MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY GENK


zaterdag 30 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Van der Aa Yorven - Amelinckx IggyGielkens Maarten - Molemans Joris21-1821-192-0
08:302FM2van Hest Dries - Ribbens JelleVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn21-021-02-0
08:303GM3Van Huffel Bart - Symoens JonasMees Bavo - Van Leemputten Arnor14-2110-210-2
08:304DF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 0-210-210-2
09:155DM1Vereecken Jonas - De Keyser ArneLambrechts Wouter - Klok Jeffrey11-2118-210-2
09:156HM2van looy jorik - Van Bostraeten WannesNuyttens Wout - Witvrouwen Christophe12-2118-210-2
09:157CM3Lacour Jaan - Van Daele AndyHermans Simon - Verschueren Tim14-2113-210-2
09:158CF4Vercruysse Sien - Bondi BebaRampelberg Lina - Jacquemyn Céline21-921-122-0
10:009EM1Gielkens Maarten - Molemans JorisDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles16-2112-210-2
10:0010FM2Van Haesendonck Maxim - Somers BjornPirali Yannick - Deroo Sam0-210-210-2
10:0011GM3Van Huffel Bart - Symoens JonasBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth21-1413-216-151-2
10:0012DF4Hervent Linde - Brocatus Hannelore0-210-210-2
10:4513DM1Vereecken Jonas - De Keyser ArneVermeeren Thibault - Coenen Jo15-2112-210-2
10:4514HM2van looy jorik - Van Bostraeten WannesSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam10-2115-210-2
10:4515CM3Lacour Jaan - Van Daele AndyVerspecht Martijn - Vleugels Jef10-2117-210-2
10:4516CF4Rampelberg Lina - Jacquemyn CélinePauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa11-214-210-2
11:3017EM1Van der Aa Yorven - Amelinckx IggyDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles13-218-210-2
11:3018FM2van Hest Dries - Ribbens JellePirali Yannick - Deroo Sam21-1916-218-151-2
11:3019GM3Mees Bavo - Van Leemputten ArnorBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth19-2122-2015-62-1
11:3020DF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Hervent Linde - Brocatus Hannelore17-2120-220-2
12:1521DM1Lambrechts Wouter - Klok JeffreyVermeeren Thibault - Coenen Jo20-2217-210-2
12:1522HM2Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam21-1418-2115-112-1
12:1523CM3Hermans Simon - Verschueren TimVerspecht Martijn - Vleugels Jef15-2121-1713-151-2
12:1524CF4Vercruysse Sien - Bondi BebaPauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa10-2115-210-2
13:0025AM1Torfs Wesley - Proost KristofDe Raedt Micaël - Mylemans Kenneth24-2612-210-2
13:0026JM2Peters Joran - Darras ArneVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter14-2117-210-2
13:0027#M3Degruyter Tim - Vandecaveye GillesPirali Yannick - Deroo Sam18-2121-1315-132-1
13:0028AF4Mertens Arianne - Hanzen LindaKenes Cyrielle - van Bellen Nicolien21-1527-252-0
13:4529BM1Degraeve Simon - Goedefroit ThomasDeruyck Sander - Kermans Tim18-2121-1510-151-2
13:4530IM2Browaeys Robrecht - Bormans FrederikMuysewinkel Bauk - Malisse Florian20-2218-10-2
13:4531#F3Vercruysse Sien - Bondi BebaHervent Linde - Brocatus Hannelore21-1421-182-0
13:4532#F4Pauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez EwaCeustermans Marthe - Theuns Robyn 19-2121-1715-72-1
14:3033#M1Mees Bavo - Van Leemputten ArnorVermeeren Thibault - Coenen Jo20-2212-210-2
14:3034#M2Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheVerspecht Martijn - Vleugels Jef18-2117-210-2
14:3035BF3Simons Elien - Mathues InaVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies22-2010-2113-151-2
14:3036FF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber0-210-210-2
15:1537AM1Torfs Wesley - Proost KristofVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas9-2118-210-2
15:1538JM2Peters Joran - Darras ArneCornelis Wannes - Devolder Laurens13-2113-210-2
15:1539EF3Schaekers Hanne - Penders Lotte21-021-02-0
15:1540AF4Kenes Cyrielle - van Bellen NicolienThys Hanne - Reul Océane8-217-210-2
16:0041BM1Degraeve Simon - Goedefroit ThomasDe Keyser Seppe - De Keyser Jente14-2115-210-2
16:0042IM2Browaeys Robrecht - Bormans FrederikHoho Kristof - Willems Micha10-219-210-2
16:0043BF3Simons Elien - Mathues InaDaniëls Bente - Mees Lana12-2110-210-2
16:0044FF4Van Bree Stephanie - Van de Vyver Ilka0-210-210-2
16:4545AM1De Raedt Micaël - Mylemans KennethVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas9-2119-210-2
16:4546JM2Van Tigchelt Yorik - Dirks PeterCornelis Wannes - Devolder Laurens18-2117-210-2
16:4547EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah0-210-210-2
16:4548AF4Mertens Arianne - Hanzen LindaThys Hanne - Reul Océane14-2114-210-2
17:3049BM1Deruyck Sander - Kermans TimDe Keyser Seppe - De Keyser Jente11-2112-210-2
17:3050IM2Muysewinkel Bauk - Malisse FlorianHoho Kristof - Willems Micha13-2118-210-2
17:3051BF3Van den Vonder Lore - Stokbroekx AnneliesDaniëls Bente - Mees Lana18-2117-210-2
17:3052FF4Lambrechts Karen - Van Belle AmberVan Bree Stephanie - Van de Vyver Ilka21-021-02-0
18:1553#M1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasCornelis Wannes - Devolder Laurens21-1821-152-0
18:1554#M2De Keyser Seppe - De Keyser JenteHoho Kristof - Willems Micha21-1521-172-0
18:1555EF3Schaekers Hanne - Penders LotteMichiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah21-1221-122-0
18:1556#F4Mertens Arianne - Hanzen LindaLambrechts Karen - Van Belle Amber21-1621-162-0
19:0057#F1Van den Vonder Lore - Stokbroekx AnneliesSchaekers Hanne - Penders Lotte8-217-210-2
19:0058#F3Daniëls Bente - Mees LanaMichiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah21-1121-122-0
19:0059#F4Thys Hanne - Reul OcéaneVan Bree Stephanie - Van de Vyver Ilka21-021-02-0

zondag 1 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1417-218-151-2
08:302DM3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles18-2128-2615-52-1
08:303AF2Daniëls Bente - Mees LanaPauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1420-2210-151-2
08:304DF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeVercruysse Sien - Bondi Beba21-1821-172-0
09:155CM1Paulides Joppe - Derom RoelVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1521-172-0
09:156BM3Christiaens Jens - Cosemans LienertVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1621-162-0
09:157CF2Wittock Birthe - van Grinsven LeenMertens Arianne - Hanzen Linda21-1321-92-0
09:158BF4Thys Hanne - Reul OcéaneSchaekers Hanne - Penders Lotte21-1021-102-0
10:009AM1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasColson Martijn - Deroey Dennis12-2112-210-2
10:0010DM3Degruyter Tim - Vandecaveye GillesDouwen Bob - Urnaut Aljosa16-2122-2010-151-2
10:0011AF2Daniëls Bente - Mees LanaCatry Maud - Vandesteene Els19-2121-196-151-2
10:0012DF4Vercruysse Sien - Bondi BebaDe Beule Julie - Coolman Nina16-2114-210-2
10:4513CM1Vermeeren Thibault - Coenen JoVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis14-2119-210-2
10:4514BM3Verspecht Martijn - Vleugels JefLemmens Tim - Ver Eecke Anshel19-2113-210-2
10:4515CF2Mertens Arianne - Hanzen LindaRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt9-216-210-2
10:4516BF4Schaekers Hanne - Penders LotteVan den vonder Lisa - Cools Sarah11-2123-2113-151-2
11:3017AM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteColson Martijn - Deroey Dennis13-2112-210-2
11:3018DM3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasDouwen Bob - Urnaut Aljosa14-2118-210-2
11:3019AF2Pauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez EwaCatry Maud - Vandesteene Els11-2112-210-2
11:3020DF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeDe Beule Julie - Coolman Nina13-2123-250-2
12:1521CM1Paulides Joppe - Derom RoelVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis28-2617-258-151-2
12:1522BM3Christiaens Jens - Cosemans LienertLemmens Tim - Ver Eecke Anshel19-2121-1410-151-2
12:1523CF2Wittock Birthe - van Grinsven LeenRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt15-2122-2011-151-2
12:1524BF4Thys Hanne - Reul OcéaneVan den vonder Lisa - Cools Sarah15-2122-240-2
Place 9-12
13:0025M1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1221-172-0
13:0026M3Verspecht Martijn - Vleugels JefVermeeren Thibault - Coenen Jo18-2119-210-2
13:0027F2Daniëls Bente - Mees LanaVercruysse Sien - Bondi Beba15-2119-210-2
13:0028F4Schaekers Hanne - Penders LotteMertens Arianne - Hanzen Linda21-1221-152-0
1/4 Finals
13:4529F1Catry Maud - Vandesteene ElsThielemans Britt - Verhulst Renée21-1521-92-0
13:4530M3Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisChristiaens Jens - Cosemans Lienert21-1421-182-0
13:4531M2Colson Martijn - Deroey DennisOprins Jeroen - Blondeel Mathias21-1521-182-0
13:4532F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittThys Hanne - Reul Océane21-1017-2115-102-1
14:3033F1Van den vonder Lisa - Cools SarahWittock Birthe - van Grinsven Leen21-1915-2115-102-1
14:3034M3Douwen Bob - Urnaut AljosaDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1721-132-0
14:3035M2Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelPaulides Joppe - Derom Roel16-2117-210-2
14:3036F4De Beule Julie - Coolman NinaPauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1221-92-0
1/2 Finals
15:3037M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisColson Martijn - Deroey Dennis15-2120-220-2
15:3038M3Douwen Bob - Urnaut AljosaPaulides Joppe - Derom Roel21-1320-2215-112-1
15:3039F2Catry Maud - Vandesteene ElsRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1422-248-151-2
15:3040F4Van den vonder Lisa - Cools SarahDe Beule Julie - Coolman Nina21-1821-102-0
Finals
17:0041F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVan den vonder Lisa - Cools Sarah14-2121-1615-102-1
18:0042M1Colson Martijn - Deroey DennisDouwen Bob - Urnaut Aljosa21-1921-152-0

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 80
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 72
Catry Maud - Vandesteene Els 64
De Beule Julie - Coolman Nina 64
Thys Hanne - Reul Océane 61
Pauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa 61
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 56
Vercruysse Sien - Bondi Beba 53
Schaekers Hanne - Penders Lotte 53
Daniëls Bente - Mees Lana 45
Mertens Arianne - Hanzen Linda 45
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 32
Van Bree Stephanie - Van de Vyver Ilka 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 32
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 32
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien 16
Simons Elien - Mathues Ina 16
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Colson Martijn - Deroey Dennis 80
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 72
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 64
Paulides Joppe - Derom Roel 64
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 61
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 56
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 56
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 53
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 53
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 45
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 45
Pirali Yannick - Deroo Sam 32
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 32
Cornelis Wannes - Devolder Laurens 32
Hoho Kristof - Willems Micha 32
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 32
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 24
Deruyck Sander - Kermans Tim 24
Hermans Simon - Verschueren Tim 24
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Van der Aa Yorven - Amelinckx Iggy 24
van Hest Dries - Ribbens Jelle 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
Muysewinkel Bauk - Malisse Florian 24
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 24
Torfs Wesley - Proost Kristof 16
Degraeve Simon - Goedefroit Thomas 16
Lacour Jaan - Van Daele Andy 16
Vereecken Jonas - De Keyser Arne 16
Gielkens Maarten - Molemans Joris 16
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 16
Van Huffel Bart - Symoens Jonas 16
van looy jorik - Van Bostraeten Wannes 16
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik 16
Peters Joran - Darras Arne 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Colson Martijn - Deroey Dennis
Cornelis Wannes - Devolder Laurens
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Degraeve Simon - Goedefroit Thomas
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Deruyck Sander - Kermans Tim
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Gielkens Maarten - Molemans Joris
Hermans Simon - Verschueren Tim
Hoho Kristof - Willems Micha
Lacour Jaan - Van Daele Andy
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Muysewinkel Bauk - Malisse Florian
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Paulides Joppe - Derom Roel
Peters Joran - Darras Arne
Pirali Yannick - Deroo Sam
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Torfs Wesley - Proost Kristof
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van der Aa Yorven - Amelinckx Iggy
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van Hest Dries - Ribbens Jelle
Van Huffel Bart - Symoens Jonas
van looy jorik - Van Bostraeten Wannes
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vereecken Jonas - De Keyser Arne
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Catry Maud - Vandesteene Els
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Daniëls Bente - Mees Lana
De Beule Julie - Coolman Nina
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Mertens Arianne - Hanzen Linda
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Pauwels Lyn - Piatkowska Rodriguez Ewa
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Schaekers Hanne - Penders Lotte
Simons Elien - Mathues Ina
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Reul Océane
Van Bree Stephanie - Van de Vyver Ilka
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Vercruysse Sien - Bondi Beba
Wittock Birthe - van Grinsven Leen