Jeugdtornooi U16 jongens Waregem

Start 10:00 uur Aanwezig om 9.30 uur

zaterdag 3 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
00:001AM0De Saedeleer Arnaud - Bolliou TibeRabaut Jona - Verbeke Jitse21-70-01-0
00:002AM0Wyffels Bram - Haelewyn ReinoutLambert Jurre - Goossens Arthur18-210-00-1
00:003AM0Vergote Sander - Waerniers LaurensThys Manu - Danneels Tijs17-210-00-1
00:004AM0De Saedeleer Arnaud - Bolliou TibeLuong Nathan - Claus Mattis21-40-01-0
00:005AM0Rabaut Jona - Verbeke JitseWyffels Bram - Haelewyn Reinout12-210-00-1
00:006AM0Lambert Jurre - Goossens ArthurVergote Sander - Waerniers Laurens21-80-01-0
00:007AM0Thys Manu - Danneels TijsLuong Nathan - Claus Mattis16-210-00-1
00:008AM0De Saedeleer Arnaud - Bolliou TibeWyffels Bram - Haelewyn Reinout21-140-01-0
00:009AM0Rabaut Jona - Verbeke JitseLambert Jurre - Goossens Arthur21-160-01-0
00:0010AM0Vergote Sander - Waerniers LaurensLuong Nathan - Claus Mattis9-210-00-1
00:0011AM0De Saedeleer Arnaud - Bolliou TibeThys Manu - Danneels Tijs21-100-01-0
00:0012AM0Rabaut Jona - Verbeke JitseVergote Sander - Waerniers Laurens21-40-01-0
00:0013AM0Wyffels Bram - Haelewyn ReinoutLuong Nathan - Claus Mattis21-170-01-0
00:0014AM0Lambert Jurre - Goossens ArthurThys Manu - Danneels Tijs21-110-01-0
00:0015AM0De Saedeleer Arnaud - Bolliou TibeVergote Sander - Waerniers Laurens21-10-01-0
00:0016AM0Rabaut Jona - Verbeke JitseLuong Nathan - Claus Mattis21-180-01-0
00:0017AM0Wyffels Bram - Haelewyn ReinoutThys Manu - Danneels Tijs21-180-01-0
00:0018AM0De Saedeleer Arnaud - Bolliou TibeLambert Jurre - Goossens Arthur21-150-01-0
00:0019AM0Rabaut Jona - Verbeke JitseThys Manu - Danneels Tijs23-200-01-0
00:0020AM0Wyffels Bram - Haelewyn ReinoutVergote Sander - Waerniers Laurens21-70-01-0
00:0021AM0Lambert Jurre - Goossens ArthurLuong Nathan - Claus Mattis18-210-00-1

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe 49
Wyffels Bram - Haelewyn Reinout 44
Rabaut Jona - Verbeke Jitse 39
Lambert Jurre - Goossens Arthur 37
Luong Nathan - Claus Mattis 34
Thys Manu - Danneels Tijs 32
Vergote Sander - Waerniers Laurens 29

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 De Saedeleer Arnaud - Bolliou Tibe 442
2 Rabaut Jona - Verbeke Jitse 411
3 Lambert Jurre - Goossens Arthur 278
4 Wyffels Bram - Haelewyn Reinout 273
5 Thys Manu - Danneels Tijs 147
6 Luong Nathan - Claus Mattis 112
7 Vergote Sander - Waerniers Laurens 58