VELVOC - 3 JULI 2021 - SENIOREN HEREN


zaterdag 3 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
14:201BM1Vandeput Sebastiaan - Verbiest TimJanssens Thomas - Lambrechts Sven21-120-01-0BYE
14:202BM2Thielemans Brent - Willems JonasPoelmans Joran - Eeckhout Lode 7-210-00-1BYE
14:203DM3HERREMANS ALEXANDER - Herremans Willemwellens lennerd - Castelyns Stijn21-10-01-0BYE
14:204DM4Vanderschueren Michael - Vendredy Steven Thielemans Wouter - van Putte Stef21-150-01-0BYE
14:405AM1Van den Branden Lode - Van den Branden WannesAKMAN EMRAH - CALIK AKAY11-210-00-1BYE
14:406BM2Janssens Thomas - Lambrechts SvenPoelmans Joran - Eeckhout Lode 13-210-00-1BYE
14:407CM3Frickx Lennart - Neven JohanJansen Arne - geerinck bram21-140-01-0BYE
14:408DM4wellens lennerd - Castelyns StijnThielemans Wouter - van Putte Stef12-210-00-1BYE
15:009AM1Delée Lukas - Rondou PieterAKMAN EMRAH - CALIK AKAY21-170-01-0BYE
15:0010BM2Thielemans Brent - Willems JonasVandeput Sebastiaan - Verbiest Tim11-210-00-1BYE
15:0011CM3De Weerd arthur - Milutinovic StefanJansen Arne - geerinck bram21-120-01-0BYE
15:0012DM4Vanderschueren Michael - Vendredy Steven HERREMANS ALEXANDER - Herremans Willem21-120-01-0BYE
15:2013BM1Vandeput Sebastiaan - Verbiest TimPoelmans Joran - Eeckhout Lode 13-210-00-1BYE
15:2014BM2Thielemans Brent - Willems JonasJanssens Thomas - Lambrechts Sven15-210-00-1BYE
15:2015DM3HERREMANS ALEXANDER - Herremans WillemThielemans Wouter - van Putte Stef23-200-01-0BYE
15:2016DM4Vanderschueren Michael - Vendredy Steven wellens lennerd - Castelyns Stijn21-50-01-0BYE
15:4017AM1Delée Lukas - Rondou PieterVan den Branden Lode - Van den Branden Wannes21-110-01-0BYE
15:4018CM3De Weerd arthur - Milutinovic StefanFrickx Lennart - Neven Johan21-130-01-0BYE
16:2019EM1Janssens Thomas - Lambrechts Svenwellens lennerd - Castelyns Stijn28-250-01-02D
16:2020M2AKMAN EMRAH - CALIK AKAYVanderschueren Michael - Vendredy Steven 21-160-01-03A
16:2021FM3Thielemans Wouter - van Putte StefThielemans Brent - Willems Jonas21-100-01-02B
16:2022M4Frickx Lennart - Neven JohanPoelmans Joran - Eeckhout Lode 17-210-00-13C
16:4023M1HERREMANS ALEXANDER - Herremans WillemDelée Lukas - Rondou Pieter15-210-00-13B
16:4024EM2Van den Branden Lode - Van den Branden Wanneswellens lennerd - Castelyns Stijn21-90-01-0Winnaar wedstrijd 20
16:4025M3Vandeput Sebastiaan - Verbiest TimDe Weerd arthur - Milutinovic Stefan14-210-00-13D
16:4026FM4Jansen Arne - geerinck bramThielemans Brent - Willems Jonas21-120-01-0Winnaar wedstrijd 22
17:0027M1HERREMANS ALEXANDER - Herremans WillemVanderschueren Michael - Vendredy Steven 11-210-00-1Winnaar wedstrijd 23
17:0028EM2Van den Branden Lode - Van den Branden WannesJanssens Thomas - Lambrechts Sven21-150-01-04D
17:0029M3Vandeput Sebastiaan - Verbiest TimFrickx Lennart - Neven Johan23-200-01-0Winnaar wedstrijd 25
17:0030FM4Jansen Arne - geerinck bramThielemans Wouter - van Putte Stef18-210-00-14B
17:2031M1Delée Lukas - Rondou PieterAKMAN EMRAH - CALIK AKAY21-140-01-0Winnaar wedstrijd 27
17:2032M3De Weerd arthur - Milutinovic StefanPoelmans Joran - Eeckhout Lode 20-230-00-1Winnaar wedstrijd 29
17:4033M1HERREMANS ALEXANDER - Herremans WillemFrickx Lennart - Neven Johan12-210-00-1Delée Lukas - Rondou Pieter
17:4034M2Van den Branden Lode - Van den Branden WannesThielemans Wouter - van Putte Stef0-210-00-1AKMAN EMRAH - CALIK AKAY
17:4035M3Janssens Thomas - Lambrechts SvenJansen Arne - geerinck bram0-210-00-1Poelmans Joran - Eeckhout Lode
17:4036M4wellens lennerd - Castelyns StijnThielemans Brent - Willems Jonas21-00-01-0De Weerd arthur - Milutinovic Stefan
18:0037M1Delée Lukas - Rondou PieterPoelmans Joran - Eeckhout Lode 21-150-01-0Winnaar wedstrijd 33
18:0038M2AKMAN EMRAH - CALIK AKAYDe Weerd arthur - Milutinovic Stefan22-250-00-1Winnaar wedstrijd 34
18:0039M3Vanderschueren Michael - Vendredy Steven Vandeput Sebastiaan - Verbiest Tim21-240-00-1Winnaar wedstrijd 35

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Delée Lukas - Rondou Pieter 100
Poelmans Joran - Eeckhout Lode 90
De Weerd arthur - Milutinovic Stefan 80
AKMAN EMRAH - CALIK AKAY 75
Vandeput Sebastiaan - Verbiest Tim 70
Vanderschueren Michael - Vendredy Steven 65
Frickx Lennart - Neven Johan 60
HERREMANS ALEXANDER - Herremans Willem 55
Thielemans Wouter - van Putte Stef 51
Van den Branden Lode - Van den Branden Wannes 48
Jansen Arne - geerinck bram 44
Janssens Thomas - Lambrechts Sven 40
wellens lennerd - Castelyns Stijn 38
Thielemans Brent - Willems Jonas 35

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 De Weerd arthur - Milutinovic Stefan 521
2 AKMAN EMRAH - CALIK AKAY 472
3 Delée Lukas - Rondou Pieter 416
4 Vanderschueren Michael - Vendredy Steven 403
5 HERREMANS ALEXANDER - Herremans Willem 338
6 Van den Branden Lode - Van den Branden Wannes 332
7 Poelmans Joran - Eeckhout Lode 256
8 Thielemans Wouter - van Putte Stef 245
9 Vandeput Sebastiaan - Verbiest Tim 210
10 Frickx Lennart - Neven Johan 203
11 wellens lennerd - Castelyns Stijn 149
12 Thielemans Brent - Willems Jonas 138
13 Jansen Arne - geerinck bram 88
14 Janssens Thomas - Lambrechts Sven 80