Keerbergen - SENIORES - dames - Kevoc


zaterdag 7 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
09:001AF1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S8)Steegmans Naomi - Daniels Jess (S9)21-90-01-0Poels Zora - Goossen Silke
09:002BF2vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (S7)Beken Ilke - Beken Joke (S10)18-210-00-1Verhoeven Yana - Henckens Lenne
09:003CF3Delanote Justine - Versteynen Lena (S6)Traytcheva Assia - Putaturo Chiara (S11)21-170-01-0Groven Mirre - Linssen Jutta
09:204AF1Steegmans Naomi - Daniels Jess (S9)Poels Zora - Goossen Silke (S1)8-210-00-1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
09:205BF2Beken Ilke - Beken Joke (S10)Verhoeven Yana - Henckens Lenne (S2)21-130-01-0vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky
09:206DF3Mertens Arianne - Hanzen Linda (S5)Nagels Lara - Vreys Dauke (S12)19-220-00-1Groven Febe - Peeters Fran
09:407AF1Poels Zora - Goossen Silke (S1)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S8)16-210-00-1Steegmans Naomi - Daniels Jess
09:408CF2Traytcheva Assia - Putaturo Chiara (S11)Groven Mirre - Linssen Jutta (S3)18-210-00-1Delanote Justine - Versteynen Lena
09:409DF3Nagels Lara - Vreys Dauke (S12)Groven Febe - Peeters Fran (S4)21-80-01-0Mertens Arianne - Hanzen Linda
10:0010BF1Verhoeven Yana - Henckens Lenne (S2)vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (S7)14-210-00-1Beken Ilke - Beken Joke
10:0011CF2Groven Mirre - Linssen Jutta (S3)Delanote Justine - Versteynen Lena (S6)17-210-00-1Traytcheva Assia - Putaturo Chiara
10:0012DF3Groven Febe - Peeters Fran (S4)Mertens Arianne - Hanzen Linda (S5)10-210-00-1Nagels Lara - Vreys Dauke
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
10:4013F1Poels Zora - Goossen Silke (2A)Verhoeven Yana - Henckens Lenne (3B)21-160-01-0Delanote Justine - Versteynen Lena
10:4014F2vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (2B)Steegmans Naomi - Daniels Jess (3A)21-170-01-0Nagels Lara - Vreys Dauke
10:4015F3Groven Mirre - Linssen Jutta (2C)Groven Febe - Peeters Fran (3D)21-60-01-0Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
11:0016F1Mertens Arianne - Hanzen Linda (2D)Traytcheva Assia - Putaturo Chiara (3C)25-220-01-0Beken Ilke - Beken Joke
11:0017F2Nagels Lara - Vreys Dauke (1D)vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (W14)21-60-01-0Steegmans Naomi - Daniels Jess
11:0018F3Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (1A)Groven Mirre - Linssen Jutta (W15)21-150-01-0Groven Febe - Peeters Fran
11:2019F1Beken Ilke - Beken Joke (1B)Mertens Arianne - Hanzen Linda (W16)21-170-01-0Traytcheva Assia - Putaturo Chiara
11:2020F2Delanote Justine - Versteynen Lena (1C)Poels Zora - Goossen Silke (W13)21-100-01-0Groven Febe - Peeters Fran
11:2021F3Verhoeven Yana - Henckens Lenne (L13)Groven Febe - Peeters Fran (L15)21-140-01-0Groven Mirre - Linssen Jutta
11:4022F1Steegmans Naomi - Daniels Jess (L14)Traytcheva Assia - Putaturo Chiara (L16)9-210-00-1Mertens Arianne - Hanzen Linda
11:4023F2Nagels Lara - Vreys Dauke (W17)Delanote Justine - Versteynen Lena (W20)26-230-01-0vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky
11:4024F3Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (W18)Beken Ilke - Beken Joke (W19)5-210-00-1Verhoeven Yana - Henckens Lenne
12:2025F2Groven Mirre - Linssen Jutta (L18)Mertens Arianne - Hanzen Linda (L19)12-210-00-1Traytcheva Assia - Putaturo Chiara
12:2026F3vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (L17)Poels Zora - Goossen Silke (L20)9-210-00-1Nagels Lara - Vreys Dauke
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:4027F1Groven Febe - Peeters Fran (L21)Steegmans Naomi - Daniels Jess (L22)12-210-00-1Mertens Arianne - Hanzen Linda
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:4028F2Verhoeven Yana - Henckens Lenne (W21)Traytcheva Assia - Putaturo Chiara (W22)16-210-00-1Poels Zora - Goossen Silke
Voor de 7ste en 8ste plaats: 1 set, 3 punten verschil
12:4029F3Groven Mirre - Linssen Jutta (L25)vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (L26)28-310-00-1Steegmans Naomi - Daniels Jess
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set, 3 punten verschil
13:2030F1Mertens Arianne - Hanzen Linda (W25)Poels Zora - Goossen Silke (W26)21-110-01-0Traytcheva Assia - Putaturo Chiara
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
13:2031F2Delanote Justine - Versteynen Lena (L23)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (L24)21-1121-152-0vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
13:2032F3Nagels Lara - Vreys Dauke (W23)Beken Ilke - Beken Joke (W24)21-1120-2212-151-2Mertens Arianne - Hanzen Linda

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Beken Ilke - Beken Joke 100
Nagels Lara - Vreys Dauke 90
Delanote Justine - Versteynen Lena 80
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 75
Mertens Arianne - Hanzen Linda 70
Poels Zora - Goossen Silke 65
vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky 60
Groven Mirre - Linssen Jutta 55
Traytcheva Assia - Putaturo Chiara 51
Verhoeven Yana - Henckens Lenne 48
Steegmans Naomi - Daniels Jess 44
Groven Febe - Peeters Fran 40

Einduitslag  Dames Belgium

Ploeg Punten (pp)
Beken Ilke - Beken Joke 25
Nagels Lara - Vreys Dauke 20
Delanote Justine - Versteynen Lena 17
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 15
vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky 12
Mertens Arianne - Hanzen Linda 12
Poels Zora - Goossen Silke 12
Groven Mirre - Linssen Jutta 12
Verhoeven Yana - Henckens Lenne 8
Groven Febe - Peeters Fran 8
Steegmans Naomi - Daniels Jess 8
Traytcheva Assia - Putaturo Chiara 8

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 504
vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky 530
Verhoeven Yana - Henckens Lenne 875
Poels Zora - Goossen Silke 980
Delanote Justine - Versteynen Lena 680
Groven Febe - Peeters Fran 660
Traytcheva Assia - Putaturo Chiara 232
Steegmans Naomi - Daniels Jess 409
Nagels Lara - Vreys Dauke 360
Groven Mirre - Linssen Jutta 792.7
Mertens Arianne - Hanzen Linda 403
Beken Ilke - Beken Joke 420