Keerbergen - U16 meisjes - Kevoc

start in namiddag

zaterdag 7 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
14:001AF1Henckens Lenne - Peeters Fran (S1)De Witte Emma - Meurrens Lotte (S5)21-110-01-0Van Even Arwen - Machiels Janne
14:002BF2Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (S2)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S6)21-90-01-0De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
14:203AF1Elsen Leana - Henckens Diede (S8)Van Even Arwen - Machiels Janne (S4)21-100-01-0De Witte Emma - Meurrens Lotte
14:204BF2Van Hoof Lien - Bergmans Yara (S7)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S3)14-210-00-1Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
14:405AF1Van Even Arwen - Machiels Janne (S4)Henckens Lenne - Peeters Fran (S1)7-210-00-1Elsen Leana - Henckens Diede
14:406BF2De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S3)Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (S2)21-170-01-0Van Hoof Lien - Bergmans Yara
15:007AF1De Witte Emma - Meurrens Lotte (S5)Elsen Leana - Henckens Diede (S8)21-100-01-0Henckens Lenne - Peeters Fran
15:008BF2Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S6)Van Hoof Lien - Bergmans Yara (S7)16-210-00-1Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie
15:209AF1Van Even Arwen - Machiels Janne (S4)De Witte Emma - Meurrens Lotte (S5)16-210-00-1Elsen Leana - Henckens Diede
15:2010BF2De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S3)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S6)21-140-01-0Van Hoof Lien - Bergmans Yara
15:4011AF1Henckens Lenne - Peeters Fran (S1)Elsen Leana - Henckens Diede (S8)21-100-01-0Van Even Arwen - Machiels Janne
15:4012BF2Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (S2)Van Hoof Lien - Bergmans Yara (S7)21-90-01-0De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
16:0013F1Van Even Arwen - Machiels Janne (4A)Van Hoof Lien - Bergmans Yara (3B)18-210-00-1De Witte Emma - Meurrens Lotte
16:0014F2Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (4B)Elsen Leana - Henckens Diede (3A)21-140-01-0Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie
16:2015F1De Witte Emma - Meurrens Lotte (2A)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (1B)21-130-01-0Van Hoof Lien - Bergmans Yara
16:2016F2Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (2B)Henckens Lenne - Peeters Fran (1A)16-210-00-1Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
Voor 7de en 8ste plaats - 2 winnende sets
16:4017F2Van Even Arwen - Machiels Janne (L13)Elsen Leana - Henckens Diede (L14)18-219-210-2De Witte Emma - Meurrens Lotte
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
16:4018F1Van Hoof Lien - Bergmans Yara (W13)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (W14)9-2110-210-2Henckens Lenne - Peeters Fran
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
17:2019F2De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (L15)Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (L16)10-2121-1412-151-2Elsen Leana - Henckens Diede
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
17:2020F1De Witte Emma - Meurrens Lotte (W15)Henckens Lenne - Peeters Fran (W16)17-2110-210-2Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Henckens Lenne - Peeters Fran 49
De Witte Emma - Meurrens Lotte 44
Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie 39
De Wachter Zoë - Van Driessche Lola 37
Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe 34
Van Hoof Lien - Bergmans Yara 32
Elsen Leana - Henckens Diede 29
Van Even Arwen - Machiels Janne 27

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Henckens Lenne - Peeters Fran 1031
Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie 439
Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe 258
De Wachter Zoë - Van Driessche Lola 346
Van Even Arwen - Machiels Janne 168
Van Hoof Lien - Bergmans Yara 138
Elsen Leana - Henckens Diede 546
De Witte Emma - Meurrens Lotte 160