Rotselaar - SENIORES - dames - Kreg Rotselaar


zondag 24 april - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
13:001AF3Barrezeele Lara - Blocquiaux Sara (S4)Fieremans Eline - Gazeau Louise (S9)14-210-00-1Stelma Fiona - Falzone Saskia
13:002BF4Malisse Goedele - Panggih Purwoko Riva (S3)vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (S10)18-210-00-1Coopmans Anke - Beken Ilke
13:203AF3Stelma Fiona - Falzone Saskia (S5)De Craene Silke - De Craene Indra (S8)21-170-01-0van Doren Emma - van Doren Ilya
13:204BF4Coopmans Anke - Beken Ilke (S6)Van Rengen Lorena - Rondou Nona (S7)21-50-01-0Bex Annelore - Dumont Emma
13:405AF3Fieremans Eline - Gazeau Louise (S9)van Doren Emma - van Doren Ilya (S1)12-210-00-1De Craene Silke - De Craene Indra
13:406BF4vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (S10)Bex Annelore - Dumont Emma (S2)22-250-00-1Van Rengen Lorena - Rondou Nona
14:007AF3Barrezeele Lara - Blocquiaux Sara (S4)Stelma Fiona - Falzone Saskia (S5)16-210-00-1Fieremans Eline - Gazeau Louise
14:008BF4Malisse Goedele - Panggih Purwoko Riva (S3)Coopmans Anke - Beken Ilke (S6)10-210-00-1vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky
14:209AF3van Doren Emma - van Doren Ilya (S1)De Craene Silke - De Craene Indra (S8)18-210-00-1Barrezeele Lara - Blocquiaux Sara
14:2010BF4Bex Annelore - Dumont Emma (S2)Van Rengen Lorena - Rondou Nona (S7)21-60-01-0Malisse Goedele - Panggih Purwoko Riva
14:4011AF3Fieremans Eline - Gazeau Louise (S9)Stelma Fiona - Falzone Saskia (S5)15-210-00-1De Craene Silke - De Craene Indra
14:4012BF4vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (S10)Coopmans Anke - Beken Ilke (S6)11-210-00-1Van Rengen Lorena - Rondou Nona
15:0013AF3Stelma Fiona - Falzone Saskia (S5)van Doren Emma - van Doren Ilya (S1)16-210-00-1Fieremans Eline - Gazeau Louise
15:0014BF4Coopmans Anke - Beken Ilke (S6)Bex Annelore - Dumont Emma (S2)22-190-01-0vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky
15:2015AF3De Craene Silke - De Craene Indra (S8)Barrezeele Lara - Blocquiaux Sara (S4)21-160-01-0van Doren Emma - van Doren Ilya
15:2016BF4Van Rengen Lorena - Rondou Nona (S7)Malisse Goedele - Panggih Purwoko Riva (S3)13-210-00-1Bex Annelore - Dumont Emma
15:4017AF1van Doren Emma - van Doren Ilya (S1)Barrezeele Lara - Blocquiaux Sara (S4)21-130-01-0Stelma Fiona - Falzone Saskia
15:4018BF2Bex Annelore - Dumont Emma (S2)Malisse Goedele - Panggih Purwoko Riva (S3)21-60-01-0Coopmans Anke - Beken Ilke
16:0019AF1De Craene Silke - De Craene Indra (S8)Fieremans Eline - Gazeau Louise (S9)20-230-00-1Barrezeele Lara - Blocquiaux Sara
16:0020BF2Van Rengen Lorena - Rondou Nona (S7)vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (S10)11-210-00-1Malisse Goedele - Panggih Purwoko Riva
Kruiswedstrijden: 1set - 3 punten verschil
16:2021F1van Doren Emma - van Doren Ilya (1A)Bex Annelore - Dumont Emma (2B)21-170-01-0De Craene Silke - De Craene Indra
16:2022F2Coopmans Anke - Beken Ilke (1B)Stelma Fiona - Falzone Saskia (2A)23-200-01-0De Craene Silke - De Craene Indra
Voor 7de en 8ste plaats - 2 winnende sets
16:2023F3Fieremans Eline - Gazeau Louise (4A)Malisse Goedele - Panggih Purwoko Riva (4B)13-2121-1515-82-1vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky
Voor 9de en 10de plaats - 2 winnende sets
16:2024F4Barrezeele Lara - Blocquiaux Sara (5A)Van Rengen Lorena - Rondou Nona (5B)21-1621-92-0vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky
Voor1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
17:0025F2van Doren Emma - van Doren Ilya (W21)Coopmans Anke - Beken Ilke (W22)17-2121-1613-151-2Van Rengen Lorena - Rondou Nona
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
17:0026F4Bex Annelore - Dumont Emma (L21)Stelma Fiona - Falzone Saskia (L22)21-1522-202-0Barrezeele Lara - Blocquiaux Sara
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
17:0027F1De Craene Silke - De Craene Indra (3A)vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (3B)21-1718-2115-82-1Fieremans Eline - Gazeau Louise

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Coopmans Anke - Beken Ilke 100
van Doren Emma - van Doren Ilya 90
Bex Annelore - Dumont Emma 80
Stelma Fiona - Falzone Saskia 75
De Craene Silke - De Craene Indra 70
vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky 65
Fieremans Eline - Gazeau Louise 60
Malisse Goedele - Panggih Purwoko Riva 55
Barrezeele Lara - Blocquiaux Sara 51
Van Rengen Lorena - Rondou Nona 48

Einduitslag  Dames Belgium

Ploeg Punten (pp)
Coopmans Anke - Beken Ilke 25
van Doren Emma - van Doren Ilya 20
Bex Annelore - Dumont Emma 17
Stelma Fiona - Falzone Saskia 15
Malisse Goedele - Panggih Purwoko Riva 12
De Craene Silke - De Craene Indra 12
Fieremans Eline - Gazeau Louise 12
vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky 12
Barrezeele Lara - Blocquiaux Sara 8
Van Rengen Lorena - Rondou Nona 8

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky 530
Stelma Fiona - Falzone Saskia 672
De Craene Silke - De Craene Indra 440
Van Rengen Lorena - Rondou Nona 409.6
Barrezeele Lara - Blocquiaux Sara 767.2
Malisse Goedele - Panggih Purwoko Riva 576.2
Coopmans Anke - Beken Ilke 710.2
van Doren Emma - van Doren Ilya 1220
Fieremans Eline - Gazeau Louise 312
Bex Annelore - Dumont Emma 873.6