Jeugdtornooi U16 jongens Blankenberge

's morgens vanaf 10:00 uur gratis training tornooi start om 13:00 uur

zondag 25 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
00:001AM0Lambert Jurre - Goossens ArthurPirlet Lowie - Tavernier Ben 17-210-00-1
00:002BM0Debruyne Charles - Deblaere VictorSoete Noah - Dekeyser Rune21-60-01-0
00:003CM0Rabaut Jona - Verbeke JitseRabaut Siebe - Verbeke Tieme 21-50-01-0
00:004AM0Strobbe Jannes - Vercauteren YorreDe Greve Brent - Van den Driessche Yerko 21-100-01-0
00:005BM0STROEYKENS Jente - Van den Driessche KenzoVan den Driessche Yarne - Weyckmans Jeremy15-210-00-1
00:006CM0Blyaert Jasper - Rosiers Senne21-00-01-0
00:007AM0Lambert Jurre - Goossens ArthurStrobbe Jannes - Vercauteren Yorre23-200-01-0
00:008BM0Debruyne Charles - Deblaere VictorSTROEYKENS Jente - Van den Driessche Kenzo21-30-01-0
00:009CM0Rabaut Jona - Verbeke JitseBlyaert Jasper - Rosiers Senne14-210-00-1
00:0010AM0Pirlet Lowie - Tavernier Ben De Greve Brent - Van den Driessche Yerko 21-120-01-0
00:0011BM0Soete Noah - Dekeyser RuneVan den Driessche Yarne - Weyckmans Jeremy13-210-00-1
00:0012CM0Rabaut Siebe - Verbeke Tieme 21-00-01-0
00:0013AM0Lambert Jurre - Goossens ArthurDe Greve Brent - Van den Driessche Yerko 21-160-01-0
00:0014BM0Debruyne Charles - Deblaere VictorVan den Driessche Yarne - Weyckmans Jeremy21-70-01-0
00:0015CM0Rabaut Jona - Verbeke Jitse21-00-01-0
00:0016AM0Pirlet Lowie - Tavernier Ben Strobbe Jannes - Vercauteren Yorre21-150-01-0
00:0017BM0Soete Noah - Dekeyser RuneSTROEYKENS Jente - Van den Driessche Kenzo14-210-00-1
00:0018CM0Rabaut Siebe - Verbeke Tieme Blyaert Jasper - Rosiers Senne6-210-00-1
00:0019#M0Pirlet Lowie - Tavernier Ben Debruyne Charles - Deblaere Victor17-210-00-1
00:0020#M0Blyaert Jasper - Rosiers SenneLambert Jurre - Goossens Arthur21-60-01-0
00:0021#M0Van den Driessche Yarne - Weyckmans JeremyRabaut Jona - Verbeke Jitse21-170-01-0
00:0022#M0Strobbe Jannes - Vercauteren YorreSTROEYKENS Jente - Van den Driessche Kenzo21-170-01-0
00:0023#M0Rabaut Siebe - Verbeke Tieme De Greve Brent - Van den Driessche Yerko 11-210-00-1
00:0024#M0Soete Noah - Dekeyser Rune21-00-01-0
00:0025#M0Van den Driessche Yarne - Weyckmans JeremyStrobbe Jannes - Vercauteren Yorre21-70-01-0plaa
00:0026#M0Rabaut Jona - Verbeke JitseSTROEYKENS Jente - Van den Driessche Kenzo9-210-00-1plaa
00:0027#M0De Greve Brent - Van den Driessche Yerko Soete Noah - Dekeyser Rune21-90-01-0plaa
00:0028#M0Rabaut Siebe - Verbeke Tieme 21-00-01-0plaa
00:0030#M0Pirlet Lowie - Tavernier Ben Lambert Jurre - Goossens Arthur21-130-01-0plaa
00:0041#M0Debruyne Charles - Deblaere VictorBlyaert Jasper - Rosiers Senne21-130-01-0plaa

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Debruyne Charles - Deblaere Victor 49
Blyaert Jasper - Rosiers Senne 44
Pirlet Lowie - Tavernier Ben 39
Lambert Jurre - Goossens Arthur 37
Van den Driessche Yarne - Weyckmans Jeremy 34
Strobbe Jannes - Vercauteren Yorre 32
STROEYKENS Jente - Van den Driessche Kenzo 29
Rabaut Jona - Verbeke Jitse 27
De Greve Brent - Van den Driessche Yerko 25
Soete Noah - Dekeyser Rune 23
Rabaut Siebe - Verbeke Tieme 21

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Debruyne Charles - Deblaere Victor 561
2 Rabaut Jona - Verbeke Jitse 411
3 Pirlet Lowie - Tavernier Ben 306
4 Lambert Jurre - Goossens Arthur 278
5 Rabaut Siebe - Verbeke Tieme 230
6 Soete Noah - Dekeyser Rune 207
7 Strobbe Jannes - Vercauteren Yorre 132
8 STROEYKENS Jente - Van den Driessche Kenzo 92
9 Blyaert Jasper - Rosiers Senne 88
10 Van den Driessche Yarne - Weyckmans Jeremy 68
11 De Greve Brent - Van den Driessche Yerko 50