Merchtem - SENIORES - dames - PCQ

Start rond de middag

zondag 8 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
13:401AF1Rampelberg Lina - Stelma Fiona (S1)Vander Elst Daphné - Marchand Pauline (S5)21-30-01-0Barrezeele Lara - Coopmans Anke
13:402BF2Michiels Rebecca - Van Belle Amber (S2)Karciauskaite Indre - Villarroel Wayra  (S6)21-50-01-0Delanote Justine - Versteynen Lena
14:003AF1Nagels Lara - Vreys Dauke (S8)Barrezeele Lara - Coopmans Anke (S4)21-140-01-0Vander Elst Daphné - Marchand Pauline
14:004BF2Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S7)Delanote Justine - Versteynen Lena (S3)21-150-01-0Karciauskaite Indre - Villarroel Wayra
14:205AF1Barrezeele Lara - Coopmans Anke (S4)Rampelberg Lina - Stelma Fiona (S1)12-210-00-1Nagels Lara - Vreys Dauke
14:206BF2Delanote Justine - Versteynen Lena (S3)Michiels Rebecca - Van Belle Amber (S2)21-160-01-0Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
14:407AF1Vander Elst Daphné - Marchand Pauline (S5)Nagels Lara - Vreys Dauke (S8)8-210-00-1Rampelberg Lina - Stelma Fiona
14:408BF2Karciauskaite Indre - Villarroel Wayra  (S6)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S7)8-210-00-1Michiels Rebecca - Van Belle Amber
15:009AF1Barrezeele Lara - Coopmans Anke (S4)Vander Elst Daphné - Marchand Pauline (S5)21-120-01-0Nagels Lara - Vreys Dauke
15:0010BF2Delanote Justine - Versteynen Lena (S3)Karciauskaite Indre - Villarroel Wayra  (S6)21-50-01-0Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
15:2011AF1Rampelberg Lina - Stelma Fiona (S1)Nagels Lara - Vreys Dauke (S8)16-210-00-1Barrezeele Lara - Coopmans Anke
15:2012BF2Michiels Rebecca - Van Belle Amber (S2)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S7)21-140-01-0Delanote Justine - Versteynen Lena
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
16:0013F1Vander Elst Daphné - Marchand Pauline (4A)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (3B)15-210-00-1Rampelberg Lina - Stelma Fiona
16:0014F2Karciauskaite Indre - Villarroel Wayra  (4B)Barrezeele Lara - Coopmans Anke (3A)15-210-00-1Delanote Justine - Versteynen Lena
16:2015F1Rampelberg Lina - Stelma Fiona (2A)Michiels Rebecca - Van Belle Amber (1B)16-210-00-1Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
16:2016F2Delanote Justine - Versteynen Lena (2B)Nagels Lara - Vreys Dauke (1A)12-210-00-1Barrezeele Lara - Coopmans Anke
Voor 7de en 8ste plaats - 2 winnende sets
17:0017F2Vander Elst Daphné - Marchand Pauline (L13)Karciauskaite Indre - Villarroel Wayra  (L14)21-1121-152-0Michiels Rebecca - Van Belle Amber
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
17:0018F1Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (W13)Barrezeele Lara - Coopmans Anke (W14)22-2022-202-0Nagels Lara - Vreys Dauke
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
17:4019F2Rampelberg Lina - Stelma Fiona (L15)Delanote Justine - Versteynen Lena (L16)21-918-2115-82-1Vander Elst Daphné - Marchand Pauline
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
17:4020F1Michiels Rebecca - Van Belle Amber (W15)Nagels Lara - Vreys Dauke (W16)21-1721-182-0Brocatus Hannelore - Augustynen Noor

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 100
Nagels Lara - Vreys Dauke 90
Rampelberg Lina - Stelma Fiona 80
Delanote Justine - Versteynen Lena 75
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor 70
Barrezeele Lara - Coopmans Anke 65
Vander Elst Daphné - Marchand Pauline 60
Karciauskaite Indre - Villarroel Wayra 55

Einduitslag  Dames Belgium

Ploeg Punten (pp)
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 25
Nagels Lara - Vreys Dauke 20
Rampelberg Lina - Stelma Fiona 17
Delanote Justine - Versteynen Lena 15
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor 12
Karciauskaite Indre - Villarroel Wayra 12
Vander Elst Daphné - Marchand Pauline 12
Barrezeele Lara - Coopmans Anke 12

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Delanote Justine - Versteynen Lena 680
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor 300
Barrezeele Lara - Coopmans Anke 861.2
Rampelberg Lina - Stelma Fiona 1115
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 1015
Karciauskaite Indre - Villarroel Wayra 285
Vander Elst Daphné - Marchand Pauline 321
Nagels Lara - Vreys Dauke 360