BEACHVOLLEY EUROPE - 20 JUNI 2021 - SENIOREN DAMES


zondag 20 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
14:001AF1Kleinpeter Maya - Huyghebaert IrisLambert Lucille - Aonzo Elisa12-210-00-1BYE
14:002BF2Derooz Eloïse - Renardy Zoé Stokbroekx Annelies - Mertens Netje12-210-00-1BYE
14:003CF3Lupascu Diana - Villarroel Wayra Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien3-210-00-1BYE
14:004DF4Kivilo Reili - Traytcheva AssiaWollants Lin - Verdonck Marie12-210-00-1BYE
14:205AF1Karciauskaite Indre - Ozdeniz BurcuVan de Vreken Tinne - Oris Tanja14-210-00-1BYE
14:206BF2Luge Kristin - Guido CinziaVan Dingenen Resa - Puimège Eva8-210-00-1BYE
14:207CF3van Doren Emma - Coopmans AnkeVerspecht Flore - Van Snick Xien 21-160-01-0BYE
14:208DF4Van de Ven Debby - Verheyen LiesbetRampelberg Lina - Michiels Rebecca12-210-00-1BYE
14:409AF1Karciauskaite Indre - Ozdeniz BurcuKleinpeter Maya - Huyghebaert Iris12-210-00-1BYE
14:4010BF2Luge Kristin - Guido CinziaDerooz Eloïse - Renardy Zoé 23-260-00-1BYE
14:4011CF3van Doren Emma - Coopmans AnkeLupascu Diana - Villarroel Wayra 21-150-01-0BYE
14:4012DF4Van de Ven Debby - Verheyen LiesbetKivilo Reili - Traytcheva Assia21-140-01-0BYE
15:0013AF1Van de Vreken Tinne - Oris TanjaLambert Lucille - Aonzo Elisa17-210-00-1BYE
15:0014BF2Van Dingenen Resa - Puimège EvaStokbroekx Annelies - Mertens Netje9-210-00-1BYE
15:0015CF3Verspecht Flore - Van Snick Xien Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien22-250-00-1BYE
15:0016DF4Rampelberg Lina - Michiels RebeccaWollants Lin - Verdonck Marie21-110-01-0BYE
15:2017AF1Van de Vreken Tinne - Oris TanjaKleinpeter Maya - Huyghebaert Iris21-150-01-0BYE
15:2018BF2Van Dingenen Resa - Puimège EvaDerooz Eloïse - Renardy Zoé 21-130-01-0BYE
15:2019CF3Verspecht Flore - Van Snick Xien Lupascu Diana - Villarroel Wayra 21-100-01-0BYE
15:2020DF4Rampelberg Lina - Michiels RebeccaKivilo Reili - Traytcheva Assia21-120-01-0BYE
15:4021AF1Lambert Lucille - Aonzo ElisaKarciauskaite Indre - Ozdeniz Burcu21-60-01-0BYE
15:4022BF2Stokbroekx Annelies - Mertens NetjeLuge Kristin - Guido Cinzia21-80-01-0BYE
15:4023CF3Lambrechts Karen - van Bellen Nicolienvan Doren Emma - Coopmans Anke15-210-00-1BYE
15:4024DF4Wollants Lin - Verdonck MarieVan de Ven Debby - Verheyen Liesbet21-180-01-0BYE
16:2025F1Lambert Lucille - Aonzo ElisaLambrechts Karen - van Bellen Nicolien21-130-01-04A
16:2026F2Stokbroekx Annelies - Mertens NetjeWollants Lin - Verdonck Marie21-110-01-04C
16:2027F3van Doren Emma - Coopmans AnkeVan de Vreken Tinne - Oris Tanja21-120-01-03A
16:2028F4Rampelberg Lina - Michiels RebeccaVan Dingenen Resa - Puimège Eva21-90-01-03C
16:4029F1Karciauskaite Indre - Ozdeniz BurcuKivilo Reili - Traytcheva Assia16-210-00-12C
16:4030F2Luge Kristin - Guido CinziaLupascu Diana - Villarroel Wayra 31-280-01-02D
16:4031F3Kleinpeter Maya - Huyghebaert IrisVan de Ven Debby - Verheyen Liesbet21-180-01-02A
16:4032F4Derooz Eloïse - Renardy Zoé Verspecht Flore - Van Snick Xien 14-210-00-12B
17:0033F1Lambert Lucille - Aonzo ElisaRampelberg Lina - Michiels Rebecca25-220-01-04D
17:0034F2Stokbroekx Annelies - Mertens Netjevan Doren Emma - Coopmans Anke24-210-01-04B
17:0035F3Lambrechts Karen - van Bellen NicolienVan Dingenen Resa - Puimège Eva21-130-01-03D
17:0036F4Wollants Lin - Verdonck MarieVan de Vreken Tinne - Oris Tanja13-210-00-13B
17:4037F1Kivilo Reili - Traytcheva AssiaLuge Kristin - Guido Cinzia20-230-00-1Winnaar wedstrijd 33
17:4038F2Karciauskaite Indre - Ozdeniz BurcuLupascu Diana - Villarroel Wayra 19-220-00-1Winnaar wedstrijd 34
17:4039F3Kleinpeter Maya - Huyghebaert IrisVerspecht Flore - Van Snick Xien 17-210-00-1Winnaar wedstrijd 35
17:4040F4Van de Ven Debby - Verheyen LiesbetDerooz Eloïse - Renardy Zoé 15-210-00-1Winnaar wedstrijd 36
18:2041F3Lambrechts Karen - van Bellen NicolienVan de Vreken Tinne - Oris Tanja21-140-01-0Winnaar wedstrijd 39
18:2042F4Van Dingenen Resa - Puimège EvaWollants Lin - Verdonck Marie21-100-01-0Winnaar wedstrijd 40
18:0043F1Lambert Lucille - Aonzo ElisaStokbroekx Annelies - Mertens Netje18-2113-210-2Winnaar wedstrijd 37
18:0044F2Rampelberg Lina - Michiels Rebeccavan Doren Emma - Coopmans Anke17-2117-210-2Winnaar wedstrijd 38

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Stokbroekx Annelies - Mertens Netje 100
Lambert Lucille - Aonzo Elisa 90
van Doren Emma - Coopmans Anke 80
Rampelberg Lina - Michiels Rebecca 75
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 70
Van de Vreken Tinne - Oris Tanja 65
Van Dingenen Resa - Puimège Eva 60
Wollants Lin - Verdonck Marie 55
Verspecht Flore - Van Snick Xien 51
Kleinpeter Maya - Huyghebaert Iris 48
Derooz Eloïse - Renardy Zoé 44
Van de Ven Debby - Verheyen Liesbet 40
Luge Kristin - Guido Cinzia 38
Kivilo Reili - Traytcheva Assia 35
Lupascu Diana - Villarroel Wayra 33
Karciauskaite Indre - Ozdeniz Burcu 30

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Stokbroekx Annelies - Mertens Netje 1020
2 Van Dingenen Resa - Puimège Eva 963
3 van Doren Emma - Coopmans Anke 890
4 Rampelberg Lina - Michiels Rebecca 750
5 Verspecht Flore - Van Snick Xien 610
6 Kleinpeter Maya - Huyghebaert Iris 551
7 Van de Vreken Tinne - Oris Tanja 505
8 Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 480
9 Van de Ven Debby - Verheyen Liesbet 416
10 Lambert Lucille - Aonzo Elisa 373
11 Derooz Eloïse - Renardy Zoé 290
12 Kivilo Reili - Traytcheva Assia 225
13 Luge Kristin - Guido Cinzia 221
14 Karciauskaite Indre - Ozdeniz Burcu 172
15 Wollants Lin - Verdonck Marie 110
16 Lupascu Diana - Villarroel Wayra 101