Finales Vlaams seniors Knokke-Heist Heren

Max 16ploegen Tornooi start om 10.00u

zondag 8 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
00:001AM0Pertz Pieterjan - Bonne MathijsFeys Tony - Cafmeyer Bram29-320-00-1
00:002BM0Vanneste Mathieu - Bonne EwoutMylemans Kenneth - Torfs Wesley23-200-01-0
00:003CM0Casier Evert - Bekaert MartijnProost Cedric - Fransen Sil22-250-00-1
00:004DM0Vandecappelle Michiel - Follet ArthurOgink Chris - Tielemans Milan17-210-00-1
00:005AM0HERREMANS ALEXANDER - Herremans Willemvan Putte Stef - Van Bruyssel Ewoud21-160-01-0
00:006BM0Vandenbroecke Maarten - Van Ceulebroeck WimDe Bock Bart - Engels Stef14-210-00-1
00:007CM0Thielemans Brent - Thielemans WouterVan Daele Andy - Browaeys Robrecht12-210-00-1
00:008DM0Sterckx Ilian - Vandeput SebastiaanMartens Thomas - Cuppens Sem21-110-01-0
00:009AM0Pertz Pieterjan - Bonne MathijsHERREMANS ALEXANDER - Herremans Willem21-110-01-0
00:0010BM0Vanneste Mathieu - Bonne EwoutVandenbroecke Maarten - Van Ceulebroeck Wim21-00-01-0
00:0011CM0Casier Evert - Bekaert MartijnThielemans Brent - Thielemans Wouter21-140-01-0
00:0012DM0Vandecappelle Michiel - Follet ArthurSterckx Ilian - Vandeput Sebastiaan21-170-01-0
00:0013AM0Feys Tony - Cafmeyer Bramvan Putte Stef - Van Bruyssel Ewoud21-100-01-0
00:0014BM0Mylemans Kenneth - Torfs WesleyDe Bock Bart - Engels Stef16-210-00-1
00:0015CM0Proost Cedric - Fransen SilVan Daele Andy - Browaeys Robrecht24-270-00-1
00:0016DM0Ogink Chris - Tielemans MilanMartens Thomas - Cuppens Sem21-60-01-0
00:0017AM0Pertz Pieterjan - Bonne Mathijsvan Putte Stef - Van Bruyssel Ewoud21-90-01-0
00:0018BM0Vanneste Mathieu - Bonne EwoutDe Bock Bart - Engels Stef21-140-01-0
00:0019CM0Casier Evert - Bekaert MartijnVan Daele Andy - Browaeys Robrecht14-210-00-1
00:0020DM0Vandecappelle Michiel - Follet ArthurMartens Thomas - Cuppens Sem21-110-01-0
00:0021AM0Feys Tony - Cafmeyer BramHERREMANS ALEXANDER - Herremans Willem21-120-01-0
00:0022BM0Mylemans Kenneth - Torfs WesleyVandenbroecke Maarten - Van Ceulebroeck Wim21-00-01-0
00:0023CM0Proost Cedric - Fransen SilThielemans Brent - Thielemans Wouter21-120-01-0
00:0024DM0Ogink Chris - Tielemans MilanSterckx Ilian - Vandeput Sebastiaan27-240-01-0
00:0025M0Feys Tony - Cafmeyer BramOgink Chris - Tielemans Milan30-330-00-1Plaa
00:0026M0Vanneste Mathieu - Bonne EwoutVan Daele Andy - Browaeys Robrecht21-140-01-0Plaa
00:0027M0Pertz Pieterjan - Bonne MathijsVandecappelle Michiel - Follet Arthur20-230-00-1Plaa
00:0028M0De Bock Bart - Engels StefProost Cedric - Fransen Sil21-160-01-0Plaa
00:0029M0HERREMANS ALEXANDER - Herremans WillemSterckx Ilian - Vandeput Sebastiaan20-230-00-1Plaa
00:0030M0Mylemans Kenneth - Torfs WesleyCasier Evert - Bekaert Martijn13-210-00-1Plaa
00:0031M0van Putte Stef - Van Bruyssel EwoudMartens Thomas - Cuppens Sem21-150-01-0Plaa
00:0032M0Vandenbroecke Maarten - Van Ceulebroeck WimThielemans Brent - Thielemans Wouter0-210-00-1Plaa
00:0033M0Ogink Chris - Tielemans MilanVandenbroecke Maarten - Van Ceulebroeck Wim21-00-01-01/8
00:0034M0Vanneste Mathieu - Bonne EwoutMartens Thomas - Cuppens Sem21-40-01-01/8
00:0035M0Vandecappelle Michiel - Follet ArthurMylemans Kenneth - Torfs Wesley21-180-01-01/8
00:0036M0De Bock Bart - Engels StefHERREMANS ALEXANDER - Herremans Willem21-130-01-01/8
00:0037M0Sterckx Ilian - Vandeput SebastiaanProost Cedric - Fransen Sil21-160-01-01/8
00:0038M0Casier Evert - Bekaert MartijnPertz Pieterjan - Bonne Mathijs21-110-01-01/8
00:0039M0van Putte Stef - Van Bruyssel EwoudVan Daele Andy - Browaeys Robrecht16-210-00-11/8
00:0040M0Thielemans Brent - Thielemans WouterFeys Tony - Cafmeyer Bram11-210-00-11/8
00:0041M0Ogink Chris - Tielemans MilanSterckx Ilian - Vandeput Sebastiaan21-140-01-01/4
00:0042M0Vanneste Mathieu - Bonne EwoutCasier Evert - Bekaert Martijn22-190-01-01/4
00:0043M0Vandecappelle Michiel - Follet ArthurVan Daele Andy - Browaeys Robrecht21-140-01-01/4
00:0044M0De Bock Bart - Engels StefFeys Tony - Cafmeyer Bram18-210-00-11/4
00:0045M0Ogink Chris - Tielemans MilanFeys Tony - Cafmeyer Bram22-190-01-02nd poule 1/
00:0046M0Vanneste Mathieu - Bonne EwoutVandecappelle Michiel - Follet Arthur21-120-01-02nd poule 1/
00:0047M0Feys Tony - Cafmeyer BramVandecappelle Michiel - Follet Arthur35-380-00-1Winnaar poule 3
00:0048M0Ogink Chris - Tielemans MilanVanneste Mathieu - Bonne Ewout34-310-01-0Winnaar poule &

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Pertz Pieterjan - Bonne Mathijs 746
2 Vanneste Mathieu - Bonne Ewout 742
3 Casier Evert - Bekaert Martijn 661
4 Vandecappelle Michiel - Follet Arthur 613
5 Feys Tony - Cafmeyer Bram 522
6 Mylemans Kenneth - Torfs Wesley 464
7 Proost Cedric - Fransen Sil 430
8 Ogink Chris - Tielemans Milan 400
9 HERREMANS ALEXANDER - Herremans Willem 338
10 Vandenbroecke Maarten - Van Ceulebroeck Wim 235
11 Thielemans Brent - Thielemans Wouter 217
12 Sterckx Ilian - Vandeput Sebastiaan 210
13 van Putte Stef - Van Bruyssel Ewoud 206
14 De Bock Bart - Engels Stef 170
15 Vereecken Jonas - Van Linden Dries 150
16 Van Daele Andy - Browaeys Robrecht 131
17 Martens Thomas - Cuppens Sem 83
18 Mol Vincent - Vercauteren Roel 0