Wespelaar - U16 meisjes - Beach Haacht

Gezellige beach-bar met lekkere en gezonde hapjes en draankjes

zondag 1 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
09:001AF1Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola (S9)Moshkova Valeria - Craemr Marlies (S16)21-80-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
09:002BF2De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S10)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (S15)21-140-01-0Tabruyn Zoë - Peeters Merel
09:003CF3Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (S11)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S14)21-80-01-0Verwimp Marit - Peeters Kaat
09:004DF4Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (S12)De Witte Emma - Meurrens Lotte (S13)21-130-01-0Van Hout Joke - Desmet Nele
09:205AF1Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S8)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S1)21-130-01-0Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola
09:206BF2De Ridder Lore - Borgions Mara (S7)Tabruyn Zoë - Peeters Merel (S2)4-210-00-1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
09:207CF3Vervloet Simone - Joosen Ella (S6)Verwimp Marit - Peeters Kaat (S3)21-160-01-0Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien
09:208DF4Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur (S5)Van Hout Joke - Desmet Nele (S4)21-150-01-0Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira
09:409AF1Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S8)Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola (S9)23-200-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
09:4010BF2De Ridder Lore - Borgions Mara (S7)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S10)21-170-01-0Bartholomees Eef - Michielsen Mira
09:4011CF3Vervloet Simone - Joosen Ella (S6)Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (S11)21-140-01-0Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
09:4012DF4Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur (S5)Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (S12)21-140-01-0De Witte Emma - Meurrens Lotte
10:0013AF1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S1)Moshkova Valeria - Craemr Marlies (S16)21-40-01-0Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola
10:0014BF2Tabruyn Zoë - Peeters Merel (S2)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (S15)21-110-01-0De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
10:0015CF3Verwimp Marit - Peeters Kaat (S3)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S14)21-120-01-0Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien
10:0016DF4Van Hout Joke - Desmet Nele (S4)De Witte Emma - Meurrens Lotte (S13)21-160-01-0Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira
10:2017AF1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S1)Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola (S9)21-60-01-0Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina
10:2018BF2Tabruyn Zoë - Peeters Merel (S2)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S10)21-150-01-0De Ridder Lore - Borgions Mara
10:2019CF3Verwimp Marit - Peeters Kaat (S3)Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (S11)21-170-01-0Vervloet Simone - Joosen Ella
10:2020DF4Van Hout Joke - Desmet Nele (S4)Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (S12)21-140-01-0Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur
10:4021AF1Moshkova Valeria - Craemr Marlies (S16)Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S8)6-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
10:4022BF2Bartholomees Eef - Michielsen Mira (S15)De Ridder Lore - Borgions Mara (S7)8-210-00-1Tabruyn Zoë - Peeters Merel
10:4023CF3Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S14)Vervloet Simone - Joosen Ella (S6)9-210-00-1Verwimp Marit - Peeters Kaat
10:4024DF4De Witte Emma - Meurrens Lotte (S13)Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur (S5)12-210-00-1Van Hout Joke - Desmet Nele
kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
11:0025F1Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (1A)Verwimp Marit - Peeters Kaat (2C)13-210-00-1Moshkova Valeria - Craemr Marlies
11:0026F2Tabruyn Zoë - Peeters Merel (1B)Van Hout Joke - Desmet Nele (2D)14-210-00-1Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
11:0027F3Vervloet Simone - Joosen Ella (1C)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (2A)21-60-01-0Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola
11:0028F4Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur (1D)De Ridder Lore - Borgions Mara (2B)21-60-01-0Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien
11:2029F1Moshkova Valeria - Craemr Marlies (4A)De Witte Emma - Meurrens Lotte (4D)6-210-00-1Verwimp Marit - Peeters Kaat
11:2030F2Bartholomees Eef - Michielsen Mira (4B)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (4C)19-220-00-1Van Hout Joke - Desmet Nele
11:2031F3Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola (3A)Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (3D)21-180-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
11:4032F4De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (3B)Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (3C)17-210-00-1De Ridder Lore - Borgions Mara
11:4033F1Verwimp Marit - Peeters Kaat (W25)Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur (W28)17-210-00-1De Witte Emma - Meurrens Lotte
11:4034F2Van Hout Joke - Desmet Nele (W26)Vervloet Simone - Joosen Ella (W27)21-120-01-0Bartholomees Eef - Michielsen Mira
11:4035F3Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (L25)De Ridder Lore - Borgions Mara (L28)21-240-00-1Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira
11:4036F4Tabruyn Zoë - Peeters Merel (L26)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (L27)21-80-01-0De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
Voor 9de en 10de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:0037F1Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola (W31)Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (W32)21-140-01-0Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur
Voor 11de en 12de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:0038F2Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (L31)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (L32)21-140-01-0Van Hout Joke - Desmet Nele
Voor 13de en 14de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:0039F3De Witte Emma - Meurrens Lotte (W29)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (W30)21-240-00-1De Ridder Lore - Borgions Mara
Voor 15de en 16de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:0040F4Moshkova Valeria - Craemr Marlies (L29)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (L30)21-140-01-0Tabruyn Zoë - Peeters Merel
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
12:2041F1Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur (W33)Van Hout Joke - Desmet Nele (W34)21-1421-152-0Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
12:2042F2Verwimp Marit - Peeters Kaat (L33)Vervloet Simone - Joosen Ella (L34)21-1621-152-0Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira
Voor 5de en 6de plaats 2 winnende sets
12:2043F3De Ridder Lore - Borgions Mara (W35)Tabruyn Zoë - Peeters Merel (W36)14-2114-210-2Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
Voor 7de en 8ste plaats - 2 winnende sets
12:2044F4Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (L35)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (L36)17-2118-210-2Moshkova Valeria - Craemr Marlies

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur 49
Van Hout Joke - Desmet Nele 44
Verwimp Marit - Peeters Kaat 39
Vervloet Simone - Joosen Ella 37
Tabruyn Zoë - Peeters Merel 34
De Ridder Lore - Borgions Mara 32
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 29
Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina 27
Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola 25
Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien 23
Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira 21
De Wachter Zoë - Van Driessche Lola 20
Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe 18
De Witte Emma - Meurrens Lotte 17
Moshkova Valeria - Craemr Marlies 16
Bartholomees Eef - Michielsen Mira 15

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Uyttendaele Jolien - Bombeke Lola 214
De Ridder Lore - Borgions Mara 338.9
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 485
Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina 346.8
Verwimp Marit - Peeters Kaat 379
Tabruyn Zoë - Peeters Merel 414
De Witte Emma - Meurrens Lotte 166.8
Verheyden Nore - Van De Mierop Fleur 433
Van Hout Joke - Desmet Nele 494
Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien 164
Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe 144
Vervloet Simone - Joosen Ella 264
De Wachter Zoë - Van Driessche Lola 279
Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira 244
Bartholomees Eef - Michielsen Mira 108
Moshkova Valeria - Craemr Marlies 32