Huldenberg - U16 jongens - SMASH Neerijse


zaterdag 14 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
09:001BM1Servaes Lander - Servaes Arne (S5)Bartholomees Arne - Van Dommelen Ruben (S6)21-30-01-0Peeters Stijn - Moens Wout
09:002BM2Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth (S2)STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (S3)11-210-00-1de Bouw Matteo - Verboomen Siebe
09:203AM1Peeters Stijn - Moens Wout (S4)de Bouw Matteo - Verboomen Siebe (S7)21-80-01-0Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince
09:204BM2Bartholomees Arne - Van Dommelen Ruben (S6)STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (S3)12-210-00-1Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth
09:405AM1Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (S1)de Bouw Matteo - Verboomen Siebe (S7)21-50-01-0STROEYKENS Jente - Smeets Ibe
09:406BM2Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth (S2)Servaes Lander - Servaes Arne (S5)18-210-00-1Bartholomees Arne - Van Dommelen Ruben
10:007BM1Servaes Lander - Servaes Arne (S5)STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (S3)21-120-01-0Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince
10:008BM2Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth (S2)Bartholomees Arne - Van Dommelen Ruben (S6)21-100-01-0de Bouw Matteo - Verboomen Siebe
10:209AM1Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (S1)Peeters Stijn - Moens Wout (S4)21-170-01-0Servaes Lander - Servaes Arne
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 2 winnende sets
10:4010CM2Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth (3B)Bartholomees Arne - Van Dommelen Ruben (4B)21-1121-132-0de Bouw Matteo - Verboomen Siebe
Kruiswedstrijden: 1 set - 2 winnende sets
10:4013M1Peeters Stijn - Moens Wout (2A)Servaes Lander - Servaes Arne (1B)14-2112-210-2STROEYKENS Jente - Smeets Ibe
11:2011CM2de Bouw Matteo - Verboomen Siebe (3A)Bartholomees Arne - Van Dommelen Ruben (4B)13-2118-210-2Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth
11:2014M1STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (2B)Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (1A)6-2111-210-2Peeters Stijn - Moens Wout
12:0012CM2de Bouw Matteo - Verboomen Siebe (3A)Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth (3B)10-2111-210-2Bartholomees Arne - Van Dommelen Ruben
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
12:0015M1Peeters Stijn - Moens Wout (L13)STROEYKENS Jente - Smeets Ibe (L14)14-2117-210-2Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
12:4016M1Servaes Lander - Servaes Arne (W13)Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince (W14)16-2120-220-2STROEYKENS Jente - Smeets Ibe

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince 49
Servaes Lander - Servaes Arne 44
STROEYKENS Jente - Smeets Ibe 39
Peeters Stijn - Moens Wout 37
Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth 34
Bartholomees Arne - Van Dommelen Ruben 32
de Bouw Matteo - Verboomen Siebe 29

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Peeters Stijn - Moens Wout 262
STROEYKENS Jente - Smeets Ibe 279.4
Van den Driessche Kenzo - Bouillon Seth 271.8
Van den Driessche Yarne - Van der Cruys Vince 322.5
de Bouw Matteo - Verboomen Siebe 58
Servaes Lander - Servaes Arne 230.9
Bartholomees Arne - Van Dommelen Ruben 167