Finales Vlaams Jeugdkampioenschap U14 jongens

Startuur normaal om 9;30 uur. Max 12 ploegen.

zondag 8 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
09:301AM1Rabaut Jona - Verbeke JitseCosyns Merlijn - Rauwoens Joppe23-200-01-0BYE
09:302BM10Denoo Stan - Vandaele BorisGryncewicz Arne - Bammens Xander8-210-00-1BYE
09:503CM1Rabaut Siebe - Verbeke Tieme Nicolai Nio - Grandjean Arne15-210-00-1BYE
09:504DM10Deschamps Victor - Leybaert Bram Vlayen Thibaut - Moens Wout7-210-00-1BYE
10:105AM1Rabaut Jona - Verbeke JitseLambert Lars - Saritas Noah21-100-01-0BYE
10:106BM10Denoo Stan - Vandaele BorisCoens Yoppe - Sophie Raul13-210-00-1BYE
10:307CM1Rabaut Siebe - Verbeke Tieme Soete Noah - Delanghe Levi18-210-00-1BYE
10:308DM10Deschamps Victor - Leybaert Bram Vlayen Thibaut - Moens Wout18-210-00-1BYE
11:009AM1Lambert Lars - Saritas NoahCosyns Merlijn - Rauwoens Joppe13-210-00-1BYE
11:0010BM10Coens Yoppe - Sophie RaulGryncewicz Arne - Bammens Xander26-230-01-0BYE
11:2011CM1Soete Noah - Delanghe LeviNicolai Nio - Grandjean Arne21-100-01-0BYE
11:2012EM10Rabaut Jona - Verbeke JitseGryncewicz Arne - Bammens Xander21-160-01-02D
11:4013EM1Soete Noah - Delanghe LeviDeschamps Victor - Leybaert Bram 21-100-01-01A
11:4014FM10Cosyns Merlijn - Rauwoens JoppeCoens Yoppe - Sophie Raul15-210-00-12C
12:1015FM1Nicolai Nio - Grandjean ArneVlayen Thibaut - Moens Wout16-210-00-12A
12:1016GM10Lambert Lars - Saritas NoahRabaut Siebe - Verbeke Tieme 18-210-00-13B
12:4017EM1Rabaut Jona - Verbeke JitseSoete Noah - Delanghe Levi21-140-01-02B
13:1018EM1Gryncewicz Arne - Bammens XanderDeschamps Victor - Leybaert Bram 21-50-01-01C
13:1019FM10Cosyns Merlijn - Rauwoens JoppeNicolai Nio - Grandjean Arne21-160-01-01B
13:3020FM1Coens Yoppe - Sophie RaulVlayen Thibaut - Moens Wout21-100-01-02A
13:3021GM10Denoo Stan - Vandaele BorisRabaut Siebe - Verbeke Tieme 23-2021-152-03A
14:0022FM1Cosyns Merlijn - Rauwoens JoppeVlayen Thibaut - Moens Wout21-90-01-02C
14:2023EM1Rabaut Jona - Verbeke JitseDeschamps Victor - Leybaert Bram 21-30-01-02B
14:2024GM10Lambert Lars - Saritas NoahDenoo Stan - Vandaele Boris7-2113-210-23C
14:4025FM1Coens Yoppe - Sophie RaulNicolai Nio - Grandjean Arne21-90-01-01D
15:0026EM1Gryncewicz Arne - Bammens XanderSoete Noah - Delanghe Levi21-90-01-01A
15:0027M10Rabaut Jona - Verbeke JitseCosyns Merlijn - Rauwoens Joppe21-1315-2115-112-14E
15:2028M1Gryncewicz Arne - Bammens XanderCoens Yoppe - Sophie Raul19-2113-210-24F
16:0029M10Deschamps Victor - Leybaert Bram Nicolai Nio - Grandjean Arne6-2116-210-21E
16:0030M1Soete Noah - Delanghe LeviVlayen Thibaut - Moens Wout21-1521-52-01F
17:2031M10Cosyns Merlijn - Rauwoens JoppeGryncewicz Arne - Bammens Xander12-2121-1915-122-13E
17:2032M1Rabaut Jona - Verbeke JitseCoens Yoppe - Sophie Raul21-1322-202-03F

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Rabaut Jona - Verbeke Jitse 64
Coens Yoppe - Sophie Raul 62
Cosyns Merlijn - Rauwoens Joppe 54
Gryncewicz Arne - Bammens Xander 52
Soete Noah - Delanghe Levi 48
Vlayen Thibaut - Moens Wout 44
Nicolai Nio - Grandjean Arne 42
Deschamps Victor - Leybaert Bram 38
Denoo Stan - Vandaele Boris 36
Rabaut Siebe - Verbeke Tieme 32
Lambert Lars - Saritas Noah 30

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Rabaut Jona - Verbeke Jitse 411
2 Denoo Stan - Vandaele Boris 272
3 Vlayen Thibaut - Moens Wout 242
4 Deschamps Victor - Leybaert Bram 240
5 Rabaut Siebe - Verbeke Tieme 230
6 Coens Yoppe - Sophie Raul 220
7 Soete Noah - Delanghe Levi 206
8 Cosyns Merlijn - Rauwoens Joppe 162
9 Gryncewicz Arne - Bammens Xander 136
10 Lambert Lars - Saritas Noah 123
11 Nicolai Nio - Grandjean Arne 84