Wespelaar - SENIORES - dames - Beach Haacht

Gezellige beach-bar met lekkere en gezonde hapjes en draankjes

zondag 1 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
13:201AF3Peeters Noa - Vermeir Fiene (S4)Mertens Arianne - Hanzen Linda (S9)6-210-00-1Steegmans Naomi - Jacobs Lulu
13:202BF4Adriaensens Melissa - Martens Evelien (S3)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S10)15-210-00-1vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky
13:403AF3Steegmans Naomi - Jacobs Lulu (S5)Hillen Kato - Hollevoet Nore (S8)21-120-01-0Stelma Fiona - Huyghebaert Iris
13:404BF4vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (S6)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S7)11-210-00-1Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line
14:005AF3Mertens Arianne - Hanzen Linda (S9)Stelma Fiona - Huyghebaert Iris (S1)16-210-00-1Hillen Kato - Hollevoet Nore
14:006BF4Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S10)Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line (S2)21-130-01-0Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
14:207AF3Peeters Noa - Vermeir Fiene (S4)Steegmans Naomi - Jacobs Lulu (S5)21-40-01-0Mertens Arianne - Hanzen Linda
14:208BF4Adriaensens Melissa - Martens Evelien (S3)vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (S6)15-210-00-1Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
14:409AF3Stelma Fiona - Huyghebaert Iris (S1)Hillen Kato - Hollevoet Nore (S8)12-210-00-1Peeters Noa - Vermeir Fiene
14:4010BF4Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line (S2)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S7)12-210-00-1Adriaensens Melissa - Martens Evelien
15:0011AF3Mertens Arianne - Hanzen Linda (S9)Steegmans Naomi - Jacobs Lulu (S5)21-80-01-0Hillen Kato - Hollevoet Nore
15:0012BF4Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S10)vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (S6)21-140-01-0Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
15:2013AF3Steegmans Naomi - Jacobs Lulu (S5)Stelma Fiona - Huyghebaert Iris (S1)20-230-00-1Mertens Arianne - Hanzen Linda
15:2014BF4vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (S6)Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line (S2)21-170-01-0Brocatus Hannelore - Augustynen Noor
15:4015AF3Hillen Kato - Hollevoet Nore (S8)Peeters Noa - Vermeir Fiene (S4)11-210-00-1Stelma Fiona - Huyghebaert Iris
15:4016BF4Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S7)Adriaensens Melissa - Martens Evelien (S3)21-140-01-0Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line
16:0017AF3Stelma Fiona - Huyghebaert Iris (S1)Peeters Noa - Vermeir Fiene (S4)21-170-01-0Steegmans Naomi - Jacobs Lulu
16:0018BF4Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line (S2)Adriaensens Melissa - Martens Evelien (S3)11-210-00-1vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky
16:2019AF3Hillen Kato - Hollevoet Nore (S8)Mertens Arianne - Hanzen Linda (S9)4-210-00-1Peeters Noa - Vermeir Fiene
16:2020BF4Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S7)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (S10)10-210-00-1Adriaensens Melissa - Martens Evelien
Kruiswedstrijden: 1set - 3 punten verschil
17:0021F3Mertens Arianne - Hanzen Linda (1A)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (2B)21-120-01-0Peeters Noa - Vermeir Fiene
17:0022F4Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (1B)Stelma Fiona - Huyghebaert Iris (2A)15-210-00-1Peeters Noa - Vermeir Fiene
Voor 7de en 8ste plaats - 1set - 3 punten verschil
17:2023F3Steegmans Naomi - Jacobs Lulu (4A)Adriaensens Melissa - Martens Evelien (4B)16-210-00-1vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky
Voor 9de en 10de plaats - 1set - 3 punten verschil
17:2024F4Hillen Kato - Hollevoet Nore (5A)Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line (5B)13-210-00-1vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky
Voor 3de en 4de plaats - 1set - 3 punten verschil
17:4025F3Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (L21)Brocatus Hannelore - Augustynen Noor (L22)14-210-00-1Adriaensens Melissa - Martens Evelien
Voor 5de en 6de plaats - 1set - 3 punten verschil
17:4026F4Peeters Noa - Vermeir Fiene (3A)vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (3B)22-190-01-0Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line
Voor1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
18:0027F3Mertens Arianne - Hanzen Linda (W21)Stelma Fiona - Huyghebaert Iris (W22)21-1621-132-0Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Mertens Arianne - Hanzen Linda 100
Stelma Fiona - Huyghebaert Iris 90
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor 80
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 75
Peeters Noa - Vermeir Fiene 70
vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky 65
Adriaensens Melissa - Martens Evelien 60
Steegmans Naomi - Jacobs Lulu 55
Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line 51
Hillen Kato - Hollevoet Nore 48

Einduitslag  Dames Belgium

Ploeg Punten (pp)
Mertens Arianne - Hanzen Linda 25
Stelma Fiona - Huyghebaert Iris 20
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor 17
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 15
Adriaensens Melissa - Martens Evelien 12
vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky 12
Peeters Noa - Vermeir Fiene 12
Steegmans Naomi - Jacobs Lulu 12
Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line 8
Hillen Kato - Hollevoet Nore 8

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Mertens Arianne - Hanzen Linda 553
Adriaensens Melissa - Martens Evelien 695
vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky 530
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 624
Hillen Kato - Hollevoet Nore 277
Aspeslagh Marie - Vervloet Anne-Line 460.6
Stelma Fiona - Huyghebaert Iris 1030
Brocatus Hannelore - Augustynen Noor 300
Peeters Noa - Vermeir Fiene 276
Steegmans Naomi - Jacobs Lulu 420