Finales Vlaams Jeugdkampioenschap U18 meisjes

Startuur tornooi om 9:30 uur. Max 12 ploegen.

zondag 8 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
09:301CF4Poels Zora - Glassée Lize (S3)callaert Jana - Van den Bussche Elise (S11)18-210-00-1S6
09:302DF5Groven Mirre - Verhoeven Yana (S4)Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje (S12)21-130-01-0S5
09:303AF9De Beule Nóra - Van Dingenen Resa (S1)Schildermans Elise - Banks Skylar (S9)21-180-01-0S8
09:504BF4Groven Febe - Henckens Lenne (S2)Denoo Femke - Verhelst Liese (S10)24-210-01-0S7
09:505DF5Groven Mirre - Verhoeven Yana (S4)Glassée Nore - Vos Amy (S5)21-60-01-0S12
09:506AF9De Beule Nóra - Van Dingenen Resa (S1)Matthys Charlotte - Cleynhens Kaat (S8)21-80-01-0S9
10:107BF4Groven Febe - Henckens Lenne (S2)Soons Jitske - Saes Maartje (S7)21-100-01-0S10
10:108CF5Poels Zora - Glassée Lize (S3)Bex Annelore - Coens Youna (S6)14-210-00-1S11
10:1010AF4Schildermans Elise - Banks Skylar (S9)Matthys Charlotte - Cleynhens Kaat (S8)21-70-01-0S1
10:309CF9Bex Annelore - Coens Youna (S6)callaert Jana - Van den Bussche Elise (S11)21-80-01-0S3
10:3011BF5Soons Jitske - Saes Maartje (S7)Denoo Femke - Verhelst Liese (S10)21-70-01-0S2
10:3012DF9Glassée Nore - Vos Amy (S5)Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje (S12)7-210-00-1S9
10:5013EF4De Beule Nóra - Van Dingenen Resa (1A)Soons Jitske - Saes Maartje (2B)21-240-00-13A
10:5014EF5Bex Annelore - Coens Youna (1C)Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje (2D)21-100-01-03B
10:5015FF9Schildermans Elise - Banks Skylar (2A)Groven Febe - Henckens Lenne (1B)21-80-01-03C
11:1016FF4callaert Jana - Van den Bussche Elise (2C)Groven Mirre - Verhoeven Yana (1D)21-130-01-02A
11:1017GF5Matthys Charlotte - Cleynhens Kaat (3A)Denoo Femke - Verhelst Liese (3B)21-1421-122-01A
11:1018GF9Poels Zora - Glassée Lize (3C)Glassée Nore - Vos Amy (3D)21-921-132-02B
11:5019EF4De Beule Nóra - Van Dingenen Resa (1A)Bex Annelore - Coens Youna (1C)5-210-00-11B
11:5020EF5Soons Jitske - Saes Maartje (2B)Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje (2D)21-170-01-03D
11:5021FF9Schildermans Elise - Banks Skylar (2A)callaert Jana - Van den Bussche Elise (2C)21-80-01-01D
12:3022FF4Groven Febe - Henckens Lenne (1B)Groven Mirre - Verhoeven Yana (1D)6-210-00-11C
12:3023GF5Matthys Charlotte - Cleynhens Kaat (3A)Poels Zora - Glassée Lize (3C)21-1923-212-02D
12:3024GF9Denoo Femke - Verhelst Liese (3B)Glassée Nore - Vos Amy (3D)21-1521-182-02C
12:2025EF4De Beule Nóra - Van Dingenen Resa (1A)Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje (2D)21-180-01-02A
12:2026EF5Soons Jitske - Saes Maartje (2B)Bex Annelore - Coens Youna (1C)9-210-00-11B
12:2027FF9Schildermans Elise - Banks Skylar (2A)Groven Mirre - Verhoeven Yana (1D)21-110-01-01A
12:5028FF4Groven Febe - Henckens Lenne (1B)callaert Jana - Van den Bussche Elise (2C)17-210-00-12B
12:5029GF5Matthys Charlotte - Cleynhens Kaat (3A)Glassée Nore - Vos Amy (4D)21-421-52-01C
12:5030GF9Denoo Femke - Verhelst Liese (4B)Poels Zora - Glassée Lize (3C)14-2112-210-22D
13:4031F4Bex Annelore - Coens Youna (1E)callaert Jana - Van den Bussche Elise (2F)21-721-62-03A
13:4032F5Soons Jitske - Saes Maartje (2E)Schildermans Elise - Banks Skylar (1F)21-1522-202-03B
13:4033F9De Beule Nóra - Van Dingenen Resa (3E)Groven Febe - Henckens Lenne (4F)21-521-142-03C
14:3034F4Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje (4E)Groven Mirre - Verhoeven Yana (3F)15-2116-210-21E
14:3035F5Denoo Femke - Verhelst Liese (3G)Glassée Nore - Vos Amy (4G)21-1322-202-02E
14:3036F9Matthys Charlotte - Cleynhens Kaat (1G)Poels Zora - Glassée Lize (2G)21-1413-2115-112-11F
15:3037F4Groven Febe - Henckens Lenne (L33)Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje (L34)16-2115-210-22F
15:3038F5De Beule Nóra - Van Dingenen Resa (W33)Groven Mirre - Verhoeven Yana (W34)19-2121-1913-151-2W36
16:3039F4callaert Jana - Van den Bussche Elise (L31)Schildermans Elise - Banks Skylar (L32)19-2110-210-2W37
16:3040F5Bex Annelore - Coens Youna (W31)Soons Jitske - Saes Maartje (W32)21-1421-132-0Groven Mirre - Verhoeven Yana
00:0041F0Nog niet gespeeld