PCQ - 11 JULI 2021 - SENIOREN HEREN


zondag 11 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
09:001BM1Bartholomees Roald - Bartholomees FrankVleeschouwers Niels - Van Genechten Lasse21-140-01-0BYE
09:002BM2Hendrikx Daan - Humblet AlexyHermans Simon - Torfs Wesley21-150-01-0BYE
09:003DM3Van den Branden Lode - Van den Branden WannesLambrechts Wouter - Nechelput Wout10-210-00-1BYE
09:004DM4De Bie Dries - Perilleux Stoffel 0-210-00-1BYE
09:205AM1Mylemans Kenneth - Mannaert QuintenLeyssens Lander - De Leeuw Yarno21-150-01-0BYE
09:206BM2Vleeschouwers Niels - Van Genechten LasseHermans Simon - Torfs Wesley15-210-00-1BYE
09:207CM3De Weerd arthur - Sosa Adrian De Knop Lennert - De Breucker Wannes21-50-01-0BYE
09:208DM4Lambrechts Wouter - Nechelput WoutDe Bie Dries - Perilleux Stoffel 17-210-00-1BYE
09:409AM1Maquet Thomas - Florent CollignonLeyssens Lander - De Leeuw Yarno21-170-01-0BYE
09:4010BM2Hendrikx Daan - Humblet AlexyBartholomees Roald - Bartholomees Frank21-160-01-0BYE
09:4011CM3Teuwen Charles - Segers HanDe Knop Lennert - De Breucker Wannes21-70-01-0BYE
09:4012DM4Van den Branden Lode - Van den Branden Wannes0-210-00-1BYE
10:0013BM1Bartholomees Roald - Bartholomees FrankHermans Simon - Torfs Wesley21-180-01-0BYE
10:0014BM2Hendrikx Daan - Humblet AlexyVleeschouwers Niels - Van Genechten Lasse31-280-01-0BYE
10:0015DM3Van den Branden Lode - Van den Branden WannesDe Bie Dries - Perilleux Stoffel 13-210-00-1BYE
10:0016DM4Lambrechts Wouter - Nechelput Wout0-210-00-1BYE
10:2017AM1Maquet Thomas - Florent CollignonMylemans Kenneth - Mannaert Quinten33-300-01-0BYE
10:2018CM3Teuwen Charles - Segers HanDe Weerd arthur - Sosa Adrian 21-130-01-0BYE
11:0019EM1Hermans Simon - Torfs Wesley21-00-01-02D
11:0020M2Mylemans Kenneth - Mannaert QuintenDe Bie Dries - Perilleux Stoffel 24-210-01-03A
11:0021FM3Van den Branden Lode - Van den Branden WannesVleeschouwers Niels - Van Genechten Lasse13-210-00-12B
11:0022M4De Weerd arthur - Sosa Adrian Hendrikx Daan - Humblet Alexy17-210-00-13C
11:2023M1Lambrechts Wouter - Nechelput WoutMaquet Thomas - Florent Collignon21-180-01-03B
11:2024EM2Leyssens Lander - De Leeuw Yarno21-00-01-0Mylemans Kenneth - Mannaert Quinten
11:2025M3Bartholomees Roald - Bartholomees FrankTeuwen Charles - Segers Han19-220-00-13D
11:2026FM4De Knop Lennert - De Breucker WannesVleeschouwers Niels - Van Genechten Lasse14-210-00-1Winnaar wedstrijd 22
11:4027M1Maquet Thomas - Florent CollignonBartholomees Roald - Bartholomees Frank14-210-00-1Winnaar wedstrijd 23
11:4028EM2Leyssens Lander - De Leeuw YarnoHermans Simon - Torfs Wesley21-140-01-04D
11:4029M3De Bie Dries - Perilleux Stoffel De Weerd arthur - Sosa Adrian 21-140-01-0Winnaar wedstrijd 25
11:4030FM4De Knop Lennert - De Breucker WannesVan den Branden Lode - Van den Branden Wannes16-210-00-14B
12:0031M1Lambrechts Wouter - Nechelput WoutTeuwen Charles - Segers Han14-210-00-1Winnaar wedstrijd 27
12:0032M3Mylemans Kenneth - Mannaert QuintenHendrikx Daan - Humblet Alexy33-360-00-1Winnaar wedstrijd 29
12:2033M1Maquet Thomas - Florent CollignonDe Weerd arthur - Sosa Adrian 0-210-00-1Teuwen Charles - Segers Han
12:2034M2Leyssens Lander - De Leeuw YarnoVleeschouwers Niels - Van Genechten Lasse18-210-00-1Lambrechts Wouter - Nechelput Wout
12:2035M4Hermans Simon - Torfs WesleyVan den Branden Lode - Van den Branden Wannes21-100-01-0Hendrikx Daan - Humblet Alexy
12:2036M4De Knop Lennert - De Breucker Wannes0-210-00-1Mylemans Kenneth - Mannaert Quinten
12:4037M1Teuwen Charles - Segers HanHendrikx Daan - Humblet Alexy25-280-00-1Winnaar wedstrijd 33
12:4038M2Lambrechts Wouter - Nechelput WoutMylemans Kenneth - Mannaert Quinten13-210-00-1Winnaar wedstrijd 34
12:4039M3Bartholomees Roald - Bartholomees FrankDe Bie Dries - Perilleux Stoffel 15-210-00-1Winnaar wedstrijd 35

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Hendrikx Daan - Humblet Alexy 100
Teuwen Charles - Segers Han 90
Mylemans Kenneth - Mannaert Quinten 80
Lambrechts Wouter - Nechelput Wout 75
De Bie Dries - Perilleux Stoffel 70
Bartholomees Roald - Bartholomees Frank 65
De Weerd arthur - Sosa Adrian 60
Maquet Thomas - Florent Collignon 55
Vleeschouwers Niels - Van Genechten Lasse 51
Leyssens Lander - De Leeuw Yarno 48
Hermans Simon - Torfs Wesley 44
Van den Branden Lode - Van den Branden Wannes 40
De Knop Lennert - De Breucker Wannes 38

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Hendrikx Daan - Humblet Alexy 1402
2 Teuwen Charles - Segers Han 1205
3 Maquet Thomas - Florent Collignon 747
4 Leyssens Lander - De Leeuw Yarno 485
5 De Bie Dries - Perilleux Stoffel 474
6 Hermans Simon - Torfs Wesley 444
7 Vleeschouwers Niels - Van Genechten Lasse 376
8 Van den Branden Lode - Van den Branden Wannes 332
9 Mylemans Kenneth - Mannaert Quinten 300
10 De Weerd arthur - Sosa Adrian 295
11 Bartholomees Roald - Bartholomees Frank 226
12 Lambrechts Wouter - Nechelput Wout 205
13 De Knop Lennert - De Breucker Wannes 76