Finales Vlaams Jeugdkampioenschap U18 jongens

Startuur normaal om 9:30 uur. Max 12 ploegen.

zondag 8 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
09:301AM3Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Leyssens Lander - Lantsoght Gorik  (S8)11-210-00-1S9
09:302BM6Bex Tim - Humblet Alexy (S2)Haelewyn Florian - Deblaere Michiel (S7)21-150-01-0S10
09:303CM7Issaris Alexander - Heylen Sander (S3)De Gaspari Timo - de Donder Dennis (S6)8-210-00-1S11
09:504CM3Van Ysacker Seppe - Evenepoel Xander (S11)Desmet Lars - Reynaert Ferre (S14)21-110-01-0S3
09:505DM6Hendrikx Daan - Winters Pieter (S4)Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan (S5)21-60-01-0S1
09:506DM7Willems Casper - Looverie Arjen (S12)Willen Jorn - Niessen Rens (S13)21-50-01-0S8
10:107AM3Van Hout Zeno - Vleeschouwers Niels (S9)Cools Seppe - Cools Giel (S16)18-210-00-1S4
10:108BM6De Vriese Moris - Everaert Mats (S10)Vercauteren Kyan - De Hert Jelle (S15)16-210-00-1S5
10:109CM7Issaris Alexander - Heylen Sander (S3)Van Ysacker Seppe - Evenepoel Xander (S11)3-210-00-1S6
10:3010CM3De Gaspari Timo - de Donder Dennis (S6)Desmet Lars - Reynaert Ferre (S14)21-120-01-0S11
10:3011DM6Hendrikx Daan - Winters Pieter (S4)Willems Casper - Looverie Arjen (S12)21-180-01-0S2
10:3012DM7Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan (S5)Willen Jorn - Niessen Rens (S13)21-130-01-0S7
10:5013AM3Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Van Hout Zeno - Vleeschouwers Niels (S9)13-210-00-1S16
10:5014BM6Bex Tim - Humblet Alexy (S2)De Vriese Moris - Everaert Mats (S10)21-120-01-0S12
10:5015BM7Haelewyn Florian - Deblaere Michiel (S7)Vercauteren Kyan - De Hert Jelle (S15)12-210-00-1S13
11:1016AM3Leyssens Lander - Lantsoght Gorik  (S8)Cools Seppe - Cools Giel (S16)21-120-01-0S9
11:1017CM6Issaris Alexander - Heylen Sander (S3)Desmet Lars - Reynaert Ferre (S14)14-210-00-1S15
11:1018CM7De Gaspari Timo - de Donder Dennis (S6)Van Ysacker Seppe - Evenepoel Xander (S11)21-180-01-0S10
11:4019DM3Hendrikx Daan - Winters Pieter (S4)Willen Jorn - Niessen Rens (S13)21-50-01-0S5
11:4020AM6Van Hout Zeno - Vleeschouwers Niels (S9)Leyssens Lander - Lantsoght Gorik  (S8)21-90-01-0S1
11:4021BM7Bex Tim - Humblet Alexy (S2)Vercauteren Kyan - De Hert Jelle (S15)21-170-01-0S3
12:0022BM3Haelewyn Florian - Deblaere Michiel (S7)De Vriese Moris - Everaert Mats (S10)13-210-00-1S6
12:0023DM6Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan (S5)Willems Casper - Looverie Arjen (S12)16-210-00-1S11
12:0024AM7Neyens Thomas - Neyens Michiel (S1)Cools Seppe - Cools Giel (S16)18-210-00-1S9
12:2025EM3Van Hout Zeno - Vleeschouwers Niels (1A)Vercauteren Kyan - De Hert Jelle (2B)21-240-00-13B
12:2026EM6De Gaspari Timo - de Donder Dennis (1C)Willems Casper - Looverie Arjen (2D)20-230-00-14A
12:2027FM7Leyssens Lander - Lantsoght Gorik  (2A)Bex Tim - Humblet Alexy (1B)24-210-01-04C
12:5028FM3Van Ysacker Seppe - Evenepoel Xander (2C)Hendrikx Daan - Winters Pieter (1D)14-210-00-12A
12:5029GM6Cools Seppe - Cools Giel (3A)Haelewyn Florian - Deblaere Michiel (4B)15-210-00-13D
12:5030GM7Desmet Lars - Reynaert Ferre (3C)Willen Jorn - Niessen Rens (4D)21-120-01-01B
13:2031HM3Neyens Thomas - Neyens Michiel (4A)De Vriese Moris - Everaert Mats (3B)13-210-00-13A
13:2032HM6Issaris Alexander - Heylen Sander (4C)Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan (3D)18-210-00-14B
13:2033EM7Van Hout Zeno - Vleeschouwers Niels (1A)De Gaspari Timo - de Donder Dennis (1C)25-280-00-13C
13:4034EM3Vercauteren Kyan - De Hert Jelle (2B)Willems Casper - Looverie Arjen (2D)21-80-01-04D
13:4035FM6Leyssens Lander - Lantsoght Gorik  (2A)Van Ysacker Seppe - Evenepoel Xander (2C)21-140-01-02B
13:4036FM7Bex Tim - Humblet Alexy (1B)Hendrikx Daan - Winters Pieter (1D)21-180-01-01C
14:0037GM3Cools Seppe - Cools Giel (3A)Desmet Lars - Reynaert Ferre (3C)21-80-01-03B
14:0038HM6Neyens Thomas - Neyens Michiel (4A)Issaris Alexander - Heylen Sander (4C)21-100-01-01C
14:0039HM7De Vriese Moris - Everaert Mats (3B)Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan (3D)21-180-01-02D
14:2040EM3Van Hout Zeno - Vleeschouwers Niels (1A)Willems Casper - Looverie Arjen (2D)21-170-01-04D
14:2041EM6Vercauteren Kyan - De Hert Jelle (2B)De Gaspari Timo - de Donder Dennis (1C)21-160-01-01A
14:2042FM7Leyssens Lander - Lantsoght Gorik  (2A)Hendrikx Daan - Winters Pieter (1D)15-210-00-12C
14:4043FM3Bex Tim - Humblet Alexy (1B)Van Ysacker Seppe - Evenepoel Xander (2C)21-130-01-02A
14:4044GM6Haelewyn Florian - Deblaere Michiel (4B)Willen Jorn - Niessen Rens (4D)21-40-01-03A
14:4045HM7Neyens Thomas - Neyens Michiel (4A)Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan (3D)21-80-01-03B
15:0046GM3Cools Seppe - Cools Giel (3A)Willen Jorn - Niessen Rens (4D)21-160-01-02D
15:00476M6Haelewyn Florian - Deblaere Michiel (4B)Desmet Lars - Reynaert Ferre (3C)21-140-01-01A
15:0048HM7De Vriese Moris - Everaert Mats (3B)Issaris Alexander - Heylen Sander (4C)21-40-01-04A
15:2049M3Vercauteren Kyan - De Hert Jelle (1E)Bex Tim - Humblet Alexy (2F)18-2118-210-24B
15:2050M6Van Hout Zeno - Vleeschouwers Niels (2E)Hendrikx Daan - Winters Pieter (1F)13-2122-2013-151-23C
15:2051M7Willen Jorn - Niessen Rens (4G)Issaris Alexander - Heylen Sander (4H)15-210-00-11A
16:0052M3Desmet Lars - Reynaert Ferre (3G)Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan (3H)21-00-01-02A
16:0053M6Cools Seppe - Cools Giel (2G)Neyens Thomas - Neyens Michiel (2H)21-2119-142-01B
16:0054M7Haelewyn Florian - Deblaere Michiel (1G)De Vriese Moris - Everaert Mats (1H)16-2121-1815-02-12C
16:4055M3Willems Casper - Looverie Arjen (4E)Van Ysacker Seppe - Evenepoel Xander (4F)21-1421-182-03A
16:4056M6De Gaspari Timo - de Donder Dennis (3E)Leyssens Lander - Lantsoght Gorik  (3F)7-2117-210-24B
16:4057M7Vercauteren Kyan - De Hert Jelle (L49)Van Hout Zeno - Vleeschouwers Niels (L50)21-721-102-0G1
17:2058M3Bex Tim - Humblet Alexy (W49)Hendrikx Daan - Winters Pieter (W50)21-1521-122-0H1

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Bex Tim - Humblet Alexy 140
Hendrikx Daan - Winters Pieter 126
Vercauteren Kyan - De Hert Jelle 112
Van Hout Zeno - Vleeschouwers Niels 106
Leyssens Lander - Lantsoght Gorik 98
De Gaspari Timo - de Donder Dennis 92
Willems Casper - Looverie Arjen 84
Van Ysacker Seppe - Evenepoel Xander 78
Haelewyn Florian - Deblaere Michiel 72
De Vriese Moris - Everaert Mats 66
Cools Seppe - Cools Giel 62
Neyens Thomas - Neyens Michiel 56
Desmet Lars - Reynaert Ferre 52
Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan 50
Issaris Alexander - Heylen Sander 46
Willen Jorn - Niessen Rens 42