VC LENNIK DAMES - 25 JULI 2021 - SENIOREN DAMES


zondag 25 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
10:001AF1Van de Ven Debby - Mueller-Luge KVan Puymbrouck Femke - Nuyts Tine18-210-00-1BYE
10:002BF2Schiettecatte Laurence - Wittebrood FranHellinckx Bo - De Marie10-210-00-1BYE
10:003CF3Van Snick Noor - Schaukens JodyWenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa16-210-00-1BYE
10:204DF1Karciauskaite Indre - Vandervorst LévineD’haeze Anke - Van Cauwenberge Maaike21-100-01-0BYE
10:205AF2Antonisse Jessica - Traytcheva AssiaDe Beule Nóra - Van Dingenen Resa13-210-00-1BYE
10:206BF3VAN BELLE Hanne - Michiels Marliesvan Doren Emma - van Doren Ilya4-210-00-1BYE
10:407CF1Vander Elst Yaëlle - Vander Elst Daphné21-00-01-0BYE
10:408DF2Derooz Eloïse - Huyghebaert IrisMichiels Rebecca - Van Belle Amber13-210-00-1BYE
10:409AF3Antonisse Jessica - Traytcheva AssiaVan de Ven Debby - Mueller-Luge K11-210-00-1BYE
11:0010BF1VAN BELLE Hanne - Michiels MarliesSchiettecatte Laurence - Wittebrood Fran21-80-01-0BYE
11:0011CF2Vander Elst Yaëlle - Vander Elst DaphnéVan Snick Noor - Schaukens Jody21-130-01-0BYE
11:0012DF3Derooz Eloïse - Huyghebaert IrisKarciauskaite Indre - Vandervorst Lévine21-50-01-0BYE
11:2013AF1De Beule Nóra - Van Dingenen ResaVan Puymbrouck Femke - Nuyts Tine18-210-00-1BYE
11:2014BF2van Doren Emma - van Doren IlyaHellinckx Bo - De Marie21-120-01-0BYE
11:2015CF3Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa0-210-00-1BYE
11:4016DF1Michiels Rebecca - Van Belle AmberD’haeze Anke - Van Cauwenberge Maaike21-00-01-0BYE
11:4017AF2De Beule Nóra - Van Dingenen ResaVan de Ven Debby - Mueller-Luge K21-120-01-0BYE
11:4018BF3van Doren Emma - van Doren IlyaSchiettecatte Laurence - Wittebrood Fran21-50-01-0BYE
12:0019CF1Van Snick Noor - Schaukens Jody0-210-00-1BYE
12:0020DF2Michiels Rebecca - Van Belle AmberKarciauskaite Indre - Vandervorst Lévine21-70-01-0BYE
12:0021AF3Van Puymbrouck Femke - Nuyts TineAntonisse Jessica - Traytcheva Assia21-120-01-0BYE
12:2022BF1Hellinckx Bo - De MarieVAN BELLE Hanne - Michiels Marlies21-140-01-0BYE
12:2023CF2Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck TessaVander Elst Yaëlle - Vander Elst Daphné17-210-00-1BYE
12:2024DF3D’haeze Anke - Van Cauwenberge MaaikeDerooz Eloïse - Huyghebaert Iris8-210-00-1BYE
13:0025F1Van Puymbrouck Femke - Nuyts TineWenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa21-170-01-02B
13:0026F2van Doren Emma - van Doren IlyaDerooz Eloïse - Huyghebaert Iris21-40-01-04D
13:0027F3Vander Elst Yaëlle - Vander Elst DaphnéDe Beule Nóra - Van Dingenen Resa16-210-00-14C
13:2028F1Michiels Rebecca - Van Belle AmberHellinckx Bo - De Marie21-150-01-03D
13:2029F2Antonisse Jessica - Traytcheva AssiaD’haeze Anke - Van Cauwenberge Maaike21-30-01-03C
13:2030F3Schiettecatte Laurence - Wittebrood Fran21-00-01-02Winnaar wedstrijd 25
13:4031F1Van de Ven Debby - Mueller-Luge KKarciauskaite Indre - Vandervorst Lévine14-210-00-11D
13:4032F2VAN BELLE Hanne - Michiels MarliesVan Snick Noor - Schaukens Jody21-130-01-04A
13:4033F3Van Puymbrouck Femke - Nuyts TineMichiels Rebecca - Van Belle Amber14-210-00-14B
14:0034F1van Doren Emma - van Doren IlyaDe Beule Nóra - Van Dingenen Resa21-60-01-03A
14:0035F2Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck TessaHellinckx Bo - De Marie21-130-01-03B
14:0036F3Derooz Eloïse - Huyghebaert IrisVander Elst Yaëlle - Vander Elst Daphné19-220-00-1Winnaar wedstrijd 33
14:4037F1Antonisse Jessica - Traytcheva AssiaSchiettecatte Laurence - Wittebrood Fran17-2119-210-2Winnaar wedstrijd 34
14:4039F3Karciauskaite Indre - Vandervorst LévineVAN BELLE Hanne - Michiels Marlies15-2113-210-2Winnaar wedstrijd 33
00:0038F2D’haeze Anke - Van Cauwenberge Maaike21-021-02-0Winnaar wedstrijd 35
15:2040F1Van de Ven Debby - Mueller-Luge KVan Snick Noor - Schaukens Jody21-1821-152-0Winnaar wedstrijd 37
15:2041F2Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck TessaVander Elst Yaëlle - Vander Elst Daphné21-1513-217-151-2Winnaar wedstrijd 38
15:2042F3Hellinckx Bo - De MarieDerooz Eloïse - Huyghebaert Iris19-2117-210-2Winnaar wedstrijd 39
16:0043F1Michiels Rebecca - Van Belle Ambervan Doren Emma - van Doren Ilya16-2114-210-2Winnaar wedstrijd 40
16:0044F2Van Puymbrouck Femke - Nuyts TineDe Beule Nóra - Van Dingenen Resa18-2117-210-2Winnaar wedstrijd 41

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
van Doren Emma - van Doren Ilya 100
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 90
De Beule Nóra - Van Dingenen Resa 80
Van Puymbrouck Femke - Nuyts Tine 75
Vander Elst Yaëlle - Vander Elst Daphné 70
Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa 65
Derooz Eloïse - Huyghebaert Iris 60
Hellinckx Bo - De Marie 55
VAN BELLE Hanne - Michiels Marlies 51
Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine 48
Van de Ven Debby - Mueller-Luge K 44
Van Snick Noor - Schaukens Jody 40
Schiettecatte Laurence - Wittebrood Fran 38
Antonisse Jessica - Traytcheva Assia 35
D’haeze Anke - Van Cauwenberge Maaike 33

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 De Beule Nóra - Van Dingenen Resa 1591
2 van Doren Emma - van Doren Ilya 1120
3 Michiels Rebecca - Van Belle Amber 605
4 Derooz Eloïse - Huyghebaert Iris 513
5 Barrezeele Lara - Coopmans Anke 485
6 Vander Elst Yaëlle - Vander Elst Daphné 402
7 Van Snick Noor - Schaukens Jody 400
8 VAN BELLE Hanne - Michiels Marlies 312
9 Schiettecatte Laurence - Wittebrood Fran 281
10 Van de Ven Debby - Mueller-Luge K 274
11 Antonisse Jessica - Traytcheva Assia 263
12 Karciauskaite Indre - Vandervorst Lévine 254
13 Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa 210
14 Van Puymbrouck Femke - Nuyts Tine 201
15 D’haeze Anke - Van Cauwenberge Maaike 199
16 Hellinckx Bo - De Marie 110