Rotselaar - SENIORES - heren - Kreg Rotselaar


zondag 24 april - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
10:001AM1Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (S8)HERREMANS ALEXANDER - Vercammen Kasper (S9)18-210-00-1De Raedt Micaël - Leyssens Lander
10:002BM2Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (S7)Willibal Lucas - Dewit Jelle (S10)21-20-01-0peeters bram - Delée Lukas
10:003CM3De Bie Dries - Goos Jan (S6)Segers Ernest - Michiels Brent (S11)21-180-01-0Milutinovic Stefan - De Weerd arthur
10:004DM4Van Hooghten Jens - De Roeck Tim (S5)Verbruggen Bram - Verachtert Rune (S12)21-80-01-0Gewehr Luca - carels lino
10:205AM1HERREMANS ALEXANDER - Vercammen Kasper (S9)De Raedt Micaël - Leyssens Lander (S1)18-210-00-1Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan
10:206BM2Willibal Lucas - Dewit Jelle (S10)peeters bram - Delée Lukas (S2)11-210-00-1Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper
10:207CM3Segers Ernest - Michiels Brent (S11)Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (S3)11-210-00-1De Bie Dries - Goos Jan
10:208DM4Verbruggen Bram - Verachtert Rune (S12)Gewehr Luca - carels lino (S4)14-210-00-1Van Hooghten Jens - De Roeck Tim
10:409AM1De Raedt Micaël - Leyssens Lander (S1)Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (S8)21-90-01-0HERREMANS ALEXANDER - Vercammen Kasper
10:4010BM2peeters bram - Delée Lukas (S2)Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (S7)17-210-00-1Willibal Lucas - Dewit Jelle
10:4011CM3Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (S3)De Bie Dries - Goos Jan (S6)21-100-01-0Segers Ernest - Michiels Brent
10:4012DM4Gewehr Luca - carels lino (S4)Van Hooghten Jens - De Roeck Tim (S5)25-220-01-0Verbruggen Bram - Verachtert Rune
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
11:0013M1HERREMANS ALEXANDER - Vercammen Kasper (2A)Willibal Lucas - Dewit Jelle (3B)21-70-01-0Milutinovic Stefan - De Weerd arthur
11:0014M2peeters bram - Delée Lukas (2B)Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (3A)21-170-01-0Gewehr Luca - carels lino
11:0015M3De Bie Dries - Goos Jan (2C)Verbruggen Bram - Verachtert Rune (3D)21-100-01-0De Raedt Micaël - Leyssens Lander
11:0016M4Van Hooghten Jens - De Roeck Tim (2D)Segers Ernest - Michiels Brent (3C)21-140-01-0Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper
11:2017M1Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (1C)HERREMANS ALEXANDER - Vercammen Kasper (W13)26-230-01-0Willibal Lucas - Dewit Jelle
11:2018M2Gewehr Luca - carels lino (1D)peeters bram - Delée Lukas (W14)21-170-01-0Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan
11:2019M3De Raedt Micaël - Leyssens Lander (1A)De Bie Dries - Goos Jan (W15)21-140-01-0Verbruggen Bram - Verachtert Rune
11:2020M4Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (1B)Van Hooghten Jens - De Roeck Tim (W16)21-130-01-0Segers Ernest - Michiels Brent
11:4021M1Willibal Lucas - Dewit Jelle (L13)Verbruggen Bram - Verachtert Rune (L15)21-120-01-0Milutinovic Stefan - De Weerd arthur
11:4022M2Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (L14)Segers Ernest - Michiels Brent (L16)33-300-01-0Gewehr Luca - carels lino
12:2023M1Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (W17)Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (W20)14-210-00-1Willibal Lucas - Dewit Jelle
12:2024M2Gewehr Luca - carels lino (W18)De Raedt Micaël - Leyssens Lander (W19)17-210-00-1Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan
12:2025M1peeters bram - Delée Lukas (L18)De Bie Dries - Goos Jan (L19)21-130-01-0Verbruggen Bram - Verachtert Rune
12:2026M2HERREMANS ALEXANDER - Vercammen Kasper (L17)Van Hooghten Jens - De Roeck Tim (L20)21-160-01-0Segers Ernest - Michiels Brent
Voor de 11de en 12de plaats: 2 winnende sets
13:0027M2Verbruggen Bram - Verachtert Rune (L21)Segers Ernest - Michiels Brent (L22)11-2116-210-2Gewehr Luca - carels lino
Voor de 9de en 10de plaats: 2 winnende sets
13:0028M1Willibal Lucas - Dewit Jelle (W21)Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan (W22)19-2118-210-2De Raedt Micaël - Leyssens Lander
Voor de 7ste en 8ste plaats: 2 winnende sets
13:4029M2De Bie Dries - Goos Jan (L25)Van Hooghten Jens - De Roeck Tim (L26)21-021-02-0Milutinovic Stefan - De Weerd arthur
Voor de 5de en 6de plaats: 2 winnende sets
13:4030M1peeters bram - Delée Lukas (W25)HERREMANS ALEXANDER - Vercammen Kasper (W26)21-1622-202-0Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
14:2031M2Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (L23)Gewehr Luca - carels lino (L24)21-021-02-0De Bie Dries - Goos Jan
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
14:2032M1Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (W23)De Raedt Micaël - Leyssens Lander (W24)21-1521-172-0peeters bram - Delée Lukas

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper 100
De Raedt Micaël - Leyssens Lander 90
Milutinovic Stefan - De Weerd arthur 80
Gewehr Luca - carels lino 75
peeters bram - Delée Lukas 70
HERREMANS ALEXANDER - Vercammen Kasper 65
De Bie Dries - Goos Jan 60
Van Hooghten Jens - De Roeck Tim 55
Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan 51
Willibal Lucas - Dewit Jelle 48
Segers Ernest - Michiels Brent 44
Verbruggen Bram - Verachtert Rune 40

Einduitslag  Heren Belgium

Ploeg Punten (pp)
Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper 25
De Raedt Micaël - Leyssens Lander 20
Milutinovic Stefan - De Weerd arthur 17
Gewehr Luca - carels lino 15
peeters bram - Delée Lukas 12
HERREMANS ALEXANDER - Vercammen Kasper 12
Van Hooghten Jens - De Roeck Tim 12
De Bie Dries - Goos Jan 12
Willibal Lucas - Dewit Jelle 8
Segers Ernest - Michiels Brent 8
Verbruggen Bram - Verachtert Rune 8
Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan 8

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Verbiest Tim - Vandeput Sebastiaan 640
De Bie Dries - Goos Jan 469
Segers Ernest - Michiels Brent 88
peeters bram - Delée Lukas 853
Milutinovic Stefan - De Weerd arthur 1060
Verbruggen Bram - Verachtert Rune 135
Willibal Lucas - Dewit Jelle 290
De Raedt Micaël - Leyssens Lander 1123
Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper 701
Gewehr Luca - carels lino 850
Van Hooghten Jens - De Roeck Tim 370
HERREMANS ALEXANDER - Vercammen Kasper 528