Anderlecht - SENIORES - dames - Beachvolley Europe

Alle wedstrijden zullen indoor (in de airdome) gespeeld worden.

zaterdag 16 april - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden:
13:401AF1Fieremans Eline - Gazeau Louise (S6)Ancheva Slavina - Proietti Chiara (S9)12-210-00-1Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
13:402BF2Giuliani Federica - Troshina Olga (S5)vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (S8)21-70-01-0Steegmans Naomi - Mertens Evelien
13:403CF3Jordens Katrien - Van de Ven Zara (S4)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S7)14-210-00-1Stelma Fiona - Kleinpeter Maya
14:004AF1Ancheva Slavina - Proietti Chiara (S9)Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S1)11-210-00-1Fieremans Eline - Gazeau Louise
14:005BF2vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (S8)Steegmans Naomi - Mertens Evelien  (S2)22-190-01-0Giuliani Federica - Troshina Olga
14:006CF3Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (S7)Stelma Fiona - Kleinpeter Maya (S3)10-210-00-1Jordens Katrien - Van de Ven Zara
14:207AF1Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S1)Fieremans Eline - Gazeau Louise (S6)21-130-01-0Ancheva Slavina - Proietti Chiara
14:208BF2Steegmans Naomi - Mertens Evelien  (S2)Giuliani Federica - Troshina Olga (S5)5-210-00-1vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky
14:209CF3Stelma Fiona - Kleinpeter Maya (S3)Jordens Katrien - Van de Ven Zara (S4)21-150-01-0Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
15:0010DF1Stelma Fiona - Kleinpeter Maya (1C)vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (2B)21-140-01-0Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
15:0011EF2Giuliani Federica - Troshina Olga (1B)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (2C)21-150-01-0Ancheva Slavina - Proietti Chiara
15:0012FF3Steegmans Naomi - Mertens Evelien  (3B)Jordens Katrien - Van de Ven Zara (3C)10-210-00-1Fieremans Eline - Gazeau Louise
15:2013DF1vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (2B)Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (1A)21-160-01-0Stelma Fiona - Kleinpeter Maya
15:2014EF2Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (2C)Ancheva Slavina - Proietti Chiara (2A)25-220-01-0Giuliani Federica - Troshina Olga
15:4015DF1Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (1A)Stelma Fiona - Kleinpeter Maya (1C)9-210-00-1vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky
15:4016EF2Ancheva Slavina - Proietti Chiara (2A)Giuliani Federica - Troshina Olga (1B)10-210-00-1Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen
15:4017FF3Jordens Katrien - Van de Ven Zara (3C)Fieremans Eline - Gazeau Louise (3A)21-130-01-0Steegmans Naomi - Mertens Evelien
16:2018FF3Fieremans Eline - Gazeau Louise (3A)Steegmans Naomi - Mertens Evelien  (3B)13-210-00-1Jordens Katrien - Van de Ven Zara
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
16:2019F2Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (3D)Ancheva Slavina - Proietti Chiara (3E)14-2117-210-2Stelma Fiona - Kleinpeter Maya
Voor 3de en 4de plaats - 2 sets - 2 winnende sets
16:2020F1vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky (2D)Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen (2E)21-1817-2110-151-2Giuliani Federica - Troshina Olga
Voor 1ste en 2de plaats - 2 sets - 2 winnende sets
17:0021F1Stelma Fiona - Kleinpeter Maya (1D)Giuliani Federica - Troshina Olga (1E)17-2117-210-2Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Giuliani Federica - Troshina Olga 100
Stelma Fiona - Kleinpeter Maya 90
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 80
vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky 75
Ancheva Slavina - Proietti Chiara 70
Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 65
Jordens Katrien - Van de Ven Zara 60
Steegmans Naomi - Mertens Evelien 55
Fieremans Eline - Gazeau Louise 51

Einduitslag  Dames Belgium

Ploeg Punten (pp)
Giuliani Federica - Troshina Olga 25
Stelma Fiona - Kleinpeter Maya 20
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 17
vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky 15
Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 12
Steegmans Naomi - Mertens Evelien 12
Jordens Katrien - Van de Ven Zara 12
Ancheva Slavina - Proietti Chiara 12
Fieremans Eline - Gazeau Louise 8

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Fieremans Eline - Gazeau Louise 579
Steegmans Naomi - Mertens Evelien 636
vanderhoydonks jorina - Van der Leeden Nicky 530
Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 1055
Mueller-Luge K - Van der Aa Ellen 990
Jordens Katrien - Van de Ven Zara 1020
Giuliani Federica - Troshina Olga 758
Stelma Fiona - Kleinpeter Maya 1076
Ancheva Slavina - Proietti Chiara 317