Geberit Beach Tour Lommel


zaterdag 2 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Teuwen Charles - Segers Han (S32)Laenen Louis - Froidville Boris (S23)21-1616-2110-151-2
08:302FM2Tielemans Milan - Ogink Chris  (S33)Proost Cedric - Cools Seppe (S22)21-1221-152-0
08:303GM3De Weerd arthur - Van der Aa Yorven (S34)De Hert Jelle - Humblet Alexy (S21)17-2110-210-2
08:304DF4Verhoeven Yana - Henckens Lenne (S22)Mertens Netje - Stokbroekx Annelies (S15)13-2118-210-2
09:155DM1Vercauteren Roel - Van Lommel Dries (S31)Degraeve Simon - Verleene Rens (S24)21-1021-122-0
09:156HM2Neyens Thomas - Neyens Michiel (S35)Van Daele Andy - Torfs Wesley (S20)13-216-210-2
09:157CM3Deruyck Sander - Kermans Tim (S30)Vandecappelle Michiel - Follet Arthur (S25)19-2121-1210-151-2
09:158CF4De Craene Silke - De Craene Indra (S21)Michiels Rebecca - Van Belle Amber (S16)18-214-210-2
10:009EM1Teuwen Charles - Segers Han (L1)Peters Berre - Nuyttens Wout (S12)10-2110-210-2
10:0010FM2Proost Cedric - Cools Seppe (L2)Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan (S13)10-2114-210-2
10:0011GM3De Weerd arthur - Van der Aa Yorven (L3)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S14)11-2120-220-2
10:0012DF4Verhoeven Yana - Henckens Lenne (L4)Schaekers Hanne - Schildermans Elise (S10)14-2113-210-2
10:4513DM1Degraeve Simon - Verleene Rens (L5)Hendrikx Daan - Urnaut Aljosa (S11)23-2512-210-2
10:4514HM2Neyens Thomas - Neyens Michiel (L6)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S15)14-2111-210-2
10:4515CM3Deruyck Sander - Kermans Tim (L7)Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (S10)12-2113-210-2
10:4516CF4De Craene Silke - De Craene Indra (L8)van Doren Emma - van Doren Ilya (S9)17-2116-210-2
11:3017EM1Laenen Louis - Froidville Boris (W1)Peters Berre - Nuyttens Wout (S12)11-2117-210-2
11:3018FM2Tielemans Milan - Ogink Chris  (W2)Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan (S13)16-2117-210-2
11:3019GM3De Hert Jelle - Humblet Alexy (W3)Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (S14)13-2118-210-2
11:3020DF4Mertens Netje - Stokbroekx Annelies (W4)Schaekers Hanne - Schildermans Elise (S10)18-2121-116-151-2
12:1521DM1Vercauteren Roel - Van Lommel Dries (W5)Hendrikx Daan - Urnaut Aljosa (S11)21-1915-2112-151-2
12:1522HM2Van Daele Andy - Torfs Wesley (W6)Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (S15)13-2116-210-2
12:1523CM3Vandecappelle Michiel - Follet Arthur (W7)Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (S10)16-2117-210-2
12:1524CF4Michiels Rebecca - Van Belle Amber (W8)van Doren Emma - van Doren Ilya (S9)19-2112-210-2
13:0025AM1Derom Roel - Lambrechts Wouter (S28)van Hest Dries - Cosemans Lienert (S27)17-2115-210-2
13:0026JM2Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (S37)Detandt Thibault - Van Hoeck Jan (S18)17-2113-210-2
13:0027#M3Peters Berre - Nuyttens Wout (1 E)Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan (1 F)21-1921-142-0
13:0028AF4Coopmans Anke - Van Langendonck Mere (S19)Fransen Ine - Fransen Britt (S18)15-2121-718-201-2
13:4529BM1Gewehr Luca - carels lino (S29)De Raedt Micaël - Leyssens Lander (S26)21-1421-62-0
13:4530IM2Winters Pieter - Fransen Michiel (S36)Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (S19)14-2122-240-2
13:4531#F3Michiels Rebecca - Van Belle Amber (2 C)Schaekers Hanne - Schildermans Elise (1 D)16-2124-260-2
13:4532#F4van Doren Emma - van Doren Ilya (1 C)Mertens Netje - Stokbroekx Annelies (2 D)21-1421-132-0
14:3033#M1Van Leemputten Arnor - Mees Bavo (1 G)Hendrikx Daan - Urnaut Aljosa (1 D)19-2121-1311-151-2
14:3034#M2Van Tigchelt Yorik - Darras Arne (1 H)Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim (1 C)11-2113-210-2
14:3035BF3Poels Zora - Goossen Silke (S20)Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise  (S17)13-2114-210-2
14:3036FF4Neyt Paulien - Vandewiele Iris (S24)Kleinpeter Maya - Piret Inès (S13)13-2115-210-2
15:1537AM1Derom Roel - Lambrechts Wouter (L25)Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (S8)15-2121-1910-151-2
15:1538JM2Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (L26)Degruyter Tim - Stuer Lowie (S17)16-2112-210-2
15:1539EF3Rampelberg Lina - Stelma Fiona (S14)Augustynen Noor - Troshina Olga (S23)22-2018-219-151-2
15:1540AF4Coopmans Anke - Van Langendonck Mere (L28)Coens Youna - Dumont Emma (S7)19-2121-1512-151-2
16:0041BM1De Raedt Micaël - Leyssens Lander (L29)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S9)Nog niet gespeeld
16:0042IM2Winters Pieter - Fransen Michiel (L30)Coenen Jo - Van Linden Dries (S16)21-1921-172-0
16:0043BF3Poels Zora - Goossen Silke (L35)Thys Hanne - Brocatus Hannelore (S8)20-228-210-2
16:0044FF4Neyt Paulien - Vandewiele Iris (L36)Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S12)Nog niet gespeeld
16:4545AM1van Hest Dries - Cosemans Lienert (W25)Vandecaveye Lander - Maddens Lars  (S8)Nog niet gespeeld
16:4546JM2Detandt Thibault - Van Hoeck Jan (W26)Degruyter Tim - Stuer Lowie (S17)Nog niet gespeeld
16:4547EF3Rampelberg Lina - Stelma Fiona (L39)Ceustermans Marthe - maertens louka (S11)Nog niet gespeeld
16:4548AF4Fransen Ine - Fransen Britt (W28)Coens Youna - Dumont Emma (S7)Nog niet gespeeld
17:3049BM1Gewehr Luca - carels lino (W29)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S9)Nog niet gespeeld
17:3050IM2Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper (W30)Coenen Jo - Van Linden Dries (S16)Nog niet gespeeld
17:3051BF3Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise  (W35)Thys Hanne - Brocatus Hannelore (S8)Nog niet gespeeld
17:3052FF4Kleinpeter Maya - Piret Inès (W36)Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S12)Nog niet gespeeld
18:1553#M1Winnaar poule AWinnaar poule JNog niet gespeeld
18:1554#M2Winnaar poule BWinnaar poule INog niet gespeeld
18:1555EF3Augustynen Noor - Troshina Olga (W39)Ceustermans Marthe - maertens louka (S11)Nog niet gespeeld
18:1556#F42nd poule AWinnaar poule FNog niet gespeeld
19:0057#F12nd poule BWinnaar poule ENog niet gespeeld
19:0058#F3Winnaar poule B2nd poule ENog niet gespeeld
19:0059#F4Winnaar poule A2nd poule FNog niet gespeeld

zondag 3 juli - Grand Slam

Het Grand Slam wedstrijdschema voor de manche te Geberit Beach Tour Lommel is nog niet gekend. Wedstrijdschema’s worden pas na het beëindigen van de kwalificatie gepubliceerd.

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
van Doren Emma - van Doren Ilya
Ruysschaert Britt - Van den Broeck Isabel
Baens Fleur - Wittock Birthe
Fransen Ine - Fransen Britt
Thys Hanne - Brocatus Hannelore
Poels Zora - Goossen Silke
Verhoeven Yana - Henckens Lenne
Vandesteene Els - Vandenabeele Annelies
Schaekers Hanne - Schildermans Elise
Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise
De Craene Silke - De Craene Indra
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Mertens Netje - Stokbroekx Annelies
Rampelberg Lina - Stelma Fiona
Ceustermans Marthe - maertens louka
Augustynen Noor - Troshina Olga
Bex Annelore - Van Deun Jade
Coens Youna - Dumont Emma
Pass Hannelore - Reul Océane
Kleinpeter Maya - Piret Inès
Coopmans Anke - Van Langendonck Mere
Michiels Rebecca - Van Belle Amber
Neyt Paulien - Vandewiele Iris

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Ver Eecke Anshel - Lemmens Tim
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Vercauteren Roel - Van Lommel Dries
Verspecht Martijn - Willems Micha
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur
Van Reeth Jannes - Wuyts Jasper
Paulides Joppe - Douwen Bob
Degruyter Tim - Stuer Lowie
Peters Berre - Nuyttens Wout
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Colson Martijn - Baetens Seppe
Degraeve Simon - Verleene Rens
Tielemans Milan - Ogink Chris
Gewehr Luca - carels lino
van Hest Dries - Cosemans Lienert
Vandecaveye Lander - Maddens Lars
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles
Laenen Louis - Froidville Boris
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Van Daele Andy - Torfs Wesley
Coenen Jo - Van Linden Dries
Neyens Thomas - Neyens Michiel
De Raedt Micaël - Leyssens Lander
Teuwen Charles - Segers Han
Detandt Thibault - Van Hoeck Jan
Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan
De Hert Jelle - Humblet Alexy
Hendrikx Daan - Urnaut Aljosa
Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo
Derom Roel - Lambrechts Wouter
De Weerd arthur - Van der Aa Yorven
Deruyck Sander - Kermans Tim
Winters Pieter - Fransen Michiel
Proost Cedric - Cools Seppe