Lennik - U14 meisjes - VC Lennik Dames


Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: poule A: 2 winnende sets (2 punten verschil) en poule B: 1 set - 3 punten verschil
13:101B3Denayer Emma - Bardyn Gitte (S5)Neuckermans Cleo - Vekeman-Marcelis Charlotte (S6)21-90-01-0Depestele Dyte - Leppens Marie
13:102A2Engelen Fin - Sterckx Leonie  (S4)Van Camp Aline - Van Nuffelen Julie  (S7)21-521-122-0van Beveren Lien - Tordeur Elise
13:353B3Depestele Dyte - Leppens Marie (S2)Denayer Emma - Bardyn Gitte (S5)21-160-01-0Van Camp Jana - Smits Siska
14:004B1Neuckermans Cleo - Vekeman-Marcelis Charlotte (S6)Van Camp Jana - Smits Siska  (S3)4-210-00-1Denayer Emma - Bardyn Gitte
14:005A2van Beveren Lien - Tordeur Elise (S1)Van Camp Aline - Van Nuffelen Julie  (S7)21-121-22-0Engelen Fin - Sterckx Leonie
14:256B1Denayer Emma - Bardyn Gitte (S5)Van Camp Jana - Smits Siska  (S3)14-210-00-1Neuckermans Cleo - Vekeman-Marcelis Charlotte
14:507B1Depestele Dyte - Leppens Marie (S2)Neuckermans Cleo - Vekeman-Marcelis Charlotte (S6)21-90-01-0Van Camp Jana - Smits Siska
14:508A2van Beveren Lien - Tordeur Elise (S1)Engelen Fin - Sterckx Leonie  (S4)21-1721-112-0Van Camp Aline - Van Nuffelen Julie
15:159B1Depestele Dyte - Leppens Marie (S2)Van Camp Jana - Smits Siska  (S3)11-210-00-1Denayer Emma - Bardyn Gitte
Kruiswedstrijd: 1 set - 3 punten verschil
15:40101Engelen Fin - Sterckx Leonie  (2A)Van Camp Jana - Smits Siska  (1B)21-170-01-0Depestele Dyte - Leppens Marie
Poulewedstrijd voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
15:4011C2Denayer Emma - Bardyn Gitte (3B)Neuckermans Cleo - Vekeman-Marcelis Charlotte (4B)21-90-01-0Van Camp Aline - Van Nuffelen Julie
Kruiswedstrijd: 1 set - 3 punten verschil
16:05121Depestele Dyte - Leppens Marie (2B)van Beveren Lien - Tordeur Elise (1A)5-210-00-1Van Camp Jana - Smits Siska
Poulewedstrijd voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
16:0513C2Van Camp Aline - Van Nuffelen Julie  (3A)Neuckermans Cleo - Vekeman-Marcelis Charlotte (4B)21-240-00-1Denayer Emma - Bardyn Gitte
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
16:30141Van Camp Jana - Smits Siska  (L10)Depestele Dyte - Leppens Marie (L12)21-1521-122-0van Beveren Lien - Tordeur Elise
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
16:3015C2Van Camp Aline - Van Nuffelen Julie  (3A)Denayer Emma - Bardyn Gitte (3B)18-210-00-1Neuckermans Cleo - Vekeman-Marcelis Charlotte
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets (2 punten verschil)
17:20161Engelen Fin - Sterckx Leonie  (W10)van Beveren Lien - Tordeur Elise (W12)14-2110-210-2Van Camp Jana - Smits Siska

Einduitslag Dames

# Ploeg Punten (pp)
1 van Beveren Lien - Tordeur Elise 100
2 Engelen Fin - Sterckx Leonie 88
3 Van Camp Jana - Smits Siska 79
4 Depestele Dyte - Leppens Marie 72
5 Denayer Emma - Bardyn Gitte 61
6 Neuckermans Cleo - Vekeman-Marcelis Charlotte 56
7 Van Camp Aline - Van Nuffelen Julie 51

Deelnemende ploegen - Dames

Ploeg Punten (29/09/2023 ) Seed
van Beveren Lien - Tordeur Elise 1174 1
Depestele Dyte - Leppens Marie 1056 2
Van Camp Jana - Smits Siska 1084 3
Engelen Fin - Sterckx Leonie 917 4
Denayer Emma - Bardyn Gitte 542 5
Neuckermans Cleo - Vekeman-Marcelis Charlotte 471 6
Van Camp Aline - Van Nuffelen Julie 218 7