Wespelaar - U14 - Haacht Beach

gezellige beach-bar met lekkere en gezonde hapjes en drankjes

zaterdag 30 april - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
11:001AG2Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S8)Bartholomees Staf - Jordens Louïs (S9)20-230-00-1Verwimp Marit - Waegeneers Tes
11:002BG3Peeters Nore - BOYEN Ella (S7)Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (S10)15-210-00-1Tummers Sophie - Hertogs Elle
11:003CG4Bartholomees Arne - Derom Ruben (S6)Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (S11)21-60-01-0Van Even Amber - Hendrickx Nora
11:204AG2Bartholomees Staf - Jordens Louïs (S9)Verwimp Marit - Waegeneers Tes (S1)3-210-00-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
11:205BG3Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (S10)Tummers Sophie - Hertogs Elle (S2)21-150-01-0Peeters Nore - BOYEN Ella
11:206DG4Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S5)Kelchtermans Boris - Vandenbossche Abel (S12)21-140-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
11:407AG2Verwimp Marit - Waegeneers Tes (S1)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S8)21-30-01-0Bartholomees Staf - Jordens Louïs
11:408CG3Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (S11)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (S3)18-210-00-1Bartholomees Arne - Derom Ruben
11:409DG4Kelchtermans Boris - Vandenbossche Abel (S12)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S4)9-210-00-1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
12:0010BG2Tummers Sophie - Hertogs Elle (S2)Peeters Nore - BOYEN Ella (S7)21-140-01-0Weyckmans Maud - Wenseleers Tess
12:0011CG3Van Even Amber - Hendrickx Nora  (S3)Bartholomees Arne - Derom Ruben (S6)21-180-01-0Cautaerts Liora - Henderyckx Elien
12:0012DG4van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S4)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S5)21-140-01-0Kelchtermans Boris - Vandenbossche Abel
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
12:4013G2Bartholomees Staf - Jordens Louïs (2A)Peeters Nore - BOYEN Ella (3B)7-210-00-1Van Even Amber - Hendrickx Nora
12:4014G3Tummers Sophie - Hertogs Elle (2B)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (3A)21-40-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
12:4015G4Bartholomees Arne - Derom Ruben (2C)Kelchtermans Boris - Vandenbossche Abel (3D)21-120-01-0Verwimp Marit - Waegeneers Tes
13:0016G2Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (2D)Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (3C)21-100-01-0Weyckmans Maud - Wenseleers Tess
13:0017G3van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (1D)Tummers Sophie - Hertogs Elle (W14)14-210-00-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
13:0018G4Verwimp Marit - Waegeneers Tes (1A)Bartholomees Arne - Derom Ruben (W15)21-140-01-0Kelchtermans Boris - Vandenbossche Abel
13:2019G2Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (1B)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (W16)21-90-01-0Cautaerts Liora - Henderyckx Elien
13:2020G3Van Even Amber - Hendrickx Nora  (1C)Peeters Nore - BOYEN Ella (W13)18-210-00-1Kelchtermans Boris - Vandenbossche Abel
13:2021G4Bartholomees Staf - Jordens Louïs (L13)Kelchtermans Boris - Vandenbossche Abel (L15)18-210-00-1Bartholomees Arne - Derom Ruben
13:4022G2Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (L14)Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (L16)21-120-01-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
13:4023G3Tummers Sophie - Hertogs Elle (W17)Peeters Nore - BOYEN Ella (W20)21-110-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
13:4024G4Verwimp Marit - Waegeneers Tes (W18)Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (W19)21-110-01-0Kelchtermans Boris - Vandenbossche Abel
14:2025G3Bartholomees Arne - Derom Ruben (L18)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (L19)21-240-00-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
14:2026G4van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (L17)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (L20)21-100-01-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set, 3 punten verschil
14:4027G2Bartholomees Staf - Jordens Louïs (L21)Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (L22)21-90-01-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
14:4028G3Kelchtermans Boris - Vandenbossche Abel (W21)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (W22)20-230-00-1van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
Voor de 7ste en 8ste plaats: 1 set, 3 punten verschil
15:0029G2Bartholomees Arne - Derom Ruben (L25)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (L26)21-90-01-0Bartholomees Staf - Jordens Louïs
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set, 3 punten verschil
15:0030G3Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (W25)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (W26)21-150-01-0Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
15:2031G2Peeters Nore - BOYEN Ella (L23)Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (L24)15-2114-210-2Bartholomees Arne - Derom Ruben
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
15:2032G3Tummers Sophie - Hertogs Elle (W23)Verwimp Marit - Waegeneers Tes (W24)15-2113-210-2Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Verwimp Marit - Waegeneers Tes 34
Tummers Sophie - Hertogs Elle 31
Weyckmans Maud - Wenseleers Tess 27
Peeters Nore - BOYEN Ella 26
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 24
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 22
Van Even Amber - Hendrickx Nora 19
Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia 18
Cautaerts Liora - Henderyckx Elien 14

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Bartholomees Arne - Derom Ruben 21
Kelchtermans Boris - Vandenbossche Abel 16
Bartholomees Staf - Jordens Louïs 15

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Kelchtermans Boris - Vandenbossche Abel 32
Bartholomees Arne - Derom Ruben 145
Bartholomees Staf - Jordens Louïs 49

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Tummers Sophie - Hertogs Elle 306
Van Even Amber - Hendrickx Nora 203
Verwimp Marit - Waegeneers Tes 280
Weyckmans Maud - Wenseleers Tess 54
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 215
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 231
Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia 58
Peeters Nore - BOYEN Ella 91
Cautaerts Liora - Henderyckx Elien 28