Anderlecht - U18 meisjes - Beachvolley Europe

Alle wedstrijden zullen indoor (in de airdome) gespeeld worden.

zondag 17 april - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
13:001BF1Bierinckx Kato - Wuyts Emma (S5)Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (S6)15-210-00-1vergult jana - Vertonghen Fien
13:002BF2Wittebrood Fran - D’haeze Anke (S2)Claes Elize - Duerinckx Fée (S3)7-210-00-1GERBAUD alice - Iparraguirre Sara
13:203AF1vergult jana - Vertonghen Fien (S4)GERBAUD alice - Iparraguirre Sara (S7)21-140-01-0Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
13:204BF2Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (S6)Claes Elize - Duerinckx Fée (S3)6-210-00-1Wittebrood Fran - D’haeze Anke
13:405AF1Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S1)GERBAUD alice - Iparraguirre Sara (S7)21-80-01-0Claes Elize - Duerinckx Fée
13:406BF2Wittebrood Fran - D’haeze Anke (S2)Bierinckx Kato - Wuyts Emma (S5)19-220-00-1Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona
14:007BF1Bierinckx Kato - Wuyts Emma (S5)Claes Elize - Duerinckx Fée (S3)18-210-00-1Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
14:008BF2Wittebrood Fran - D’haeze Anke (S2)Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (S6)16-210-00-1GERBAUD alice - Iparraguirre Sara
14:209AF1Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S1)vergult jana - Vertonghen Fien (S4)21-70-01-0Bierinckx Kato - Wuyts Emma
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 2 winnende sets
14:4010CF2Bierinckx Kato - Wuyts Emma (3B)Wittebrood Fran - D’haeze Anke (4B)21-1721-192-0GERBAUD alice - Iparraguirre Sara
Kruiswedstrijden: 1 set - 2 winnende sets
14:4013F1vergult jana - Vertonghen Fien (2A)Claes Elize - Duerinckx Fée (1B)21-128-217-151-2Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona
15:2011CF2GERBAUD alice - Iparraguirre Sara (3A)Wittebrood Fran - D’haeze Anke (4B)20-2221-173-151-2Bierinckx Kato - Wuyts Emma
15:2014F1Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (2B)Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (1A)10-2112-210-2vergult jana - Vertonghen Fien
16:0012CF2GERBAUD alice - Iparraguirre Sara (3A)Bierinckx Kato - Wuyts Emma (3B)21-1720-2213-151-2Wittebrood Fran - D’haeze Anke
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
16:0015F1vergult jana - Vertonghen Fien (L13)Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (L14)21-722-202-0Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
16:4016F1Claes Elize - Duerinckx Fée (W13)Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (W14)13-2121-1715-171-2vergult jana - Vertonghen Fien

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 70
Claes Elize - Duerinckx Fée 63
vergult jana - Vertonghen Fien 56
Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona 53
Bierinckx Kato - Wuyts Emma 49
Wittebrood Fran - D’haeze Anke 46
GERBAUD alice - Iparraguirre Sara 42

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Wittebrood Fran - D’haeze Anke 635
Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 1055
GERBAUD alice - Iparraguirre Sara 358
Claes Elize - Duerinckx Fée 858
vergult jana - Vertonghen Fien 588
Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona 470
Bierinckx Kato - Wuyts Emma 646