Masters Brussel

Inschrijven kan tot dinsdag 10 augustus om 23u59 .

vrijdag 13 augustus - 1ste dag

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
10:001DM1Proost Cedric - Fransen Sil (S21)Van Hoeck Jan - Detandt Thibault (S20)18-2117-210-2
10:002DM2Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe (S13)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S12)21-1821-152-0
10:453AM1Mol Vincent - Vercauteren Roel (S24)van Hest Dries - Cornelis Wannes (S17)21-1821-182-0
10:454AM2Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan (S16)Coenen Jo - Degruyter Tim (S9)18-2121-1713-151-2
10:455CM3Laenen Louis - Goset Thibault (S14)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S11)19-2113-210-2
10:456CM4De Pryck Laurens - Poot Tijs (S22)Nuyttens Wout - Peters Berre (S19)13-2118-210-2
11:307AF3Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S17)0-210-210-2
11:308BF4Michiels Rebecca - Meynckens Laura (S18)0-210-210-2
11:309BM1Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S15)Vandecaveye Lander - Baetens Seppe (S10)27-2921-230-2
11:3010BM2Christiaens Jens - Duwaerts Ruben (S23)Van Reeth Jannes - Torfs Wesley (S18)21-1421-162-0
12:1511AF1Poot Liesje - Van Cleemput Sarah (S16)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S13)19-2115-210-2
12:1512BF2van Doren Emma - Coopmans Anke (S15)Longeval Axelle - Coppin Charlotte (S14)19-2119-210-2
12:1513DM3Proost Cedric - Fransen Sil (S21)Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe (S13)17-2117-210-2
12:1514DM4Van Hoeck Jan - Detandt Thibault (S20)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S12)21-1812-2110-151-2
13:1515AM1Mol Vincent - Vercauteren Roel (S24)Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan (S16)12-2115-210-2
13:1516AM2van Hest Dries - Cornelis Wannes (S17)Coenen Jo - Degruyter Tim (S9)10-219-210-2
13:1517CM3De Pryck Laurens - Poot Tijs (S22)Laenen Louis - Goset Thibault (S14)13-2120-220-2
13:1518CM4Nuyttens Wout - Peters Berre (S19)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S11)16-2117-210-2
14:0019BM1Christiaens Jens - Duwaerts Ruben (S23)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S15)17-2119-210-2
14:0020BM2Van Reeth Jannes - Torfs Wesley (S18)Vandecaveye Lander - Baetens Seppe (S10)19-2130-2812-151-2
14:0021AF3Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S17)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S13)14-2110-210-2
14:0022BF4Michiels Rebecca - Meynckens Laura (S18)Longeval Axelle - Coppin Charlotte (S14)23-2121-172-0
14:4523CM1De Pryck Laurens - Poot Tijs (S22)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S11)10-2117-210-2
14:4524CM2Nuyttens Wout - Peters Berre (S19)Laenen Louis - Goset Thibault (S14)15-2114-210-2
14:4525AF3Poot Liesje - Van Cleemput Sarah (S16)0-210-210-2
14:4526BF4van Doren Emma - Coopmans Anke (S15)0-210-210-2
15:3027DM1Proost Cedric - Fransen Sil (S21)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S12)20-2215-210-2
15:3028DM2Van Hoeck Jan - Detandt Thibault (S20)Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe (S13)17-2122-207-151-2
15:3029AM3Mol Vincent - Vercauteren Roel (S24)Coenen Jo - Degruyter Tim (S9)15-2117-210-2
15:3030AM4van Hest Dries - Cornelis Wannes (S17)Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan (S16)13-2118-210-2
16:1531BM1Christiaens Jens - Duwaerts Ruben (S23)Vandecaveye Lander - Baetens Seppe (S10)15-2115-210-2
16:1532BM2Van Reeth Jannes - Torfs Wesley (S18)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S15)21-1921-92-0
16:1533AF3Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S17)Poot Liesje - Van Cleemput Sarah (S16)21-1321-172-0
16:1534BF4Michiels Rebecca - Meynckens Laura (S18)van Doren Emma - Coopmans Anke (S15)21-1721-172-0
17:1535#M1Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan (A2)Christiaens Jens - Duwaerts Ruben (B3)22-2014-219-151-2
17:1536#M1Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (D2)Nuyttens Wout - Peters Berre (C3)15-2120-220-2
17:1537#F3van Doren Emma - Coopmans Anke (B3)Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (A2)18-2121-1915-92-1
17:1538#F4Longeval Axelle - Coppin Charlotte (B2)Poot Liesje - Van Cleemput Sarah (A3)19-2121-1212-151-2
18:0039#M3Mol Vincent - Vercauteren Roel (A3)Van Reeth Jannes - Torfs Wesley (B2)17-2121-1412-151-2
18:0040#M2Van Hoeck Jan - Detandt Thibault (D3)Laenen Louis - Goset Thibault (C2)18-2112-210-2
18:0041AF321-00-211-1
18:0042BF421-00-211-1

zaterdag 14 augustus - 2de dag

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:451DM1Laenen Louis - Goset Thibault (S13)Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe (S12)21-1821-172-0
08:452DF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S13)Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina (S12)20-2221-815-112-1
08:453CM3Van Reeth Jannes - Torfs Wesley (S14)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S11)22-2012-218-151-2
08:454CF4van Doren Emma - Coopmans Anke (S14)Bex Annelore - Coens Youna (S11)11-2122-240-2
09:305AM1Christiaens Jens - Duwaerts Ruben (S16)Coenen Jo - Degruyter Tim (S9)25-2714-210-2
09:306AF2Michiels Rebecca - Meynckens Laura (S16)Pass Hannelore - Dumont Emma (S9)17-2121-1915-52-1
09:307BM3Nuyttens Wout - Peters Berre (S15)Vandecaveye Lander - Baetens Seppe (S10)17-2111-210-2
09:308BF4Poot Liesje - Van Cleemput Sarah (S15)Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim (S10)22-2014-213-151-2
10:159DF1Baens Fleur - Wittock Birthe (S5)Reul Océane - Van Geertruyden Lien (S4)18-2115-210-2
10:1510DM2Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S5)Douwen Bob - Paulides Joppe (S4)19-2117-210-2
10:1511CM3Verspecht Martijn - Willems Micha (S6)Colson Martijn - Deroey Dennis (S3)9-2114-210-2
10:1512CF4Coolman Nina - Thys Hanne (S6)Catry Maud - Vandesteene Els (S3)13-2114-210-2
11:0013AF1Beauve Marion - Van Deun Jade (S8)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)12-2110-210-2
11:0014AM2De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S8)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)10-2115-210-2
11:0015BM3Nuijten Oscar - Pirali Yannick (S7)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (S2)18-2118-210-2
11:0016BF4Daniëls Bente - Mees Lana (S7)Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (S2)19-217-210-2
11:4517DM1Laenen Louis - Goset Thibault (S13)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S5)16-2116-210-2
11:4518DF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S13)Baens Fleur - Wittock Birthe (S5)21-1921-112-0
11:4519CM3Van Reeth Jannes - Torfs Wesley (S14)Verspecht Martijn - Willems Micha (S6)13-2117-210-2
11:4520CF4van Doren Emma - Coopmans Anke (S14)Coolman Nina - Thys Hanne (S6)13-218-210-2
12:3021AM1Christiaens Jens - Duwaerts Ruben (S16)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S8)7-2121-199-151-2
12:3022AF2Michiels Rebecca - Meynckens Laura (S16)Beauve Marion - Van Deun Jade (S8)16-2115-210-2
12:3023BM3Nuyttens Wout - Peters Berre (S15)Nuijten Oscar - Pirali Yannick (S7)11-2117-210-2
12:3024BF4Poot Liesje - Van Cleemput Sarah (S15)Daniëls Bente - Mees Lana (S7)14-217-210-2
13:1525DF1Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina (S12)Reul Océane - Van Geertruyden Lien (S4)16-216-210-2
13:1526DM2Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe (S12)Douwen Bob - Paulides Joppe (S4)13-218-210-2
13:1527CM3Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S11)Colson Martijn - Deroey Dennis (S3)13-2118-210-2
13:1528CF4Bex Annelore - Coens Youna (S11)Catry Maud - Vandesteene Els (S3)13-2115-210-2
14:0029AF1Pass Hannelore - Dumont Emma (S9)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)11-218-210-2
14:0030AM2Coenen Jo - Degruyter Tim (S9)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)16-2112-210-2
14:0031BM3Vandecaveye Lander - Baetens Seppe (S10)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (S2)21-1917-2112-151-2
14:0032BF4Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim (S10)Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (S2)16-2120-220-2
14:4533DM1Laenen Louis - Goset Thibault (S13)Douwen Bob - Paulides Joppe (S4)15-2117-210-2
14:4534DF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S13)Reul Océane - Van Geertruyden Lien (S4)12-219-210-2
14:4535CM3Van Reeth Jannes - Torfs Wesley (S14)Colson Martijn - Deroey Dennis (S3)15-2112-1270-2
14:4536CF4van Doren Emma - Coopmans Anke (S14)Catry Maud - Vandesteene Els (S3)12-216-210-2
15:3037AM1Christiaens Jens - Duwaerts Ruben (S16)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)11-2112-210-2
15:3038AF2Michiels Rebecca - Meynckens Laura (S16)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)11-219-210-2
15:3039BM3Nuyttens Wout - Peters Berre (S15)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (S2)18-2119-210-2
15:3040BF4Poot Liesje - Van Cleemput Sarah (S15)Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (S2)7-214-210-2
16:1541DF1Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina (S12)Baens Fleur - Wittock Birthe (S5)18-2117-210-2
16:1542DM2Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe (S12)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S5)21-1515-2115-171-2
16:1543CM3Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S11)Verspecht Martijn - Willems Micha (S6)21-1621-141-2
16:1544CF4Bex Annelore - Coens Youna (S11)Coolman Nina - Thys Hanne (S6)10-2121-1910-151-2
17:0045AF1Pass Hannelore - Dumont Emma (S9)Beauve Marion - Van Deun Jade (S8)21-1921-102-0
17:0046AM2Coenen Jo - Degruyter Tim (S9)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S8)21-1421-182-0
17:0047BM3Vandecaveye Lander - Baetens Seppe (S10)Nuijten Oscar - Pirali Yannick (S7)21-1921-172-0
17:0048BF4Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim (S10)Daniëls Bente - Mees Lana (S7)21-1621-122-0
17:4549#M1Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (D2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (C3)21-1719-2111-151-2
17:4550#F2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (D2)Bex Annelore - Coens Youna (C3)18-2110-210-2
17:4551#M3Laenen Louis - Goset Thibault (D3)Verspecht Martijn - Willems Micha (C2)12-2118-210-2
17:4552#F4Baens Fleur - Wittock Birthe (D3)Coolman Nina - Thys Hanne (C2)13-2118-210-2
18:3053#M1Coenen Jo - Degruyter Tim (A2)Nuijten Oscar - Pirali Yannick (B3)21-1720-2215-112-1
18:3054#F2Pass Hannelore - Dumont Emma (A2)Daniëls Bente - Mees Lana (B3)12-2114-210-2
18:3055#M3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (A3)Vandecaveye Lander - Baetens Seppe (B2)13-2121-1816-142-1
18:3056#F4Beauve Marion - Van Deun Jade (A3)Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim (B2)18-217-210-2

zondag 15 augustus - 3de dag

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:301M1Douwen Bob - Paulides Joppe (LOT)Coenen Jo - Degruyter Tim (LOT)21-1821-172-0
09:302F2Reul Océane - Van Geertruyden Lien (LOT)Bex Annelore - Coens Youna (LOT)21-1821-162-0
09:303M3Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (LOT)Verspecht Martijn - Willems Micha (LOT)21-1721-112-0
09:304F4Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (LOT)Coolman Nina - Thys Hanne (LOT)21-1518-216-151-2
10:155M1Colson Martijn - Deroey Dennis (LOT)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (LOT)21-1018-2115-102-1
10:156F2Van den vonder Lisa - Cools Sarah (LOT)Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim (LOT)21-1024-222-0
10:157M3Koekelkoren Dries - van Walle Tom (LOT)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (LOT)19-2121-1015-132-1
10:158F4Catry Maud - Vandesteene Els (LOT)Daniëls Bente - Mees Lana (LOT)21-1321-82-0
11:009F2Bex Annelore - Coens Youna (L2)Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt (L4)21-1914-2118-201-2
11:0010M3Coenen Jo - Degruyter Tim (L1)Verspecht Martijn - Willems Micha (L3)17-2110-210-2
11:0013F1Reul Océane - Van Geertruyden Lien (W2)Coolman Nina - Thys Hanne (W4)17-2117-210-2
11:4511F2Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim (L6)Daniëls Bente - Mees Lana (L8)21-1921-112-0
11:4512M3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (L5)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (L7)12-2113-210-2
11:4514F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W6)Catry Maud - Vandesteene Els (W8)21-1521-182-0
12:3015M1Douwen Bob - Paulides Joppe (W1)Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (W3)13-2121-1915-112-1
13:1516M1Colson Martijn - Deroey Dennis (W5)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W7)15-2121-1512-151-2
14:1517F1Reul Océane - Van Geertruyden Lien (L13)Catry Maud - Vandesteene Els (L14)28-2619-2111-151-2
15:0018M1Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles (L15)Colson Martijn - Deroey Dennis (L16)21-1721-192-0
16:0019F1Coolman Nina - Thys Hanne (W13)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W14)9-2118-210-2
17:0020M1Douwen Bob - Paulides Joppe (W15)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W16)17-2122-208-151-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Coolman Nina - Thys Hanne 72
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Reul Océane - Van Geertruyden Lien 60
Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim 56
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt 56
Daniëls Bente - Mees Lana 48
Bex Annelore - Coens Youna 48
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 40
Beauve Marion - Van Deun Jade 40
Pass Hannelore - Dumont Emma 40
Baens Fleur - Wittock Birthe 40
Michiels Rebecca - Meynckens Laura 32
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah 32
van Doren Emma - Coopmans Anke 32
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina 32
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 24
Longeval Axelle - Coppin Charlotte 24

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Douwen Bob - Paulides Joppe 72
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles 64
Colson Martijn - Deroey Dennis 60
Verspecht Martijn - Willems Micha 56
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 56
Coenen Jo - Degruyter Tim 48
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 48
Vandecaveye Lander - Baetens Seppe 40
Laenen Louis - Goset Thibault 40
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 40
Nuijten Oscar - Pirali Yannick 40
Christiaens Jens - Duwaerts Ruben 32
Nuyttens Wout - Peters Berre 32
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley 32
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe 32
Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan 24
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 24
Mol Vincent - Vercauteren Roel 24
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault 24
van Hest Dries - Cornelis Wannes 16
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 16
De Pryck Laurens - Poot Tijs 16
Proost Cedric - Fransen Sil 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Wittock Birthe
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt
Catry Maud - Vandesteene Els
Daniëls Bente - Mees Lana
Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Coolman Nina - Thys Hanne
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
van Doren Emma - Coopmans Anke
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina
Reul Océane - Van Geertruyden Lien
Bex Annelore - Coens Youna
Pass Hannelore - Dumont Emma
Beauve Marion - Van Deun Jade
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah
Longeval Axelle - Coppin Charlotte
Michiels Rebecca - Meynckens Laura

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Coenen Jo - Degruyter Tim
Nuijten Oscar - Pirali Yannick
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Mol Vincent - Vercauteren Roel
Douwen Bob - Paulides Joppe
Verspecht Martijn - Willems Micha
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward
Laenen Louis - Goset Thibault
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe
Colson Martijn - Deroey Dennis
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault
Nuyttens Wout - Peters Berre
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley
Proost Cedric - Fransen Sil
van Hest Dries - Cornelis Wannes
Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan
Christiaens Jens - Duwaerts Ruben
Vandecaveye Lander - Baetens Seppe