Finales Vlaams Jeugdkampioenschap U16 jongens

Tornooi start normaal om 9:30 uur. Max 16 ploegen.

zaterdag 7 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
09:301AM3Neyens Thomas - Neyens MichielDebruyne Charles - Deblaere Victor12-210-00-1BYE
09:302AM6Van Hout Zeno - Penninckx SiebeDe Smedt Tuur - Bellers Daan21-170-01-0BYE
09:303BM1Issaris Alexander - Vanhove Semde Donder Dennis - Hendrikx Daan11-210-00-1BYE
09:304BM9Wyffels Bram - Tavernier Ben Devoghel Ward - Speltinckx Viktor23-200-01-0BYE
09:505AM6Debruyne Charles - Deblaere VictorDe Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe21-80-01-0BYE
09:506AM3Neyens Thomas - Neyens MichielVan Hout Zeno - Penninckx Siebe31-340-00-1BYE
09:507BM9de Donder Dennis - Hendrikx DaanDe Waegemaeker Jurre - Poppe Lander21-30-01-0BYE
09:508BM1Issaris Alexander - Vanhove SemWyffels Bram - Tavernier Ben 9-210-00-1BYE
10:209AM3De Saedeleer Arnaud - Bolliou TibeDe Smedt Tuur - Bellers Daan21-180-01-0BYE
10:2010AM6Debruyne Charles - Deblaere VictorVan Hout Zeno - Penninckx Siebe21-180-01-0BYE
10:2011BM1De Waegemaeker Jurre - Poppe LanderDevoghel Ward - Speltinckx Viktor12-210-00-1BYE
10:2012BM9de Donder Dennis - Hendrikx DaanWyffels Bram - Tavernier Ben 21-50-01-0BYE
10:5013AM3Neyens Thomas - Neyens MichielDe Smedt Tuur - Bellers Daan15-210-00-1BYE
10:5014AM6De Saedeleer Arnaud - Bolliou TibeVan Hout Zeno - Penninckx Siebe27-300-00-1BYE
10:5015BM1Issaris Alexander - Vanhove SemDevoghel Ward - Speltinckx Viktor13-210-00-1BYE
10:5016BM9De Waegemaeker Jurre - Poppe LanderWyffels Bram - Tavernier Ben 16-210-00-1BYE
11:2017AM6Debruyne Charles - Deblaere VictorDe Smedt Tuur - Bellers Daan21-150-01-0BYE
11:2018AM3Neyens Thomas - Neyens MichielDe Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe21-140-01-0BYE
11:2019BM9de Donder Dennis - Hendrikx DaanDevoghel Ward - Speltinckx Viktor21-150-01-0BYE
11:2020BM1Issaris Alexander - Vanhove SemDe Waegemaeker Jurre - Poppe Lander11-210-00-1BYE
12:4521PM1Debruyne Charles - Deblaere VictorWyffels Bram - Tavernier Ben 21-1621-72-0A5
12:4522PM3Van Hout Zeno - Penninckx Siebede Donder Dennis - Hendrikx Daan28-3013-210-2A5
12:4523PM6De Smedt Tuur - Bellers DaanDe Waegemaeker Jurre - Poppe Lander21-1521-152-0B5
12:4524PM9Neyens Thomas - Neyens MichielDevoghel Ward - Speltinckx Viktor21-1522-202-0B5
13:4525PM9De Saedeleer Arnaud - Bolliou TibeIssaris Alexander - Vanhove Sem21-821-162-0A1
15:0026PM1Debruyne Charles - Deblaere Victorde Donder Dennis - Hendrikx Daan14-2111-210-2A5
15:0027PM3Wyffels Bram - Tavernier Ben Van Hout Zeno - Penninckx Siebe6-2116-210-2A5
15:0028PM6De Smedt Tuur - Bellers DaanNeyens Thomas - Neyens Michiel21-1921-142-0B5
15:0029PM9De Waegemaeker Jurre - Poppe LanderDevoghel Ward - Speltinckx Viktor6-217-210-2B5

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
de Donder Dennis - Hendrikx Daan 98
Debruyne Charles - Deblaere Victor 88
Van Hout Zeno - Penninckx Siebe 78
Wyffels Bram - Tavernier Ben 74
De Smedt Tuur - Bellers Daan 68
Neyens Thomas - Neyens Michiel 64
Devoghel Ward - Speltinckx Viktor 58
De Waegemaeker Jurre - Poppe Lander 54
De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe 50
Issaris Alexander - Vanhove Sem 46

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Neyens Thomas - Neyens Michiel 1116
2 de Donder Dennis - Hendrikx Daan 1105
3 Issaris Alexander - Vanhove Sem 1008
4 Debruyne Charles - Deblaere Victor 561
5 Van Hout Zeno - Penninckx Siebe 462
6 De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe 442
7 Wyffels Bram - Tavernier Ben 380
8 De Waegemaeker Jurre - Poppe Lander 350
9 De Smedt Tuur - Bellers Daan 300
10 Devoghel Ward - Speltinckx Viktor 272