Rotselaar - U16 meisjes - Kreg Rotselaar


zaterdag 23 april - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
10:201AF1Verwimp Marit - Smits Noor (S1)Hillen Kato - Van De Mierop Fleur (S5)1-210-00-1Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira
10:202BF2De Ridder Lore - Robberechts Lina (S2)Wuyts Evelien - Demarsin Fran (S6)21-160-01-0Van Zaelen Jaan - Borgions Mara
10:403AF1Berckmans Nore - Somers Luna (S8)Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (S4)10-210-00-1Hillen Kato - Van De Mierop Fleur
10:404BF2Van Even Arwen - Machiels Janne (S7)Van Zaelen Jaan - Borgions Mara (S3)16-210-00-1Wuyts Evelien - Demarsin Fran
11:005AF1Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (S4)Verwimp Marit - Smits Noor (S1)15-210-00-1Berckmans Nore - Somers Luna
11:006BF2Van Zaelen Jaan - Borgions Mara (S3)De Ridder Lore - Robberechts Lina (S2)21-130-01-0Van Even Arwen - Machiels Janne
11:207AF1Hillen Kato - Van De Mierop Fleur (S5)Berckmans Nore - Somers Luna (S8)21-20-01-0Verwimp Marit - Smits Noor
11:208BF2Wuyts Evelien - Demarsin Fran (S6)Van Even Arwen - Machiels Janne (S7)28-310-00-1De Ridder Lore - Robberechts Lina
11:409AF1Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (S4)Hillen Kato - Van De Mierop Fleur (S5)10-210-00-1Berckmans Nore - Somers Luna
11:4010BF2Van Zaelen Jaan - Borgions Mara (S3)Wuyts Evelien - Demarsin Fran (S6)21-120-01-0Van Even Arwen - Machiels Janne
12:0011AF1Verwimp Marit - Smits Noor (S1)Berckmans Nore - Somers Luna (S8)21-100-01-0Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira
12:0012BF2De Ridder Lore - Robberechts Lina (S2)Van Even Arwen - Machiels Janne (S7)21-80-01-0Van Zaelen Jaan - Borgions Mara
Kruiswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
12:4013F1Berckmans Nore - Somers Luna (4A)Van Even Arwen - Machiels Janne (3B)10-210-00-1Verwimp Marit - Smits Noor
12:4014F2Wuyts Evelien - Demarsin Fran (4B)Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (3A)10-210-00-1De Ridder Lore - Robberechts Lina
13:0015F1Verwimp Marit - Smits Noor (2A)Van Zaelen Jaan - Borgions Mara (1B)16-210-00-1Van Even Arwen - Machiels Janne
13:0016F2De Ridder Lore - Robberechts Lina (2B)Hillen Kato - Van De Mierop Fleur (1A)15-00-00-1Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira
Voor 7de en 8ste plaats - 2 winnende sets
13:4017F2Berckmans Nore - Somers Luna (L13)Wuyts Evelien - Demarsin Fran (L14)8-2111-210-2Van Zaelen Jaan - Borgions Mara
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
13:4018F1Van Even Arwen - Machiels Janne (W13)Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira (W14)16-2115-210-2Hillen Kato - Van De Mierop Fleur
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
14:2019F2Verwimp Marit - Smits Noor (L15)De Ridder Lore - Robberechts Lina (L16)16-2112-210-2Wuyts Evelien - Demarsin Fran
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
14:2020F1Van Zaelen Jaan - Borgions Mara (W15)Hillen Kato - Van De Mierop Fleur (W16)9-2112-210-2Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Hillen Kato - Van De Mierop Fleur 49
Van Zaelen Jaan - Borgions Mara 44
De Ridder Lore - Robberechts Lina 39
Verwimp Marit - Smits Noor 37
Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira 34
Van Even Arwen - Machiels Janne 32
Wuyts Evelien - Demarsin Fran 29
Berckmans Nore - Somers Luna 27

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Hillen Kato - Van De Mierop Fleur 327
De Ridder Lore - Robberechts Lina 415.3
Van Zaelen Jaan - Borgions Mara 270.4
Wuyts Evelien - Demarsin Fran 110
Van Even Arwen - Machiels Janne 118
Vlasselaer Marie - Ghesquiere Mira 244
Berckmans Nore - Somers Luna 54
Verwimp Marit - Smits Noor 368