Anderlecht - U16 jongens - Beachvolley Europe -> geannuleerd


Wedstrijden

TijdNrPouleVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
08:301A3De Waegemaeker Jurre - Haegeman Kobe (S4)Vander Auwera Ruben - geerinck bram (S9)23-200-01-0Lenoble Thomas - Vandamme Jome
08:302A4Van Tilborgh Steven - Van Lokeren Staf (S5)Campagna Andrea - PANADERO RUIZ Juan (S8)21-70-01-0Lenoble Thomas - Vandamme Jome
08:503A3Vander Auwera Ruben - geerinck bram (S9)Lenoble Thomas - Vandamme Jome (S1)17-210-00-1De Waegemaeker Jurre - Haegeman Kobe
08:504B4Brozak Gauthier - Steffens Robin (S6)Steinecke Michel - Incerti Arturo (S7)18-210-00-1Swannet Andreas - Vandeput Sebastiaan
09:105A3De Waegemaeker Jurre - Haegeman Kobe (S4)Van Tilborgh Steven - Van Lokeren Staf (S5)21-130-01-0Campagna Andrea - PANADERO RUIZ Juan
09:106B4peeters bram - Spruyt Matthijs (S3)Brozak Gauthier - Steffens Robin (S6)21-150-01-0Steinecke Michel - Incerti Arturo
09:307A3Lenoble Thomas - Vandamme Jome (S1)Campagna Andrea - PANADERO RUIZ Juan (S8)21-40-01-0Van Tilborgh Steven - Van Lokeren Staf
09:308B4Swannet Andreas - Vandeput Sebastiaan (S2)Steinecke Michel - Incerti Arturo (S7)21-120-01-0peeters bram - Spruyt Matthijs
09:509A3Vander Auwera Ruben - geerinck bram (S9)Van Tilborgh Steven - Van Lokeren Staf (S5)21-110-01-0Campagna Andrea - PANADERO RUIZ Juan
09:5010B4Brozak Gauthier - Steffens Robin (S6)Swannet Andreas - Vandeput Sebastiaan (S2)25-280-00-1peeters bram - Spruyt Matthijs
10:1011A3Van Tilborgh Steven - Van Lokeren Staf (S5)Lenoble Thomas - Vandamme Jome (S1)14-210-00-1Vander Auwera Ruben - geerinck bram
10:1012A4Campagna Andrea - PANADERO RUIZ Juan (S8)De Waegemaeker Jurre - Haegeman Kobe (S4)6-210-00-1Vander Auwera Ruben - geerinck bram
10:3013A3Lenoble Thomas - Vandamme Jome (S1)De Waegemaeker Jurre - Haegeman Kobe (S4)26-290-00-1Van Tilborgh Steven - Van Lokeren Staf
10:3014B4Steinecke Michel - Incerti Arturo (S7)peeters bram - Spruyt Matthijs (S3)11-210-00-1Swannet Andreas - Vandeput Sebastiaan
10:5015A3Campagna Andrea - PANADERO RUIZ Juan (S8)Vander Auwera Ruben - geerinck bram (S9)16-210-00-1De Waegemaeker Jurre - Haegeman Kobe
10:5016B4Swannet Andreas - Vandeput Sebastiaan (S2)peeters bram - Spruyt Matthijs (S3)21-130-01-0Brozak Gauthier - Steffens Robin
Kruiswedstrijd: 1set - 3 punten verschil
11:15173De Waegemaeker Jurre - Haegeman Kobe (1A)peeters bram - Spruyt Matthijs (2B)21-130-01-0Vander Auwera Ruben - geerinck bram
11:15184Swannet Andreas - Vandeput Sebastiaan (1B)Lenoble Thomas - Vandamme Jome (2A)22-250-00-1Van Tilborgh Steven - Van Lokeren Staf
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets (2 punten verschil)
11:40193Vander Auwera Ruben - geerinck bram (3A)Steinecke Michel - Incerti Arturo (3B)Nog niet gespeeldDe Waegemaeker Jurre - Haegeman Kobe
Poule voor 7de, 8ste en 9de plaats - 1set - 3 punten verschil
11:4020C4Campagna Andrea - PANADERO RUIZ Juan (5A)Van Tilborgh Steven - Van Lokeren Staf (4A)Nog niet gespeeldBrozak Gauthier - Steffens Robin
12:0521C4Brozak Gauthier - Steffens Robin (4B)Campagna Andrea - PANADERO RUIZ Juan (5A)Nog niet gespeeldVan Tilborgh Steven - Van Lokeren Staf
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets (2 punten verschil)
12:30223De Waegemaeker Jurre - Haegeman Kobe (W17)Lenoble Thomas - Vandamme Jome (W18)Nog niet gespeeldW19
Poule voor 7de, 8ste en 9de plaats - 1set - 3 punten verschil
12:3023C4Van Tilborgh Steven - Van Lokeren Staf (4A)Brozak Gauthier - Steffens Robin (4B)Nog niet gespeeldCampagna Andrea - PANADERO RUIZ Juan
Voor 3de en 4de plaats - 1set - 3 punten verschil
12:55244peeters bram - Spruyt Matthijs (L17)Swannet Andreas - Vandeput Sebastiaan (L18)21-120-01-0W23

Deelnemende ploegen

Er zijn nog geen Deelnemende ploegen. Probeer het later nog eens.