Westrode - U18 jongens - VC Wolvertem


zaterdag 21 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: poule B:1 set - 3 punten verschil / Poule A: 2 winnende sets (vermits er een ploeg (S1) laattijdig afgezegd heeft)
14:001AM6Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne (S5)0-210-210-2Blyaert Jasper - Rosiers Senne
14:002BM7Van den Driessche Yerko - De Greve Brent (S2)VAN GOMPEL TOON - Van Nieuwenhoven Florian (S6)21-50-01-0Willibal Lucas - Ysebaert Senne
14:203AM6Craigen James - Vermoote Tibe (S8)Blyaert Jasper - Rosiers Senne (S4)11-213-210-2Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne
14:204BM7wyns sil - De Clerck Wannes (S7)Willibal Lucas - Ysebaert Senne (S3)5-210-00-1VAN GOMPEL TOON - Van Nieuwenhoven Florian
14:405AM6Blyaert Jasper - Rosiers Senne (S4)21-021-02-0Craigen James - Vermoote Tibe
14:406BM5Willibal Lucas - Ysebaert Senne (S3)Van den Driessche Yerko - De Greve Brent (S2)22-190-01-0wyns sil - De Clerck Wannes
15:007AM6Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne (S5)Craigen James - Vermoote Tibe (S8)21-1421-92-0Blyaert Jasper - Rosiers Senne
15:008BM5VAN GOMPEL TOON - Van Nieuwenhoven Florian (S6)wyns sil - De Clerck Wannes (S7)10-210-00-1Van den Driessche Yerko - De Greve Brent
15:209AM6Blyaert Jasper - Rosiers Senne (S4)Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne (S5)21-1821-72-0Craigen James - Vermoote Tibe
15:2010BM5Willibal Lucas - Ysebaert Senne (S3)VAN GOMPEL TOON - Van Nieuwenhoven Florian (S6)21-90-01-0wyns sil - De Clerck Wannes
15:4011AM6Craigen James - Vermoote Tibe (S8)0-210-210-2Blyaert Jasper - Rosiers Senne
15:4012BM5Van den Driessche Yerko - De Greve Brent (S2)wyns sil - De Clerck Wannes (S7)21-90-01-0Willibal Lucas - Ysebaert Senne
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
16:2013M6wyns sil - De Clerck Wannes (3B)0-210-00-1Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne
16:2014M5VAN GOMPEL TOON - Van Nieuwenhoven Florian (4B)Craigen James - Vermoote Tibe (3A)21-170-01-0Van den Driessche Yerko - De Greve Brent
16:4015M6Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne (2A)Willibal Lucas - Ysebaert Senne (1B)16-210-00-1wyns sil - De Clerck Wannes
16:4016M5Van den Driessche Yerko - De Greve Brent (2B)Blyaert Jasper - Rosiers Senne (1A)16-210-00-1VAN GOMPEL TOON - Van Nieuwenhoven Florian
Voor 7de en 8ste plaats - 2 winnende sets
17:2017M6Craigen James - Vermoote Tibe (L14)0-210-00-1Willibal Lucas - Ysebaert Senne
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
17:2018M5wyns sil - De Clerck Wannes (W13)VAN GOMPEL TOON - Van Nieuwenhoven Florian (W14)24-210-01-0Blyaert Jasper - Rosiers Senne
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
18:0019M6Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne (L15)Van den Driessche Yerko - De Greve Brent (L16)16-210-00-1Craigen James - Vermoote Tibe
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
18:0020M5Willibal Lucas - Ysebaert Senne (W15)Blyaert Jasper - Rosiers Senne (W16)20-2221-914-161-2wyns sil - De Clerck Wannes

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Blyaert Jasper - Rosiers Senne 70
Willibal Lucas - Ysebaert Senne 63
Van den Driessche Yerko - De Greve Brent 56
Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne 53
wyns sil - De Clerck Wannes 49
VAN GOMPEL TOON - Van Nieuwenhoven Florian 46
Craigen James - Vermoote Tibe 42

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Van den Driessche Yerko - De Greve Brent 592
Blyaert Jasper - Rosiers Senne 722
Willibal Lucas - Ysebaert Senne 458
Weyckmans Jeremy - Torrekens Jarne 396
VAN GOMPEL TOON - Van Nieuwenhoven Florian 92
wyns sil - De Clerck Wannes 98
Craigen James - Vermoote Tibe 84