
15:205AM1Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Mertens Warre - Grandjean Arne (S7)21-110-01-0STROEYKENS Jente - Smeets Ibe
15:206BM2Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (S2)Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (S5)21-140-01-0Poelmans Wout - Gryncewicz Arne
15:407BM1Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (S5)STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (S3)15-210-00-1Neyens Thomas - Neyens Michiel
15:408BM2Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (S2)Poelmans Wout - Gryncewicz Arne (S6)21-140-01-0Mertens Warre - Grandjean Arne
16:009AM1Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Peeters Stijn - Moens Wout (S4)21-60-01-0Nicolai Nio - Anzempamber Jelle
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 2 winnende sets
16:2010CM2Poelmans Wout - Gryncewicz Arne (3B)Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (4B)21-1318-2112-151-2Peeters Stijn - Moens Wout
Kruiswedstrijden: 1 set - 2 winnende sets
16:2013M1Mertens Warre - Grandjean Arne (2A)Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (1B)11-2116-210-2STROEYKENS Jente - Smeets Ibe
17:0011CM2Peeters Stijn - Moens Wout (3A)Nicolai Nio - Anzempamber Jelle (4B)18-2114-210-2Poelmans Wout - Gryncewicz Arne
17:0014M1STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (2B)Neyens Thomas - Neyens Michiel (1A)6-214-210-2Mertens Warre - Grandjean Arne
17:4012CM2Peeters Stijn - Moens Wout (3A)Poelmans Wout - Gryncewicz Arne (3B)21-021-02-0Nicolai Nio - Anzempamber Jelle
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
17:4015M1Mertens Warre - Grandjean Arne (L13)STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (L14)15-2118-210-2Neyens Thomas - Neyens Michiel
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
18:2016M1Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (W13)Neyens Thomas - Neyens Michiel (W14)11-2112-210-2STROEYKENS Jente - Smeets Ibe

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Neyens Thomas - Neyens Michiel 49
Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince 44
STROEYKENS Jente - Smeets Ibe 39
Mertens Warre - Grandjean Arne 37
Nicolai Nio - Anzempamber Jelle 34
Peeters Stijn - Moens Wout 32
Poelmans Wout - Gryncewicz Arne 29

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince 643
Neyens Thomas - Neyens Michiel 1170
Poelmans Wout - Gryncewicz Arne 604
Peeters Stijn - Moens Wout 443
STROEYKENS Jente - Smeets Ibe 559
Nicolai Nio - Anzempamber Jelle 580
Mertens Warre - Grandjean Arne 536