Nationale 2 BEACHVOLLEY EUROPE

Max aantal deelnemende teams 12 per geslacht.

woensdag 21 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AM1Proost Cedric - Fransen SilVan Daele Andy - Janssens Jonas21-1821-142-0
09:002DM3De Pryck Laurens - Poot TijsBex Tim - Hendrikx Daan21-1721-172-0
09:003AF2Michiels Rebecca - Michiels MarliesGielkens Lore - Mentens Jella16-2120-220-2
09:004DF4Schaekers Hanne - Meynckens LauraPoels Zora - Goossen Silke21-921-112-0
09:455CM1Van Acker Christophe - Van de Velde RobbeKermans Tim - Lambrechts Wouter21-1421-152-0
09:456BM3Van Reeth Jannes - Torfs WesleyLaenen Louis - Goset Thibault18-2113-210-2
09:457CF2Coens Youna - Beauve MarionLambert Lucille - van Doren Ilya21-821-122-0
09:458BF4De Donder Sara - Timmermans LizeBarrezeele Lara - Blocquiaux Sara21-1119-2115-42-1
10:309AM1Van Daele Andy - Janssens JonasDe Keyser Jente - Vercauteren Kyan16-2118-210-2
10:3010DM3Bex Tim - Hendrikx Daanvan Hest Dries - Cornelis Wannes20-2217-210-2
10:3011AF2Michiels Rebecca - Michiels MarliesDumont Emma - Van Deun Jade8-2113-210-2
10:3012DF4Poels Zora - Goossen SilkeLambrechts Karen - van Bellen Nicolien17-217-210-2
11:1513CM1Kermans Tim - Lambrechts WouterVan der Aa Yentl - Lacour Jaan15-2115-210-2
11:1514BM3Van Reeth Jannes - Torfs WesleyVan Tigchelt Yorik - Darras Arne21-1923-2515-132-1
11:1515CF2Lambert Lucille - van Doren IlyaBex Annelore - Pass Hannelore11-2111-210-2
11:1516BF4Barrezeele Lara - Blocquiaux SaraRampelberg Lina - Delanote Justine12-2119-210-2
12:0017AM1Proost Cedric - Fransen SilDe Keyser Jente - Vercauteren Kyan21-1812-2113-151-2
12:0018DM3De Pryck Laurens - Poot Tijsvan Hest Dries - Cornelis Wannes21-1417-2115-132-1
12:0019AF2Gielkens Lore - Mentens JellaDumont Emma - Van Deun Jade6-2116-210-2
12:0020DF4Schaekers Hanne - Meynckens LauraLambrechts Karen - van Bellen Nicolien21-1721-72-0
12:4521CM1Van Acker Christophe - Van de Velde RobbeVan der Aa Yentl - Lacour Jaan17-2118-210-2
12:4522BM3Laenen Louis - Goset ThibaultVan Tigchelt Yorik - Darras Arne21-1621-172-0
12:4523CF2Coens Youna - Beauve MarionBex Annelore - Pass Hannelore21-1416-2115-132-1
12:4524BF4De Donder Sara - Timmermans LizeRampelberg Lina - Delanote Justine21-1621-182-0
Place 9-11
13:3025M1Van Daele Andy - Janssens JonasBex Tim - Hendrikx Daan23-2123-212-0
13:3026M3Van Tigchelt Yorik - Darras ArneKermans Tim - Lambrechts Wouter21-1721-62-0
13:3027F2Michiels Rebecca - Michiels MarliesPoels Zora - Goossen Silke11-2119-210-2
13:3028F4Barrezeele Lara - Blocquiaux SaraLambert Lucille - van Doren Ilya19-2116-210-2
1/4 Finals
14:1529F2Dumont Emma - Van Deun JadeLambrechts Karen - van Bellen Nicolien21-1719-2115-112-1
14:1530M1De Keyser Jente - Vercauteren Kyanvan Hest Dries - Cornelis Wannes21-1721-182-0
14:1531M3Proost Cedric - Fransen SilDe Pryck Laurens - Poot Tijs16-2117-210-2
14:1532F4Gielkens Lore - Mentens JellaSchaekers Hanne - Meynckens Laura21-2317-210-2
15:0033F2Rampelberg Lina - Delanote JustineCoens Youna - Beauve Marion22-2017-219-151-2
15:0034M1Van Reeth Jannes - Torfs WesleyVan der Aa Yentl - Lacour Jaan16-2118-210-2
15:0035M3Laenen Louis - Goset ThibaultVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe15-2121-1915-92-1
15:0036F4De Donder Sara - Timmermans LizeBex Annelore - Pass Hannelore12-2115-210-2
1/2 Finals
15:4537M1De Keyser Jente - Vercauteren KyanDe Pryck Laurens - Poot Tijs18-2121-1715-132-1
15:4538M3Van der Aa Yentl - Lacour JaanLaenen Louis - Goset Thibault17-2114-210-2
15:4539F2Dumont Emma - Van Deun JadeSchaekers Hanne - Meynckens Laura21-1615-2112-151-2
15:4540F4Coens Youna - Beauve MarionBex Annelore - Pass Hannelore16-2121-1511-151-2
Finals
17:0041F1Schaekers Hanne - Meynckens LauraBex Annelore - Pass Hannelore14-2121-1912-151-2
18:0042M3De Keyser Jente - Vercauteren KyanLaenen Louis - Goset Thibault21-1718-2115-132-1

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Bex Annelore - Pass Hannelore 35
Schaekers Hanne - Meynckens Laura 30
Dumont Emma - Van Deun Jade 25
Coens Youna - Beauve Marion 25
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 18
Gielkens Lore - Mentens Jella 18
Rampelberg Lina - Delanote Justine 18
De Donder Sara - Timmermans Lize 18
Michiels Rebecca - Michiels Marlies 10
Barrezeele Lara - Blocquiaux Sara 10
Poels Zora - Goossen Silke 10
Lambert Lucille - van Doren Ilya 10

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
De Keyser Jente - Vercauteren Kyan 35
Laenen Louis - Goset Thibault 30
De Pryck Laurens - Poot Tijs 25
Van der Aa Yentl - Lacour Jaan 25
van Hest Dries - Cornelis Wannes 18
Proost Cedric - Fransen Sil 18
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley 18
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe 18
Bex Tim - Hendrikx Daan 10
Kermans Tim - Lambrechts Wouter 10
Van Daele Andy - Janssens Jonas 10
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 10

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 De Keyser Jente - Vercauteren Kyan 567
2 Laenen Louis - Goset Thibault 492
3 Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe 473
4 Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 459
5 van Hest Dries - Cornelis Wannes 424
6 Van Reeth Jannes - Torfs Wesley 424
7 Van der Aa Yentl - Lacour Jaan 392
8 Proost Cedric - Fransen Sil 365
9 De Pryck Laurens - Poot Tijs 350
10 Bex Tim - Hendrikx Daan 257
11 Kermans Tim - Lambrechts Wouter 236
12 Van Daele Andy - Janssens Jonas 147

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Dumont Emma - Van Deun Jade 756
2 Coens Youna - Beauve Marion 647
3 Bex Annelore - Pass Hannelore 645
4 Rampelberg Lina - Delanote Justine 382
5 Schaekers Hanne - Meynckens Laura 355
6 Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 306
7 De Donder Sara - Timmermans Lize 231
8 Lambert Lucille - van Doren Ilya 206
9 Barrezeele Lara - Blocquiaux Sara 182
10 Michiels Rebecca - Michiels Marlies 175
11 Gielkens Lore - Mentens Jella 168
12 Poels Zora - Goossen Silke 112