Tielt-Winge - SENIORES - dames - BSV Aarschot

Lekkere pasta en artisanale pannenkoeken te verkrijgen.

zaterdag 14 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden
09:001AF1Barrezeele Lara - Simons Elien (S8)Poels Zora - Goossen Silke (S1)14-2118-210-2Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine
09:002CF2Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (S11)De Wachter Kelly - De Preter Leen (S14)21-120-01-0Stelma Fiona - Kleinpeter Maya
09:003DF3Peeters Noa - Palmans Louise (S12)Standaert Axelle - Verbiest Stefanie (S13)16-210-00-1Groven Febe - Linssen Jutta
09:204CF2Henckens Lenne - Olaerts Julie (S6)Stelma Fiona - Kleinpeter Maya (S3)8-210-00-1Smets Julie - Van Puymbrouck Femke
09:205DF3Adriaensens Melissa - Martens Evelien (S5)Groven Febe - Linssen Jutta (S4)21-110-01-0Peeters Noa - Palmans Louise
09:406BF1Hanzen Linda - Ockerman Lore (S10)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S15)21-140-01-0Groven Mirre - Verhoeven Yana
09:407CF2Henckens Lenne - Olaerts Julie (S6)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (S11)19-220-00-1De Wachter Kelly - De Preter Leen
09:408DF3Adriaensens Melissa - Martens Evelien (S5)Peeters Noa - Palmans Louise (S12)21-140-01-0Standaert Axelle - Verbiest Stefanie
10:009BF1Mertens Arianne - Blocquiaux Sara (S7)Groven Mirre - Verhoeven Yana (S2)21-120-01-0Hanzen Linda - Ockerman Lore
10:0010AF2Barrezeele Lara - Simons Elien (S8)Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (S9)21-1821-122-0Poels Zora - Goossen Silke
10:0011DF3Groven Febe - Linssen Jutta (S4)Standaert Axelle - Verbiest Stefanie (S13)11-210-00-1Peeters Noa - Palmans Louise
10:2012BF1Mertens Arianne - Blocquiaux Sara (S7)Hanzen Linda - Ockerman Lore (S10)21-140-01-0Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
10:2013DF3Groven Febe - Linssen Jutta (S4)Peeters Noa - Palmans Louise (S12)22-180-01-0Adriaensens Melissa - Martens Evelien
10:4014BF1Groven Mirre - Verhoeven Yana (S2)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S15)21-100-01-0Hanzen Linda - Ockerman Lore
10:4015CF2Stelma Fiona - Kleinpeter Maya (S3)De Wachter Kelly - De Preter Leen (S14)21-100-01-0Smets Julie - Van Puymbrouck Femke
10:4016DF3Standaert Axelle - Verbiest Stefanie (S13)Adriaensens Melissa - Martens Evelien (S5)24-210-01-0Groven Febe - Linssen Jutta
11:0017BF1Groven Mirre - Verhoeven Yana (S2)Hanzen Linda - Ockerman Lore (S10)19-220-00-1Mertens Arianne - Blocquiaux Sara
11:0018CF2Stelma Fiona - Kleinpeter Maya (S3)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (S11)16-210-00-1Henckens Lenne - Olaerts Julie
11:0019AF3Poels Zora - Goossen Silke (S1)Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (S9)21-1621-92-0Barrezeele Lara - Simons Elien
11:2020BF1Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S15)Mertens Arianne - Blocquiaux Sara (S7)9-210-00-1Groven Mirre - Verhoeven Yana
11:2021CF2De Wachter Kelly - De Preter Leen (S14)Henckens Lenne - Olaerts Julie (S6)14-210-00-1Stelma Fiona - Kleinpeter Maya
kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
11:4022F1Poels Zora - Goossen Silke (1A)Stelma Fiona - Kleinpeter Maya (2C)8-210-00-1Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine
11:4023F2Mertens Arianne - Blocquiaux Sara (1B)Adriaensens Melissa - Martens Evelien (2D)21-80-01-0Groven Mirre - Verhoeven Yana
11:4024F3Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (1C)Barrezeele Lara - Simons Elien (2A)21-160-01-0Henckens Lenne - Olaerts Julie
12:0025F1Standaert Axelle - Verbiest Stefanie (1D)Hanzen Linda - Ockerman Lore (2B)21-170-01-0Poels Zora - Goossen Silke
12:0026F2Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (3A)Groven Febe - Linssen Jutta (3D)19-220-00-1Adriaensens Melissa - Martens Evelien
12:0027F3Groven Mirre - Verhoeven Yana (3B)Henckens Lenne - Olaerts Julie (3C)21-140-01-0Barrezeele Lara - Simons Elien
12:2028F1Stelma Fiona - Kleinpeter Maya (W22)Standaert Axelle - Verbiest Stefanie (W25)21-140-01-0Groven Febe - Linssen Jutta
12:2029F2Mertens Arianne - Blocquiaux Sara (W23)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (W24)15-210-00-1Groven Mirre - Verhoeven Yana
12:2030EF3Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (4B)De Wachter Kelly - De Preter Leen (4C)21-180-01-0Peeters Noa - Palmans Louise
12:4031F1Poels Zora - Goossen Silke (L22)Hanzen Linda - Ockerman Lore (L25)14-210-00-1Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine
12:4032F2Adriaensens Melissa - Martens Evelien (L23)Barrezeele Lara - Simons Elien (L24)26-230-01-0Henckens Lenne - Olaerts Julie
Voor 15de, 14de en 13de plaats - 1 set, 3 punten verschil
13:0033EF3Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (4B)Peeters Noa - Palmans Louise (4D)17-210-00-1De Wachter Kelly - De Preter Leen
Voor 7de en 8ste plaats - 1 set, 3 punten verschil
13:0034F1Poels Zora - Goossen Silke (L31)Barrezeele Lara - Simons Elien (L32)22-250-00-1Stelma Fiona - Kleinpeter Maya
Voor 11de en 12de plaats - 1 set, 3 punten verschil
13:0035F2Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine (L26)Henckens Lenne - Olaerts Julie (L27)15-210-00-1Hanzen Linda - Ockerman Lore
Voor 9de en 10de plaats - 1 set, 3 punten verschil
13:2036F3Groven Febe - Linssen Jutta (W26)Groven Mirre - Verhoeven Yana (W27)15-210-00-1Smets Julie - Van Puymbrouck Femke
Voor 15de, 14de en 13de plaats - 1 set, 3 punten verschil
13:2037EF1Peeters Noa - Palmans Louise (4D)De Wachter Kelly - De Preter Leen (4C)21-110-01-0Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
13:2038F2Hanzen Linda - Ockerman Lore (W31)Adriaensens Melissa - Martens Evelien (W32)21-1221-132-0Henckens Lenne - Olaerts Julie
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
13:4039F1Stelma Fiona - Kleinpeter Maya (W28)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (W29)24-2221-152-0Groven Mirre - Verhoeven Yana
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
13:4040F2Standaert Axelle - Verbiest Stefanie (L28)Mertens Arianne - Blocquiaux Sara (L29)13-2121-1913-151-2Hanzen Linda - Ockerman Lore

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Stelma Fiona - Kleinpeter Maya 100
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 90
Mertens Arianne - Blocquiaux Sara 80
Standaert Axelle - Verbiest Stefanie 75
Hanzen Linda - Ockerman Lore 70
Adriaensens Melissa - Martens Evelien 65
Barrezeele Lara - Simons Elien 60
Poels Zora - Goossen Silke 55
Groven Mirre - Verhoeven Yana 51
Groven Febe - Linssen Jutta 48
Henckens Lenne - Olaerts Julie 44
Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine 40
Peeters Noa - Palmans Louise 38
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 35
De Wachter Kelly - De Preter Leen 33

Einduitslag  Dames Belgium

Ploeg Punten (pp)
Stelma Fiona - Kleinpeter Maya 25
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 20
Mertens Arianne - Blocquiaux Sara 17
Standaert Axelle - Verbiest Stefanie 15
Adriaensens Melissa - Martens Evelien 12
Poels Zora - Goossen Silke 12
Hanzen Linda - Ockerman Lore 12
Barrezeele Lara - Simons Elien 12
Peeters Noa - Palmans Louise 8
De Wachter Kelly - De Preter Leen 8
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 8
Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine 8
Henckens Lenne - Olaerts Julie 8
Groven Febe - Linssen Jutta 8
Groven Mirre - Verhoeven Yana 8

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Hanzen Linda - Ockerman Lore 568
Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine 687
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 780
Adriaensens Melissa - Martens Evelien 858
Groven Febe - Linssen Jutta 1085
Mertens Arianne - Blocquiaux Sara 965
Henckens Lenne - Olaerts Julie 1106
Barrezeele Lara - Simons Elien 710
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 1135
Peeters Noa - Palmans Louise 353
Groven Mirre - Verhoeven Yana 1223
Poels Zora - Goossen Silke 1360
Stelma Fiona - Kleinpeter Maya 1076
De Wachter Kelly - De Preter Leen 272
Standaert Axelle - Verbiest Stefanie 295