Belgium Beach Manche Haacht


zaterdag 31 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1De Raedt Micaël - Leyssens LanderDe Bie Dries - Perilleux Stoffel 22-2021-112-0
08:302FM2Casier Evert - Tielemans MilanNuyttens Wout - Peters Berre11-2116-210-2
08:303GM3Thijs Dario - Vandamme JomeVan Hoeck Jan - Detandt Thibault11-2111-210-2
08:304DF4Stokbroekx Annelies - Mertens NetjeMichiels Rebecca - Van Belle Amber21-1821-162-0
09:155DM1Van der Aa Yorven - Van Haesendonck MaximDegraeve Simon - Van Dorpe Daan14-2112-210-2
09:156HM2Bormans Frederik - Verleene RensVercauteren Kyan - Goset Thibault17-2121-1215-171-2
09:157CM3Hendrikx Daan - Humblet AlexyMol Vincent - Vercauteren Roel12-2116-210-2
09:158CF4van Doren Emma - Coopmans AnkeVan Langendonck Mere - Van Snick Xien 21-1215-2115-92-1
10:009EM1De Bie Dries - Perilleux Stoffel Van Tigchelt Yorik - Darras Arne16-2115-210-2
10:0010FM2Casier Evert - Tielemans MilanMaddens Lars - Van Langendonck Joppe10-2117-210-2
10:0011GM3Thijs Dario - Vandamme JomeBlondeel Mathias - Oprins Jeroen11-219-210-2
10:0012DF4Michiels Rebecca - Van Belle AmberCoens Youna - Dumont Emma15-2121-230-2
10:4513DM1Van der Aa Yorven - Van Haesendonck MaximVan de Wielle Tim - Amelinckx Iggy16-217-210-2
10:4514HM2Bormans Frederik - Verleene RensVan Leemputten Arnor - Christiaens Jens15-2121-230-2
10:4515CM3Hendrikx Daan - Humblet AlexyCoenen Jo - Degruyter Tim15-2117-210-2
10:4516CF4Van Langendonck Mere - Van Snick Xien Bex Annelore - Van Deun Jade15-216-210-2
11:3017EM1De Raedt Micaël - Leyssens LanderVan Tigchelt Yorik - Darras Arne14-2116-210-2
11:3018FM2Nuyttens Wout - Peters BerreMaddens Lars - Van Langendonck Joppe21-1615-2111-151-2
11:3019GM3Van Hoeck Jan - Detandt ThibaultBlondeel Mathias - Oprins Jeroen16-2111-210-2
11:3020DF4Stokbroekx Annelies - Mertens NetjeCoens Youna - Dumont Emma21-1918-2113-151-2
12:1521DM1Degraeve Simon - Van Dorpe DaanVan de Wielle Tim - Amelinckx Iggy18-2122-2015-102-1
12:1522HM2Vercauteren Kyan - Goset ThibaultVan Leemputten Arnor - Christiaens Jens21-1417-2112-151-2
12:1523CM3Mol Vincent - Vercauteren RoelCoenen Jo - Degruyter Tim18-2117-210-2
12:1524CF4van Doren Emma - Coopmans AnkeBex Annelore - Van Deun Jade19-2119-210-2
13:0025AM1Vanneste Mathieu - Follet ArthurMylemans Kenneth - Mannaert Quinten21-1921-122-0
13:0026JM2Bex Tim - van Walle GertVan Reeth Jannes - Torfs Wesley14-2121-1712-151-2
13:0027#M3Van Tigchelt Yorik - Darras ArneMaddens Lars - Van Langendonck Joppe21-1717-2113-151-2
13:0028AF4Longeval Axelle - Coppin CharlotteVerrelst Nymphe - Sobolska Marta18-2111-210-2
13:4529BM1Lupi Patrizio - Van Daele AndyDuwaerts Ruben - Hoeyberghs Sam14-2113-210-2
13:4530IM2Somers Bjorn - Lacour JaanDe Pryck Laurens - Poot Tijs16-2116-210-2
13:4531#F3van Doren Emma - Coopmans AnkeCoens Youna - Dumont Emma16-2119-210-2
13:4532#F4Bex Annelore - Van Deun JadeStokbroekx Annelies - Mertens Netje21-1317-2118-162-1
14:3033#M1Blondeel Mathias - Oprins JeroenDegraeve Simon - Van Dorpe Daan21-1721-132-0
14:3034#M2Van Leemputten Arnor - Christiaens JensCoenen Jo - Degruyter Tim21-1819-2113-151-2
14:3035BF3Schaekers Hanne - Schildermans EliseLambrechts Karen - van Bellen Nicolien21-1821-162-0
14:3036FF4Pauwels Lyn - Roosens EvelienVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim17-2113-210-2
15:1537AM1Mylemans Kenneth - Mannaert QuintenUrnaut Aljosa - Van der Aa Yentl14-2115-210-2
15:1538JM2Bex Tim - van Walle GertProost Cedric - Fransen Sil21-1821-142-0
15:1539EF3Ceustermans Marthe - maertens loukaDelanote Justine - Meynckens Laura21-1521-162-0
15:1540AF4Longeval Axelle - Coppin CharlotteThys Hanne - De Donder Sara13-2121-1915-112-1
16:0041BM1Lupi Patrizio - Van Daele AndyWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward9-2114-210-2
16:0042IM2Somers Bjorn - Lacour JaanVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe13-2121-230-2
16:0043BF3Lambrechts Karen - van Bellen NicolienPass Hannelore - Beauve Marion21-1920-2213-151-2
16:0044FF4Pauwels Lyn - Roosens EvelienVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina18-2116-210-2
16:4545AM1Vanneste Mathieu - Follet ArthurUrnaut Aljosa - Van der Aa Yentl15-2113-210-2
16:4546JM2Van Reeth Jannes - Torfs WesleyProost Cedric - Fransen Sil21-521-02-0
16:4547EF3Delanote Justine - Meynckens LauraVandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa13-2117-210-2
16:4548AF4Verrelst Nymphe - Sobolska MartaThys Hanne - De Donder Sara21-1821-132-0
17:3049BM1Duwaerts Ruben - Hoeyberghs SamWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward19-2119-210-2
17:3050IM1De Pryck Laurens - Poot TijsVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe15-2111-210-2
17:3051BF3Schaekers Hanne - Schildermans ElisePass Hannelore - Beauve Marion11-2121-1615-92-1
17:3052FF4Van den Broeck Isabel - Lieckens KimVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina21-1821-102-0
18:1553#M2Urnaut Aljosa - Van der Aa YentlVan Reeth Jannes - Torfs Wesley21-1821-122-0
18:1554#M1Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe21-1421-162-0
18:1555EF3Ceustermans Marthe - maertens loukaVandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa15-2123-217-151-2
18:1556#F4Longeval Axelle - Coppin CharlotteVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim18-2114-210-2
19:0057#F1Pass Hannelore - Beauve MarionVandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa21-1921-112-0
19:0058#F3Schaekers Hanne - Schildermans EliseCeustermans Marthe - maertens louka12-2122-240-2
19:0059#F4Verrelst Nymphe - Sobolska MartaVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina21-1421-142-0

zondag 1 augustus - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AM1Urnaut Aljosa - Van der Aa YentlWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward18-2117-210-2
09:002DM3Nuijten Oscar - Pirali YannickBlondeel Mathias - Oprins Jeroen18-2114-210-2
09:003AF2Bex Annelore - Van Deun JadeCoens Youna - Dumont Emma21-1321-162-0
09:004DF4Daniëls Bente - Mees LanaVerrelst Nymphe - Sobolska Marta21-921-92-0
09:455CM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteMaddens Lars - Van Langendonck Joppe18-2121-1910-151-2
09:456BM3Verspecht Martijn - Willems MichaCoenen Jo - Degruyter Tim21-1721-172-0
09:457CF2Heyrman Laura - Coolman NinaCeustermans Marthe - maertens louka21-1721-192-0
09:458BF4Pass Hannelore - Beauve MarionVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim17-2122-205-151-2
10:309AM1Urnaut Aljosa - Van der Aa YentlKoekelkoren Dries - van Walle Tom13-2117-210-2
10:3010DM3Nuijten Oscar - Pirali YannickDouwen Bob - Paulides Joppe15-2117-210-2
10:3011AF2Coens Youna - Dumont EmmaCatry Maud - Vandesteene Els17-217-210-2
10:3012DF4Verrelst Nymphe - Sobolska MartaBaens Fleur - Wittock Birthe21-1620-2215-92-1
11:1513CM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteColson Martijn - Deroey Dennis0-210-210-2
11:1514BM3Coenen Jo - Degruyter TimVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles18-2114-210-2
11:1515CF2Ceustermans Marthe - maertens loukaReul Océane - Van Geertruyden Lien15-2122-2013-151-2
11:1516BF4Pass Hannelore - Beauve MarionVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt16-2121-179-151-2
12:0017AM1Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardKoekelkoren Dries - van Walle Tom18-2110-210-2
12:0018DM3Blondeel Mathias - Oprins JeroenDouwen Bob - Paulides Joppe19-2115-210-2
12:0019AF2Bex Annelore - Van Deun JadeCatry Maud - Vandesteene Els12-2115-210-2
12:0020DF4Daniëls Bente - Mees LanaBaens Fleur - Wittock Birthe19-2121-1613-151-2
12:4521CM1Maddens Lars - Van Langendonck JoppeColson Martijn - Deroey Dennis16-2119-210-2
12:4522BM3Verspecht Martijn - Willems MichaVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles14-2116-210-2
12:4523CF2Heyrman Laura - Coolman NinaReul Océane - Van Geertruyden Lien15-2119-210-2
12:4524BF4Van den Broeck Isabel - Lieckens KimVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt15-2113-210-2
Place 9-11
13:3025M1Urnaut Aljosa - Van der Aa YentlNuijten Oscar - Pirali Yannick21-1621-132-0
13:3026M3Coenen Jo - Degruyter TimDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-021-02-0
13:3027F2Coens Youna - Dumont EmmaVerrelst Nymphe - Sobolska Marta21-021-02-0
13:3028F4Pass Hannelore - Beauve MarionCeustermans Marthe - maertens louka21-1719-216-151-2
1/4 Finals
14:1529F2Reul Océane - Van Geertruyden LienBex Annelore - Van Deun Jade21-1322-2415-82-1
14:1530M3Colson Martijn - Deroey DennisWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward19-2121-1915-112-1
14:1531M1Koekelkoren Dries - van Walle TomVerspecht Martijn - Willems Micha21-1523-212-0
14:1532F4Catry Maud - Vandesteene ElsVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim26-2421-2315-92-1
15:0033F2Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittBaens Fleur - Wittock Birthe21-1621-102-0
15:0034M3Vandecaveye Louis - Vandecaveye GillesBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-1921-172-0
15:0035M1Douwen Bob - Paulides JoppeMaddens Lars - Van Langendonck Joppe21-1821-182-0
15:0036F4Daniëls Bente - Mees LanaHeyrman Laura - Coolman Nina18-2113-210-2
1/2 Finals
15:4537M1Colson Martijn - Deroey DennisKoekelkoren Dries - van Walle Tom21-1717-219-151-2
15:4538M3Vandecaveye Louis - Vandecaveye GillesDouwen Bob - Paulides Joppe21-1816-2120-182-1
15:4539F2Reul Océane - Van Geertruyden LienCatry Maud - Vandesteene Els20-2213-210-2
15:4540F4Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittHeyrman Laura - Coolman Nina21-1221-192-0
Finals
17:0041F1Catry Maud - Vandesteene ElsVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt12-2121-186-151-2
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle TomVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles16-2121-1511-151-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt 80
Catry Maud - Vandesteene Els 72
Reul Océane - Van Geertruyden Lien 64
Heyrman Laura - Coolman Nina 64
Bex Annelore - Van Deun Jade 61
Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim 61
Baens Fleur - Wittock Birthe 56
Daniëls Bente - Mees Lana 56
Coens Youna - Dumont Emma 53
Ceustermans Marthe - maertens louka 53
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 45
Pass Hannelore - Beauve Marion 45
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina 32
Schaekers Hanne - Schildermans Elise 32
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa 32
Longeval Axelle - Coppin Charlotte 32
Stokbroekx Annelies - Mertens Netje 32
van Doren Emma - Coopmans Anke 32
Thys Hanne - De Donder Sara 16
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 16
Van Langendonck Mere - Van Snick Xien 16
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 16
Delanote Justine - Meynckens Laura 16
Pauwels Lyn - Roosens Evelien 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles 80
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 72
Colson Martijn - Deroey Dennis 64
Douwen Bob - Paulides Joppe 64
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 61
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 61
Maddens Lars - Van Langendonck Joppe 61
Verspecht Martijn - Willems Micha 56
Urnaut Aljosa - Van der Aa Yentl 53
Coenen Jo - Degruyter Tim 53
Nuijten Oscar - Pirali Yannick 40
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 40
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley 32
Van Leemputten Arnor - Christiaens Jens 32
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 32
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 32
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe 32
Vanneste Mathieu - Follet Arthur 28
Duwaerts Ruben - Hoeyberghs Sam 28
Mol Vincent - Vercauteren Roel 28
Van de Wielle Tim - Amelinckx Iggy 28
De Raedt Micaël - Leyssens Lander 28
Nuyttens Wout - Peters Berre 28
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault 28
Vercauteren Kyan - Goset Thibault 28
De Pryck Laurens - Poot Tijs 28
Bex Tim - van Walle Gert 28
Mylemans Kenneth - Mannaert Quinten 16
Lupi Patrizio - Van Daele Andy 16
Hendrikx Daan - Humblet Alexy 16
Van der Aa Yorven - Van Haesendonck Maxim 16
De Bie Dries - Perilleux Stoffel 16
Casier Evert - Tielemans Milan 16
Thijs Dario - Vandamme Jome 16
Bormans Frederik - Verleene Rens 16
Somers Bjorn - Lacour Jaan 16
Proost Cedric - Fransen Sil 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Wittock Birthe
Bex Annelore - Van Deun Jade
Catry Maud - Vandesteene Els
Ceustermans Marthe - maertens louka
Coens Youna - Dumont Emma
Daniëls Bente - Mees Lana
Delanote Justine - Meynckens Laura
Heyrman Laura - Coolman Nina
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Longeval Axelle - Coppin Charlotte
Michiels Rebecca - Van Belle Amber
Pass Hannelore - Beauve Marion
Pauwels Lyn - Roosens Evelien
Reul Océane - Van Geertruyden Lien
Schaekers Hanne - Schildermans Elise
Stokbroekx Annelies - Mertens Netje
Thys Hanne - De Donder Sara
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt
Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim
van Doren Emma - Coopmans Anke
Van Langendonck Mere - Van Snick Xien
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bex Tim - van Walle Gert
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Bormans Frederik - Verleene Rens
Casier Evert - Tielemans Milan
Coenen Jo - Degruyter Tim
Colson Martijn - Deroey Dennis
De Bie Dries - Perilleux Stoffel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
De Raedt Micaël - Leyssens Lander
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Douwen Bob - Paulides Joppe
Duwaerts Ruben - Hoeyberghs Sam
Hendrikx Daan - Humblet Alexy
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Lupi Patrizio - Van Daele Andy
Maddens Lars - Van Langendonck Joppe
Mol Vincent - Vercauteren Roel
Mylemans Kenneth - Mannaert Quinten
Nuijten Oscar - Pirali Yannick
Nuyttens Wout - Peters Berre
Proost Cedric - Fransen Sil
Somers Bjorn - Lacour Jaan
Thijs Dario - Vandamme Jome
Urnaut Aljosa - Van der Aa Yentl
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe
Van de Wielle Tim - Amelinckx Iggy
Van der Aa Yorven - Van Haesendonck Maxim
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault
Van Leemputten Arnor - Christiaens Jens
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles
Vanneste Mathieu - Follet Arthur
Vercauteren Kyan - Goset Thibault
Verspecht Martijn - Willems Micha
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward