Tielt-Winge - U16 meisjes - BSV Aarschot

Lekkere pasta en artisanale pannenkoeken te verkrijgen.

zaterdag 14 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
14:401DF1Henckens Lenne - Olaerts Julie (S13)Tabruyn Zoë - Peeters Merel (S4)17-210-00-1Desmet Elien - Jans Noor
14:402AF2Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (S8)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S9)21-130-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
14:403BF3Pareyn Lotte - Weckx Camie (S7)Henckens Diede - Schroyen Michelle  (S10)21-50-01-0Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone
15:004DF1Tummers Sophie - Hertogs Elle (S5)Desmet Elien - Jans Noor (S12)22-190-01-0Henckens Lenne - Olaerts Julie
15:005CF2Peeters Fran - Vandeberg Siene (S6)De Witte Emma - Elsen Nora (S11)21-140-01-0Van Hout Joke - Desmet Nele
15:006AF3Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S9)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S1)15-210-00-1Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira
15:207DF1Tummers Sophie - Hertogs Elle (S5)Henckens Lenne - Olaerts Julie (S13)17-210-00-1Tabruyn Zoë - Peeters Merel
15:208BF2Henckens Diede - Schroyen Michelle  (S10)Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone (S2)1-210-00-1Pareyn Lotte - Weckx Camie
15:209CF3De Witte Emma - Elsen Nora (S11)Van Hout Joke - Desmet Nele (S3)4-210-00-1Peeters Fran - Vandeberg Siene
15:4010DF1Desmet Elien - Jans Noor (S12)Tabruyn Zoë - Peeters Merel (S4)18-210-00-1Tummers Sophie - Hertogs Elle
15:4011AF2Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S1)Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (S8)21-110-01-0Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
15:4012BF3Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone (S2)Pareyn Lotte - Weckx Camie (S7)22-190-01-0Henckens Diede - Schroyen Michelle
16:0013DF1Desmet Elien - Jans Noor (S12)Henckens Lenne - Olaerts Julie (S13)20-230-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
16:0014CF2Van Hout Joke - Desmet Nele (S3)Peeters Fran - Vandeberg Siene (S6)21-50-01-0De Witte Emma - Elsen Nora
16:0015DF3Tabruyn Zoë - Peeters Merel (S4)Tummers Sophie - Hertogs Elle (S5)21-140-01-0Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone
Kruisingswedstrijden
16:4016XF1Henckens Diede - Schroyen Michelle  (3B)De Witte Emma - Elsen Nora (3C)0-210-00-1Tummers Sophie - Hertogs Elle
16:4017F2Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (2A)Henckens Lenne - Olaerts Julie (2D)17-210-00-1Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
16:4018F3Pareyn Lotte - Weckx Camie (2B)Peeters Fran - Vandeberg Siene (2C)21-80-01-0Tabruyn Zoë - Peeters Merel
17:0019XF1De Witte Emma - Elsen Nora (3C)Tummers Sophie - Hertogs Elle (3D)16-210-00-1Henckens Diede - Schroyen Michelle
17:0020F2Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (3A)Desmet Elien - Jans Noor (4D)10-210-00-1Henckens Lenne - Olaerts Julie
17:0021F3Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (1A)Tabruyn Zoë - Peeters Merel (1D)14-210-00-1Peeters Fran - Vandeberg Siene
17:2022XF1Tummers Sophie - Hertogs Elle (3D)Henckens Diede - Schroyen Michelle  (3B)21-30-01-0De Witte Emma - Elsen Nora
17:2023F2Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone (1B)Van Hout Joke - Desmet Nele (1C)23-260-00-1Desmet Elien - Jans Noor
Voor de 7de en 8de plaats: twee winnende sets
17:2024F3Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (L17)Peeters Fran - Vandeberg Siene (L18)21-1921-182-0Henckens Lenne - Olaerts Julie
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
17:4025F1Desmet Elien - Jans Noor (W20)Tummers Sophie - Hertogs Elle (1X)21-180-01-0Tabruyn Zoë - Peeters Merel
Voor de 12de en 13de plaats: 1 set, 3 punten verschil
17:4026F2Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (L20)Henckens Diede - Schroyen Michelle  (3X)21-130-01-0V21
Voor de 1ste en 2de plaats: twee winnende sets
18:0027F1Tabruyn Zoë - Peeters Merel (W21)Van Hout Joke - Desmet Nele (W23)21-1821-182-0Desmet Elien - Jans Noor
Voor de 3de en 4de plaats: twee winnende sets
18:0028F2Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (L21)Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone (L23)13-210-011-210-2Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
Voor de 5de en 6de plaats: twee winnende sets
18:0029F3Henckens Lenne - Olaerts Julie (W17)Pareyn Lotte - Weckx Camie (W18)13-2119-210-2Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Tabruyn Zoë - Peeters Merel 49
Van Hout Joke - Desmet Nele 44
Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone 39
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 37
Pareyn Lotte - Weckx Camie 34
Henckens Lenne - Olaerts Julie 32
Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira 29
Peeters Fran - Vandeberg Siene 27
Desmet Elien - Jans Noor 25
Tummers Sophie - Hertogs Elle 23
De Witte Emma - Elsen Nora 21
Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe 20
Henckens Diede - Schroyen Michelle 18

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Henckens Lenne - Olaerts Julie 449
Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone 418.4
Peeters Fran - Vandeberg Siene 304
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 445
Tabruyn Zoë - Peeters Merel 342
De Witte Emma - Elsen Nora 84.8
Van Hout Joke - Desmet Nele 406
Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe 104
Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira 186
Desmet Elien - Jans Noor 21
Pareyn Lotte - Weckx Camie 242
Henckens Diede - Schroyen Michelle 99
Tummers Sophie - Hertogs Elle 306