BEACHVOLLEY EUROPE - 20 JUNI 2021 - SENIOREN HEREN


zondag 20 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
09:001AM1Van Hoeck Jan - Detandt ThibaultChy Akara - Zoccheddu Hugo21-40-01-0BYE
09:002BM2peeters bram - Rondou PieterLaenen Louis - Goset Thibault9-210-00-1BYE
09:003CM3Hermant Thibaut - Hermant MartinBuol Samuel - De Vita Simone21-130-01-0BYE
09:004DM4Azamoum Massintha - Mootoo FabianVanden Eede Franck - Quittner David 21-80-01-0BYE
09:205AM1Lupi Patrizio - Van Daele AndyVan Reeth Jannes - Torfs Wesley16-210-00-1BYE
09:206BM2Joguenne Martin - Collignon Romain Proost Cedric - Fransen Sil12-210-00-1BYE
09:207CM3Pirenne Antoine - Mannaert TristanMaquet Thomas - Florent Collignon39-360-01-0BYE
09:208DM4Panier des Touches Clément - André JoãoDelée Lukas - Spruyt Matthijs8-210-00-1BYE
09:409AM1Lupi Patrizio - Van Daele AndyVan Hoeck Jan - Detandt Thibault11-210-00-1BYE
09:4010BM2Joguenne Martin - Collignon Romain peeters bram - Rondou Pieter23-200-01-0BYE
09:4011CM3Pirenne Antoine - Mannaert TristanHermant Thibaut - Hermant Martin21-160-01-0BYE
09:4012DM4Panier des Touches Clément - André JoãoAzamoum Massintha - Mootoo Fabian26-230-01-0BYE
10:0013AM1Van Reeth Jannes - Torfs WesleyChy Akara - Zoccheddu Hugo21-120-01-0BYE
10:0014BM2Proost Cedric - Fransen SilLaenen Louis - Goset Thibault17-210-00-1BYE
10:0015CM3Maquet Thomas - Florent CollignonBuol Samuel - De Vita Simone21-120-01-0BYE
10:0016DM4Delée Lukas - Spruyt MatthijsVanden Eede Franck - Quittner David 21-90-01-0BYE
10:2017AM1Van Reeth Jannes - Torfs WesleyVan Hoeck Jan - Detandt Thibault24-210-01-0BYE
10:2018BM2Proost Cedric - Fransen Silpeeters bram - Rondou Pieter21-120-01-0BYE
10:2019CM3Maquet Thomas - Florent CollignonHermant Thibaut - Hermant Martin21-170-01-0BYE
10:2020DM4Delée Lukas - Spruyt MatthijsAzamoum Massintha - Mootoo Fabian21-100-01-0BYE
10:4021AM1Chy Akara - Zoccheddu HugoLupi Patrizio - Van Daele Andy8-210-00-1BYE
10:4022BM2Laenen Louis - Goset ThibaultJoguenne Martin - Collignon Romain 21-110-01-0BYE
10:4023CM3Buol Samuel - De Vita SimonePirenne Antoine - Mannaert Tristan11-210-00-1BYE
10:4024DM4Vanden Eede Franck - Quittner David Panier des Touches Clément - André João9-210-00-1BYE
11:2025M1Van Reeth Jannes - Torfs WesleyMaquet Thomas - Florent Collignon21-140-01-04A
11:2026M2Laenen Louis - Goset ThibaultPanier des Touches Clément - André João21-100-01-04C
11:2027M3Pirenne Antoine - Mannaert TristanVan Hoeck Jan - Detandt Thibault13-210-00-13A
11:2028M4Delée Lukas - Spruyt MatthijsProost Cedric - Fransen Sil19-220-00-13C
11:4029M1Chy Akara - Zoccheddu HugoVanden Eede Franck - Quittner David 16-210-00-12C
11:4030M2peeters bram - Rondou PieterBuol Samuel - De Vita Simone21-70-01-02D
11:4031M3Lupi Patrizio - Van Daele AndyAzamoum Massintha - Mootoo Fabian21-180-01-02A
11:4032M4Joguenne Martin - Collignon Romain Hermant Thibaut - Hermant Martin21-100-01-02B
12:0033M1Van Reeth Jannes - Torfs WesleyProost Cedric - Fransen Sil22-190-01-04D
12:0034M2Laenen Louis - Goset ThibaultVan Hoeck Jan - Detandt Thibault21-160-01-04B
12:0035M3Maquet Thomas - Florent CollignonDelée Lukas - Spruyt Matthijs17-210-00-13D
12:0036M4Panier des Touches Clément - André JoãoPirenne Antoine - Mannaert Tristan0-210-00-13B
12:4037M1Vanden Eede Franck - Quittner David peeters bram - Rondou Pieter18-210-00-1Winnaar wedstrijd 33
12:4038M2Chy Akara - Zoccheddu HugoBuol Samuel - De Vita Simone18-210-00-1Winnaar wedstrijd 34
12:4039M3Lupi Patrizio - Van Daele AndyJoguenne Martin - Collignon Romain 21-170-01-0Winnaar wedstrijd 35
12:4040M4Azamoum Massintha - Mootoo FabianHermant Thibaut - Hermant Martin20-230-00-1Pirenne Antoine - Mannaert Tristan
13:2041M3Delée Lukas - Spruyt MatthijsPirenne Antoine - Mannaert Tristan21-170-01-0Winnaar wedstrijd 39
13:2042M4Maquet Thomas - Florent CollignonPanier des Touches Clément - André João21-00-01-0Hermant Thibaut - Hermant Martin
13:0043M1Van Reeth Jannes - Torfs WesleyLaenen Louis - Goset Thibault16-2114-210-2Winnaar wedstrijd 37
13:0044M2Proost Cedric - Fransen SilVan Hoeck Jan - Detandt Thibault23-2519-210-2Winnaar wedstrijd 38

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Laenen Louis - Goset Thibault 100
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley 90
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault 80
Proost Cedric - Fransen Sil 75
Delée Lukas - Spruyt Matthijs 70
Pirenne Antoine - Mannaert Tristan 65
Maquet Thomas - Florent Collignon 60
Panier des Touches Clément - André João 55
Lupi Patrizio - Van Daele Andy 51
Joguenne Martin - Collignon Romain 48
Hermant Thibaut - Hermant Martin 44
Azamoum Massintha - Mootoo Fabian 40
peeters bram - Rondou Pieter 38
Vanden Eede Franck - Quittner David 35
Buol Samuel - De Vita Simone 33
Chy Akara - Zoccheddu Hugo 30

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Maquet Thomas - Florent Collignon 747
2 Joguenne Martin - Collignon Romain 595
3 Pirenne Antoine - Mannaert Tristan 564
4 Van Reeth Jannes - Torfs Wesley 504
5 Proost Cedric - Fransen Sil 430
6 Delée Lukas - Spruyt Matthijs 413
7 Laenen Louis - Goset Thibault 380
8 Lupi Patrizio - Van Daele Andy 347
9 Panier des Touches Clément - André João 265
10 peeters bram - Rondou Pieter 252
11 Van Hoeck Jan - Detandt Thibault 160
12 Hermant Thibaut - Hermant Martin 154
13 Azamoum Massintha - Mootoo Fabian 120
14 Vanden Eede Franck - Quittner David 70
15 Buol Samuel - De Vita Simone 66
16 Chy Akara - Zoccheddu Hugo 60