Anderlecht - U14 meisjes - Beachvolley Europe


Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
08:301A1Van der Meulen Fien - Walravens Noor (S4)Lambeets Lin - Van Roy Nele (S9)21-100-01-0van Beveren Lien - Van Thielen Lotte
08:302A2Sterckx Leonie - Wuyts Mila (S5)Meert Lore - Van Holsbeeck Noor (S8)21-10-01-0van Beveren Lien - Van Thielen Lotte
08:503A1Lambeets Lin - Van Roy Nele (S9)van Beveren Lien - Van Thielen Lotte (S1)4-210-00-1Van der Meulen Fien - Walravens Noor
08:504B2De Wolf Noor - Roosens Alix (S6)Timmermans Marte - Schaillée Nona (S7)21-180-01-0Tordeur Elise - Batistela Valentina
09:105A1Van der Meulen Fien - Walravens Noor (S4)Sterckx Leonie - Wuyts Mila (S5)21-180-01-0Meert Lore - Van Holsbeeck Noor
09:106B2Peeters Nore - De Coster Lena (S3)De Wolf Noor - Roosens Alix (S6)21-180-01-0Timmermans Marte - Schaillée Nona
09:307A1van Beveren Lien - Van Thielen Lotte (S1)Meert Lore - Van Holsbeeck Noor (S8)21-10-01-0Sterckx Leonie - Wuyts Mila
09:308B2Tordeur Elise - Batistela Valentina (S2)Timmermans Marte - Schaillée Nona (S7)21-100-01-0Peeters Nore - De Coster Lena
09:509A1Lambeets Lin - Van Roy Nele (S9)Sterckx Leonie - Wuyts Mila (S5)5-210-00-1Meert Lore - Van Holsbeeck Noor
09:5010B2De Wolf Noor - Roosens Alix (S6)Tordeur Elise - Batistela Valentina (S2)18-210-00-1Peeters Nore - De Coster Lena
10:1011A1Sterckx Leonie - Wuyts Mila (S5)van Beveren Lien - Van Thielen Lotte (S1)10-210-00-1Lambeets Lin - Van Roy Nele
10:1012A2Meert Lore - Van Holsbeeck Noor (S8)Van der Meulen Fien - Walravens Noor (S4)1-210-00-1Lambeets Lin - Van Roy Nele
10:3013A1van Beveren Lien - Van Thielen Lotte (S1)Van der Meulen Fien - Walravens Noor (S4)21-10-01-0Sterckx Leonie - Wuyts Mila
10:3014B2Timmermans Marte - Schaillée Nona (S7)Peeters Nore - De Coster Lena (S3)16-210-00-1Tordeur Elise - Batistela Valentina
10:5015A1Meert Lore - Van Holsbeeck Noor (S8)Lambeets Lin - Van Roy Nele (S9)1-210-00-1Van der Meulen Fien - Walravens Noor
10:5016B2Tordeur Elise - Batistela Valentina (S2)Peeters Nore - De Coster Lena (S3)24-210-01-0De Wolf Noor - Roosens Alix
Kruiswedstrijd: 1set - 3 punten verschil
11:15171van Beveren Lien - Van Thielen Lotte (1A)Peeters Nore - De Coster Lena (2B)21-140-01-0Sterckx Leonie - Wuyts Mila
11:15182Tordeur Elise - Batistela Valentina (1B)Van der Meulen Fien - Walravens Noor (2A)21-90-01-0Lambeets Lin - Van Roy Nele
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets (2 punten verschil)
11:40191Sterckx Leonie - Wuyts Mila (3A)De Wolf Noor - Roosens Alix (3B)Nog niet gespeeldvan Beveren Lien - Van Thielen Lotte
Poule voor 7de, 8ste en 9de plaats - 1set - 3 punten verschil
11:4020C2Meert Lore - Van Holsbeeck Noor (5A)Lambeets Lin - Van Roy Nele (4A)1-210-00-1Timmermans Marte - Schaillée Nona
12:0521C2Timmermans Marte - Schaillée Nona (4B)Meert Lore - Van Holsbeeck Noor (5A)21-10-01-0Lambeets Lin - Van Roy Nele
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets (2 punten verschil)
12:30221van Beveren Lien - Van Thielen Lotte (W17)Tordeur Elise - Batistela Valentina (W18)Nog niet gespeeldW19
Poule voor 7de, 8ste en 9de plaats - 1set - 3 punten verschil
12:3023C2Lambeets Lin - Van Roy Nele (4A)Timmermans Marte - Schaillée Nona (4B)13-210-00-1Meert Lore - Van Holsbeeck Noor
Voor 3de en 4de plaats - 1set - 3 punten verschil
12:55242Peeters Nore - De Coster Lena (L17)Van der Meulen Fien - Walravens Noor (L18)Nog niet gespeeldTimmermans Marte - Schaillée Nona

Deelnemende ploegen

Er zijn nog geen Deelnemende ploegen. Probeer het later nog eens.