Wespelaar - U14 jongens - Beach Haacht


Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: poule A: 2 winnende sets (2 punten verschil) en poule B: 1 set - 3 punten verschil
09:001B3Bartholomees Rune - Jordens Louïs (S5)Renson Gus - Vervoort Lander (S6)21-60-01-0Renson Otto - Vetters Nick
09:002A4Bierinckx Ward - Moens Freek (S4)Hens Gabriël - Denauw Jarne (S7)21-821-92-0Eennaes Noah - Jacobs Merlijn
09:203B3Renson Otto - Vetters Nick (S2)Bartholomees Rune - Jordens Louïs (S5)21-150-01-0Bartholomees Staf - Bartholomees Lennert
09:404B3Renson Gus - Vervoort Lander (S6)Bartholomees Staf - Bartholomees Lennert  (S3)8-210-00-1Bartholomees Rune - Jordens Louïs
09:405A4Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (S1)Hens Gabriël - Denauw Jarne (S7)21-021-182-0Bierinckx Ward - Moens Freek
10:006B3Bartholomees Rune - Jordens Louïs (S5)Bartholomees Staf - Bartholomees Lennert  (S3)21-160-01-0Renson Gus - Vervoort Lander
10:207B3Renson Otto - Vetters Nick (S2)Renson Gus - Vervoort Lander (S6)21-60-01-0Bartholomees Staf - Bartholomees Lennert
10:208A4Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (S1)Bierinckx Ward - Moens Freek (S4)21-1121-132-0Hens Gabriël - Denauw Jarne
10:459B3Renson Otto - Vetters Nick (S2)Bartholomees Staf - Bartholomees Lennert  (S3)21-120-01-0Bartholomees Rune - Jordens Louïs
Kruiswedstrijd: 1 set - 3 punten verschil
11:10103Bierinckx Ward - Moens Freek (2A)Renson Otto - Vetters Nick (1B)10-210-00-1Bartholomees Rune - Jordens Louïs
Poulewedstrijd voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
11:1011C4Bartholomees Staf - Bartholomees Lennert  (3B)Renson Gus - Vervoort Lander (4B)21-20-01-0Hens Gabriël - Denauw Jarne
Kruiswedstrijd: 1 set - 3 punten verschil
11:35123Bartholomees Rune - Jordens Louïs (2B)Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (1A)14-210-00-1Renson Gus - Vervoort Lander
Poulewedstrijd voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
11:3513C4Hens Gabriël - Denauw Jarne (3A)Renson Gus - Vervoort Lander (4B)9-210-00-1Bartholomees Staf - Bartholomees Lennert
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
12:00143Bierinckx Ward - Moens Freek (L10)Bartholomees Rune - Jordens Louïs (L12)16-2119-210-2Hens Gabriël - Denauw Jarne
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
12:0015C4Hens Gabriël - Denauw Jarne (3A)Bartholomees Staf - Bartholomees Lennert  (3B)12-210-00-1Renson Gus - Vervoort Lander
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets (2 punten verschil)
12:50163Renson Otto - Vetters Nick (W10)Eennaes Noah - Jacobs Merlijn (W12)12-2116-210-2Bartholomees Staf - Bartholomees Lennert

Einduitslag Heren

# Ploeg Punten (pp)
1 Renson Otto - Jacobs Merlijn 93
2 Bierinckx Ward - Moens Freek 76
3 Peeters Karel - Jansen Arnout 65

Deelnemende ploegen - Heren

Ploeg Punten (14/07/2024 ) Seed
Eennaes Noah - Jacobs Merlijn 1593 1
Renson Otto - Vetters Nick 1522 2
Bartholomees Staf - Bartholomees Lennert 856 3
Bierinckx Ward - Moens Freek 1019 4
Bartholomees Rune - Jordens Louïs 1076 5
Renson Gus - Vervoort Lander 471 6
Hens Gabriël - Denauw Jarne 163 7