MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY BRUSSEL-BRUXELLES


zaterdag 12 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Lacour Jaan - De Raedt MicaëlHoho Kristof - Willems Micha15-2118-210-2
08:302FM2Maenhout Willem - Browaeys RobrechtVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn9-2115-210-2
08:303GM3Verleene Rens - Vinckier YentlSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam16-2116-210-2
08:304DF4De Vriese Ansofie - Cannaert AnoukDaniëls Bente - Mees Lana10-219-210-2
09:155DM1Gewehr Luca - Crabbe JenteSymoens Jonas - Malfait Gilles25-2321-132-0
09:156HM2Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardDe Pryck Laurens - Poot Tijs21-1721-172-0
09:157CM3Hermans Simon - Mol VincentDegraeve Simon - Van Dorpe Daan13-2113-210-2
09:158CF4Popa Anamaria - van Bellen NicolienDe Wilde Laurence - Tison Lucie18-2114-210-2
10:009EM1Lacour Jaan - De Raedt MicaëlDe Bock Bart - Van Acker Christophe17-2116-210-2
10:0010FM2Maenhout Willem - Browaeys RobrechtDeroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik12-2111-210-2
10:0011GM3Verleene Rens - Vinckier YentlColson Martijn - van Hest Dries17-219-210-2
10:0012DF4De Vriese Ansofie - Cannaert AnoukHervent Linde - Brocatus Hannelore11-2111-210-2
10:4513DM1Symoens Jonas - Malfait GillesEngels Stef - Sinnesael Jelle18-2119-210-2
10:4514HM2De Pryck Laurens - Poot TijsCornelis Wannes - De Nys Willem21-1721-192-0
10:4515CM3Hermans Simon - Mol VincentDe Keyser Seppe - De Keyser Jente14-2111-210-2
10:4516CF4Popa Anamaria - van Bellen NicolienVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa15-2111-210-2
11:3017EM1Hoho Kristof - Willems MichaDe Bock Bart - Van Acker Christophe22-2413-210-2
11:3018FM2Van Haesendonck Maxim - Somers BjornDeroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik10-2114-210-2
11:3019GM3Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamColson Martijn - van Hest Dries17-2114-210-2
11:3020DF4Daniëls Bente - Mees LanaHervent Linde - Brocatus Hannelore21-1417-2115-112-1
12:1521DM1Gewehr Luca - Crabbe JenteEngels Stef - Sinnesael Jelle21-1718-2112-151-2
12:1522HM2Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardCornelis Wannes - De Nys Willem21-1419-2115-132-1
12:1523CM3Degraeve Simon - Van Dorpe DaanDe Keyser Seppe - De Keyser Jente11-2111-210-2
12:1524CF4De Wilde Laurence - Tison LucieVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1221-182-0
13:0025AM1Deruyck Sander - Kermans TimLambrechts Wouter - Klok Jeffrey16-2117-210-2
13:0026JM2Van Tigchelt Yorik - Dirks PeterMees Bavo - Van Leemputten Arnor21-1820-2212-151-2
13:0027#M3De Bock Bart - Van Acker ChristopheDeroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik15-2119-210-2
13:0028AF4Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineCeustermans Marthe - Theuns Robyn 13-2121-1915-102-1
13:4529BM1Vandeweyer Robbe - Siqueira FredericoVan Daele Andy - Torfs Wesley21-1821-142-0
13:4530IM2Backaert Wim - Vereecken JonasCoucke Ward - Derom Roel17-2119-210-2
13:4531#F3Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaDaniëls Bente - Mees Lana21-1421-152-0
13:4532#F4De Wilde Laurence - Tison LucieHervent Linde - Brocatus Hannelore21-1721-172-0
14:3033#M1Colson Martijn - van Hest DriesEngels Stef - Sinnesael Jelle19-2124-2215-92-1
14:3034#M2Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1621-172-0
14:3035BF3Simons Elien - Mathues InaMichiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah21-1421-162-0
14:3036FF4Baens Fleur - Devos JanneDegrève Linde - de Jong Lobke21-1821-182-0
15:1537AM1Deruyck Sander - Kermans TimVerspecht Martijn - Vleugels Jef13-2115-210-2
15:1538JM2Van Tigchelt Yorik - Dirks PeterDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1821-192-0
15:1539EF3Lambrechts Karen - Van Belle AmberVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies21-1621-162-0
15:1540AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Thielemans Britt - Verhulst Renée14-2115-210-2
16:0041BM1Van Daele Andy - Torfs WesleyBormans Pieter-Jan - Christiaens Jens11-2117-210-2
16:0042IM2Backaert Wim - Vereecken JonasFrankart Audry - Jadot Fabian12-2111-210-2
16:0043BF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe HannahThys Hanne - Mertens Arianne15-2121-197-151-2
16:0044FF4Degrève Linde - de Jong LobkeNeyt Paulien - Gondry Sophie21-021-02-0
16:4545AM1Lambrechts Wouter - Klok JeffreyVerspecht Martijn - Vleugels Jef11-2110-210-2
16:4546JM2Mees Bavo - Van Leemputten ArnorDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles24-2621-230-2
16:4547EF3Van den Vonder Lore - Stokbroekx AnneliesVan den vonder Lisa - Cools Sarah8-2113-210-2
16:4548AF4Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineThielemans Britt - Verhulst Renée16-219-210-2
17:3049BM1Vandeweyer Robbe - Siqueira FredericoBormans Pieter-Jan - Christiaens Jens13-2121-1515-112-1
17:3050IM2Coucke Ward - Derom RoelFrankart Audry - Jadot Fabian19-2124-2215-112-1
17:3051BF3Simons Elien - Mathues InaThys Hanne - Mertens Arianne19-2112-210-2
17:3052FF4Baens Fleur - Devos JanneNeyt Paulien - Gondry Sophie21-021-02-0
18:1553#M1Verspecht Martijn - Vleugels JefVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter21-1718-2113-151-2
18:1554#M2Vandeweyer Robbe - Siqueira FredericoCoucke Ward - Derom Roel19-2121-1915-102-1
18:1555EF3Lambrechts Karen - Van Belle AmberVan den vonder Lisa - Cools Sarah12-2121-156-151-2
18:1556#F4Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineBaens Fleur - Devos Janne22-2018-2114-161-2
19:0057#F1Simons Elien - Mathues InaVan den vonder Lisa - Cools Sarah13-219-210-2
19:0058#F3Thys Hanne - Mertens ArianneLambrechts Karen - Van Belle Amber21-1221-152-0
19:0059#F4Thielemans Britt - Verhulst RenéeDegrève Linde - de Jong Lobke21-1321-192-0

zondag 13 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Colson Martijn - van Hest DriesVan Reeth Thomas - De Schrijver Leonard7-2119-210-2
08:302DM3Steenhouwer Dries - Degrève WimWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward21-1421-132-0
08:303AF2Thys Hanne - Mertens ArianneVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa22-2022-202-0
08:304DF4Catry Maud - Vandesteene ElsBaens Fleur - Devos Janne21-623-212-0
09:155CM1Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter22-2021-192-0
09:156BM3Deroey Dennis - Tuerlinckx HendrikVandeweyer Robbe - Siqueira Frederico23-2521-1915-92-1
09:157CF2Van den Broeck Isabel - Simons LoreDe Wilde Laurence - Tison Lucie20-2212-210-2
09:158BF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeVan den vonder Lisa - Cools Sarah9-2114-210-2
10:009AM1Colson Martijn - van Hest DriesVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis11-2118-210-2
10:0010DM3Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardPirali Yannick - Nuijten Oscar21-2323-2112-151-2
10:0011AF2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaLieckens Kim - Mouha Liesbeth13-2112-210-2
10:0012DF4Baens Fleur - Devos JanneWittock Birthe - van Grinsven Leen21-1821-162-0
10:4513CM1Van Tigchelt Yorik - Dirks PeterOprins Jeroen - Blondeel Mathias11-2116-210-2
10:4514BM3Vandeweyer Robbe - Siqueira FredericoDouwen Bob - Urnaut Aljosa21-1815-215-151-2
10:4515CF2Van den Broeck Isabel - Simons LoreDe Beule Julie - Van Bree Stephanie14-2110-210-2
10:4516BF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1422-202-0
11:3017AM1Van Reeth Thomas - De Schrijver LeonardVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis12-2116-210-2
11:3018DM3Steenhouwer Dries - Degrève WimPirali Yannick - Nuijten Oscar20-2221-1913-151-2
11:3019AF2Thys Hanne - Mertens ArianneLieckens Kim - Mouha Liesbeth11-218-210-2
11:3020DF4Catry Maud - Vandesteene ElsWittock Birthe - van Grinsven Leen21-1721-132-0
12:1521CM1Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukOprins Jeroen - Blondeel Mathias21-1516-2110-151-2
12:1522BM3Deroey Dennis - Tuerlinckx HendrikDouwen Bob - Urnaut Aljosa17-2121-1613-151-2
12:1523CF2De Wilde Laurence - Tison LucieDe Beule Julie - Van Bree Stephanie13-2114-210-2
12:1524BF4Van den vonder Lisa - Cools SarahRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt12-2121-1613-151-2
Place 9-12
13:0025M1Colson Martijn - van Hest DriesWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward0-210-210-2
13:0026M3Vandeweyer Robbe - Siqueira FredericoVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter15-2121-1915-132-1
13:0027F2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaWittock Birthe - van Grinsven Leen24-2616-210-2
13:0028F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVan den Broeck Isabel - Simons Lore21-1821-142-0
1/4 Finals
13:4529F1Lieckens Kim - Mouha LiesbethBaens Fleur - Devos Janne21-1021-122-0
13:4530M3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasDeroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik21-1721-112-0
13:4531M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisSteenhouwer Dries - Degrève Wim18-2121-1617-191-2
13:4532F4De Beule Julie - Van Bree StephanieThielemans Britt - Verhulst Renée16-2117-210-2
14:3033F1Van den vonder Lisa - Cools SarahDe Wilde Laurence - Tison Lucie21-821-152-0
14:3034M3Pirali Yannick - Nuijten OscarVan Reeth Thomas - De Schrijver Leonard21-1219-2111-151-2
14:3035M2Douwen Bob - Urnaut AljosaVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk21-1821-152-0
14:3036F4Catry Maud - Vandesteene ElsThys Hanne - Mertens Arianne21-1421-82-0
1/2 Finals
15:3037M1Oprins Jeroen - Blondeel MathiasSteenhouwer Dries - Degrève Wim21-1421-162-0
15:3038M3Van Reeth Thomas - De Schrijver LeonardDouwen Bob - Urnaut Aljosa14-2116-210-2
15:3039F2Lieckens Kim - Mouha LiesbethThielemans Britt - Verhulst Renée21-921-122-0
15:3040F4Van den vonder Lisa - Cools SarahCatry Maud - Vandesteene Els20-2220-220-2
Finals
17:0041F1Lieckens Kim - Mouha LiesbethCatry Maud - Vandesteene Els21-1418-2115-102-1
18:0042M1Oprins Jeroen - Blondeel MathiasDouwen Bob - Urnaut Aljosa18-2121-1911-151-2

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Lieckens Kim - Mouha Liesbeth 80
Catry Maud - Vandesteene Els 72
Thielemans Britt - Verhulst Renée 69
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 69
Baens Fleur - Devos Janne 61
De Wilde Laurence - Tison Lucie 61
Thys Hanne - Mertens Arianne 61
De Beule Julie - Van Bree Stephanie 56
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 48
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 48
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 45
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 40
Degrève Linde - de Jong Lobke 32
Daniëls Bente - Mees Lana 32
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 32
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 32
Simons Elien - Mathues Ina 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 16
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 16
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien 16
De Vriese Ansofie - Cannaert Anouk 16
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 16
Neyt Paulien - Gondry Sophie 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 80
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 72
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 64
Van Reeth Thomas - De Schrijver Leonard 64
Deroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik 61
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 56
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 56
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk 56
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 53
Vandeweyer Robbe - Siqueira Frederico 53
Colson Martijn - van Hest Dries 45
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 45
Engels Stef - Sinnesael Jelle 32
Coucke Ward - Derom Roel 32
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 32
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 32
De Bock Bart - Van Acker Christophe 32
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Bormans Pieter-Jan - Christiaens Jens 24
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 24
Gewehr Luca - Crabbe Jente 24
Hoho Kristof - Willems Micha 24
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Frankart Audry - Jadot Fabian 24
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 24
Deruyck Sander - Kermans Tim 16
Van Daele Andy - Torfs Wesley 16
Hermans Simon - Mol Vincent 16
Symoens Jonas - Malfait Gilles 16
Lacour Jaan - De Raedt Micaël 16
Maenhout Willem - Browaeys Robrecht 16
Verleene Rens - Vinckier Yentl 16
Cornelis Wannes - De Nys Willem 16
Backaert Wim - Vereecken Jonas 16
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Backaert Wim - Vereecken Jonas
Bormans Pieter-Jan - Christiaens Jens
Colson Martijn - van Hest Dries
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Coucke Ward - Derom Roel
De Bock Bart - Van Acker Christophe
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Deroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik
Deruyck Sander - Kermans Tim
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Frankart Audry - Jadot Fabian
Gewehr Luca - Crabbe Jente
Hermans Simon - Mol Vincent
Hoho Kristof - Willems Micha
Lacour Jaan - De Raedt Micaël
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Maenhout Willem - Browaeys Robrecht
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Symoens Jonas - Malfait Gilles
Van Daele Andy - Torfs Wesley
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Van Reeth Thomas - De Schrijver Leonard
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vandeweyer Robbe - Siqueira Frederico
Verleene Rens - Vinckier Yentl
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Catry Maud - Vandesteene Els
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Daniëls Bente - Mees Lana
De Beule Julie - Van Bree Stephanie
De Vriese Ansofie - Cannaert Anouk
De Wilde Laurence - Tison Lucie
Degrève Linde - de Jong Lobke
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Lieckens Kim - Mouha Liesbeth
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Neyt Paulien - Gondry Sophie
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Simons Elien - Mathues Ina
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Mertens Arianne
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Wittock Birthe - van Grinsven Leen