Finales Vlaams Jeugdkampioenschap U18 meisjes

Startuur tornooi om 9:30 uur. Max 12 ploegen.

zondag 8 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
09:301CF4Poels Zora - Glassée Lizecallaert Jana - Van den Bussche Elise18-210-00-1BYE
09:302DF5Groven Mirre - Verhoeven YanaVan Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje21-130-01-0BYE
09:303AF9De Beule Nóra - Van Dingenen ResaSchildermans Elise - Banks Skylar21-180-01-0BYE
09:504BF4Groven Febe - Henckens LenneDenoo Femke - Verhelst Liese24-210-01-0BYE
09:505DF5Groven Mirre - Verhoeven YanaGlassée Nore - Vos Amy21-60-01-0BYE
09:506AF9De Beule Nóra - Van Dingenen ResaMatthys Charlotte - Cleynhens Kaat21-80-01-0BYE
10:107BF4Groven Febe - Henckens LenneSoons Jitske - Saes Maartje21-100-01-0BYE
10:108CF5Poels Zora - Glassée LizeBex Annelore - Coens Youna14-210-00-1BYE
10:1010AF4Schildermans Elise - Banks SkylarMatthys Charlotte - Cleynhens Kaat21-70-01-0BYE
10:309CF9Bex Annelore - Coens Younacallaert Jana - Van den Bussche Elise21-80-01-0BYE
10:3011BF5Soons Jitske - Saes MaartjeDenoo Femke - Verhelst Liese21-70-01-0BYE
10:3012DF9Glassée Nore - Vos AmyVan Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje7-210-00-1BYE
10:5013EF4De Beule Nóra - Van Dingenen ResaSoons Jitske - Saes Maartje21-240-00-13A
10:5014EF5Bex Annelore - Coens YounaVan Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje21-100-01-03B
10:5015FF9Schildermans Elise - Banks SkylarGroven Febe - Henckens Lenne21-80-01-03C
11:1016FF4callaert Jana - Van den Bussche EliseGroven Mirre - Verhoeven Yana21-130-01-02A
11:1017GF5Matthys Charlotte - Cleynhens KaatDenoo Femke - Verhelst Liese21-1421-122-01A
11:1018GF9Poels Zora - Glassée LizeGlassée Nore - Vos Amy21-921-132-02B
11:5019EF4De Beule Nóra - Van Dingenen ResaBex Annelore - Coens Youna5-210-00-11B
11:5020EF5Soons Jitske - Saes MaartjeVan Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje21-170-01-03D
11:5021FF9Schildermans Elise - Banks Skylarcallaert Jana - Van den Bussche Elise21-80-01-01D
12:3022FF4Groven Febe - Henckens LenneGroven Mirre - Verhoeven Yana6-210-00-11C
12:3023GF5Matthys Charlotte - Cleynhens KaatPoels Zora - Glassée Lize21-1923-212-02D
12:3024GF9Denoo Femke - Verhelst LieseGlassée Nore - Vos Amy21-1521-182-02C
12:2025EF4De Beule Nóra - Van Dingenen ResaVan Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje21-180-01-02A
12:2026EF5Soons Jitske - Saes MaartjeBex Annelore - Coens Youna9-210-00-11B
12:2027FF9Schildermans Elise - Banks SkylarGroven Mirre - Verhoeven Yana21-110-01-01A
12:5028FF4Groven Febe - Henckens Lennecallaert Jana - Van den Bussche Elise17-210-00-12B
12:5029GF5Matthys Charlotte - Cleynhens KaatGlassée Nore - Vos Amy21-421-52-01C
12:5030GF9Denoo Femke - Verhelst LiesePoels Zora - Glassée Lize14-2112-210-22D
13:4031F4Bex Annelore - Coens Younacallaert Jana - Van den Bussche Elise21-721-62-03A
13:4032F5Soons Jitske - Saes MaartjeSchildermans Elise - Banks Skylar21-1522-202-03B
13:4033F9De Beule Nóra - Van Dingenen ResaGroven Febe - Henckens Lenne21-521-142-03C
14:3034F4Van Kemseke Fleur - Van Putte DirkjeGroven Mirre - Verhoeven Yana15-2116-210-21E
14:3035F5Denoo Femke - Verhelst LieseGlassée Nore - Vos Amy21-1322-202-02E
14:3036F9Matthys Charlotte - Cleynhens KaatPoels Zora - Glassée Lize21-1413-2115-112-11F
15:3037F4Groven Febe - Henckens LenneVan Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje16-2115-210-22F
15:3038F5De Beule Nóra - Van Dingenen ResaGroven Mirre - Verhoeven Yana19-2121-1913-151-2Winnaar wedstrijd 36
16:3039F4callaert Jana - Van den Bussche EliseSchildermans Elise - Banks Skylar19-2110-210-2Winnaar wedstrijd 37
16:3040F5Bex Annelore - Coens YounaSoons Jitske - Saes Maartje21-1421-132-0Groven Mirre - Verhoeven Yana
00:0041F0Nog niet gespeeld

Einduitslag  Dames

# Ploeg Punten (pp)
Bex Annelore - Coens Youna 140
Soons Jitske - Saes Maartje 126
Schildermans Elise - Banks Skylar 112
callaert Jana - Van den Bussche Elise 106
Groven Mirre - Verhoeven Yana 98
De Beule Nóra - Van Dingenen Resa 92
Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje 84
Groven Febe - Henckens Lenne 78
Matthys Charlotte - Cleynhens Kaat 72
Poels Zora - Glassée Lize 66
Denoo Femke - Verhelst Liese 62
Glassée Nore - Vos Amy 46

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 De Beule Nóra - Van Dingenen Resa 1591
2 Groven Febe - Henckens Lenne 1351
3 Poels Zora - Glassée Lize 1092
4 Groven Mirre - Verhoeven Yana 1076
5 Bex Annelore - Coens Youna 955
6 Soons Jitske - Saes Maartje 914
7 Glassée Nore - Vos Amy 888
8 Matthys Charlotte - Cleynhens Kaat 623
9 Schildermans Elise - Banks Skylar 584
10 callaert Jana - Van den Bussche Elise 360
11 Denoo Femke - Verhelst Liese 334
12 Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje 168