Belgium Beach Manche Waregem


zaterdag 10 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Peters Joran - craeghs siloyMol Vincent - Vercauteren Roel17-2115-210-2
08:302FM2Thijs Dario - Vandamme JomeVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe11-2119-210-2
08:303GM3Maquet Thomas - Florent CollignonVandecappelle Michiel - Follet Arthur12-2124-260-2
08:304DF4Gielkens Lore - Mentens JellaDe Donder Sara - Timmermans Lize21-1813-2113-151-2
09:155DM1Amelinckx Iggy - Cools Pieter Kermans Tim - Lambrechts Wouter24-2619-210-2
09:156HM2Delée Lukas - Spruyt MatthijsVerleene Rens - Dedeyne Leonis23-2120-2215-132-1
09:157CM3De Bie Dries - Perilleux Stoffel Van Hoeck Jan - Detandt Thibault21-2311-210-2
09:158CF4Fransen Ine - Fransen BrittDe Vriese Ansofie - Opsommer Céline21-1921-112-0
10:009EM1Peters Joran - craeghs siloyVan Tigchelt Yorik - Darras Arne12-216-210-2
10:0010FM2Thijs Dario - Vandamme JomeVan der Aa Yentl - Overbeeke Robin 14-2113-210-2
10:0011GM3Maquet Thomas - Florent Collignonvan Hest Dries - Cornelis Wannes14-2121-187-151-2
10:0012DF4Gielkens Lore - Mentens JellaPoot Liesje - Van Cleemput Sarah21-1521-182-0
10:4513DM1Amelinckx Iggy - Cools Pieter Van de Wielle Tim - Baetens Seppe15-2114-210-2
10:4514HM2Verleene Rens - Dedeyne LeonisDe Pryck Laurens - Poot Tijs13-2117-210-2
10:4515CM3De Bie Dries - Perilleux Stoffel Maddens Lars - Vandecaveye Lander14-2111-210-2
10:4516CF4De Vriese Ansofie - Opsommer CélineVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina15-2112-210-2
11:3017EM1Mol Vincent - Vercauteren RoelVan Tigchelt Yorik - Darras Arne15-2117-210-2
11:3018FM2Van Acker Christophe - Van de Velde RobbeVan der Aa Yentl - Overbeeke Robin 21-1721-162-0
11:3019GM3Vandecappelle Michiel - Follet Arthurvan Hest Dries - Cornelis Wannes22-2421-1812-151-2
11:3020DF4De Donder Sara - Timmermans LizePoot Liesje - Van Cleemput Sarah19-2120-220-2
12:1521DM1Kermans Tim - Lambrechts WouterVan de Wielle Tim - Baetens Seppe17-2121-1911-151-2
12:1522HM2Delée Lukas - Spruyt MatthijsDe Pryck Laurens - Poot Tijs16-2114-210-2
12:1523CM3Van Hoeck Jan - Detandt ThibaultMaddens Lars - Vandecaveye Lander21-1619-215-151-2
12:1524CF4Fransen Ine - Fransen BrittVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina21-1416-214-151-2
13:0025AM1Hermans Simon - Canters LeviMylemans Kenneth - Mannaert Quinten12-2110-210-2
13:0026JM2De Hert Jelle - Bex TimVan Reeth Jannes - Torfs Wesley15-2112-210-2
13:0027#M3Van Tigchelt Yorik - Darras ArneVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe22-2421-230-2
13:0028AF4Simons Elien - Blocquiaux SaraStokbroekx Annelies - Mertens Netje13-2117-210-2
13:4529BM1Duwaerts Ruben - Hoeyberghs SamVan Daele Andy - Zuffanti Giuseppe21-1322-202-0
13:4530IM2Van Langendonck Joppe - Vercauteren KyanNuyttens Wout - Peters Berre21-1815-2114-161-2
13:4531#F3Fransen Ine - Fransen BrittGielkens Lore - Mentens Jella10-2123-2115-132-1
13:4532#F4Vanhorebeek Laure - Rampelberg LinaPoot Liesje - Van Cleemput Sarah21-1513-2115-112-1
14:3033#M1van Hest Dries - Cornelis WannesVan de Wielle Tim - Baetens Seppe19-2116-210-2
14:3034#M2De Pryck Laurens - Poot TijsMaddens Lars - Vandecaveye Lander7-2117-210-2
14:3035BF3Muyshondt Joni - Kenes CyrielleSchaekers Hanne - Schildermans Elise15-2114-210-2
14:3036FF4Bex Annelore - Coens YounaDelanote Justine - D\'Hondt Justine21-1819-2115-82-1
15:1537AM1Hermans Simon - Canters LeviCoenen Jo - Degruyter Tim11-2112-210-2
15:1538JM2De Hert Jelle - Bex TimProost Cedric - Fransen Sil21-1119-216-151-2
15:1539EF3Lambrechts Karen - van Bellen Nicolienvan Doren Emma - Coopmans Anke24-2215-2116-142-1
15:1540AF4Simons Elien - Blocquiaux SaraDaniëls Bente - Mees Lana18-2114-210-2
16:0041BM1Van Daele Andy - Zuffanti GiuseppeWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward9-218-210-2
16:0042IM2Van Langendonck Joppe - Vercauteren KyanDegraeve Simon - Van Dorpe Daan21-1621-152-0
16:0043BF3Muyshondt Joni - Kenes CyriellePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie9-216-210-2
16:0044FF4Delanote Justine - D\'Hondt JustinePass Hannelore - Dumont Emma19-2119-210-2
16:4545AM1Mylemans Kenneth - Mannaert QuintenCoenen Jo - Degruyter Tim15-219-210-2
16:4546JM2Van Reeth Jannes - Torfs WesleyProost Cedric - Fransen Sil21-1921-172-0
16:4547EF3van Doren Emma - Coopmans AnkeMichiels Rebecca - Van Belle Amber21-1621-202-0
16:4548AF4Stokbroekx Annelies - Mertens NetjeDaniëls Bente - Mees Lana8-2116-210-2
17:3049BM1Duwaerts Ruben - Hoeyberghs SamWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward14-2116-210-2
17:3050IM2Nuyttens Wout - Peters BerreDegraeve Simon - Van Dorpe Daan21-1821-2313-151-2
17:3051BF1Schaekers Hanne - Schildermans ElisePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie16-2121-167-151-2
17:3052FF4Bex Annelore - Coens YounaPass Hannelore - Dumont Emma21-1518-2115-112-1
18:1553#M1Coenen Jo - Degruyter TimVan Reeth Jannes - Torfs Wesley21-1421-172-0
18:1554#M2Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardVan Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan21-1521-102-0
18:1555EF3Lambrechts Karen - van Bellen NicolienMichiels Rebecca - Van Belle Amber21-1420-2215-112-1
18:1556#F4Stokbroekx Annelies - Mertens NetjeBex Annelore - Coens Youna24-229-2117-191-2
19:0057#F1Schaekers Hanne - Schildermans EliseLambrechts Karen - van Bellen Nicolien21-1521-182-0
19:0058#F3Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanievan Doren Emma - Coopmans Anke19-2119-210-2
19:0059#F4Daniëls Bente - Mees LanaPass Hannelore - Dumont Emma15-2121-1515-72-1

zondag 11 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AM1Coenen Jo - Degruyter TimWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward15-2113-210-2
09:002DM3Nuijten Oscar - Pirali YannickVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe21-1921-2315-82-1
09:003AF2Vanhorebeek Laure - Rampelberg LinaSchaekers Hanne - Schildermans Elise19-2121-1913-151-2
09:004DF4Coolman Nina - Rousseaux HeleneBex Annelore - Coens Youna21-1821-122-0
09:455CM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteVan de Wielle Tim - Baetens Seppe21-1623-212-0
09:456BM3Douwen Bob - Paulides JoppeMaddens Lars - Vandecaveye Lander21-1521-112-0
09:457CF2Baens Fleur - Wittock Birthevan Doren Emma - Coopmans Anke21-1821-152-0
09:458BF4Daniëls Bente - Mees LanaFransen Ine - Fransen Britt21-1221-142-0
10:309AM1Coenen Jo - Degruyter TimKoekelkoren Dries - van Walle Tom15-2119-210-2
10:3010DM3Van Acker Christophe - Van de Velde RobbeColson Martijn - Urnaut Aljosa15-2119-210-2
10:3011AF2Vanhorebeek Laure - Rampelberg LinaVan den vonder Lisa - Cools Sarah9-219-210-2
10:3012DF4Bex Annelore - Coens YounaReul Océane - Van Geertruyden Lien16-2121-1815-102-1
11:1513CM1Van de Wielle Tim - Baetens SeppeVerspecht Martijn - Willems Micha20-2220-220-2
11:1514BM3Maddens Lars - Vandecaveye LanderVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles17-2116-210-2
11:1515CF2van Doren Emma - Coopmans AnkeCatry Maud - Vandesteene Els7-2111-210-2
11:1516BF4Fransen Ine - Fransen BrittVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt12-216-210-2
12:0017AM1Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardKoekelkoren Dries - van Walle Tom28-2619-2117-191-2
12:0018DM3Nuijten Oscar - Pirali YannickColson Martijn - Urnaut Aljosa21-1711-2112-151-2
12:0019AF2Schaekers Hanne - Schildermans EliseVan den vonder Lisa - Cools Sarah9-217-210-2
12:0020DF4Coolman Nina - Rousseaux HeleneReul Océane - Van Geertruyden Lien21-1421-182-0
12:4521CM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteVerspecht Martijn - Willems Micha21-1521-152-0
12:4522BM3Douwen Bob - Paulides JoppeVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles11-2117-210-2
12:4523CF2Baens Fleur - Wittock BirtheCatry Maud - Vandesteene Els18-2110-210-2
12:4524BF4Daniëls Bente - Mees LanaVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt16-2119-210-2
Place 9-11
13:3025M1Coenen Jo - Degruyter TimVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe18-2121-1415-171-2
13:3026M3Maddens Lars - Vandecaveye LanderVan de Wielle Tim - Baetens Seppe21-1921-182-0
13:3027F2Vanhorebeek Laure - Rampelberg LinaReul Océane - Van Geertruyden Lien12-2115-210-2
13:3028F4Fransen Ine - Fransen Brittvan Doren Emma - Coopmans Anke21-021-02-0
1/4 Finals
14:1529F2Catry Maud - Vandesteene ElsBex Annelore - Coens Youna21-621-162-0
14:1530M3De Keyser Seppe - De Keyser JenteNuijten Oscar - Pirali Yannick21-1221-122-0
14:1531M2Vandecaveye Louis - Vandecaveye GillesWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward22-2021-102-0
14:1532F4Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittSchaekers Hanne - Schildermans Elise21-1021-132-0
15:0033F1Coolman Nina - Rousseaux HeleneDaniëls Bente - Mees Lana15-2121-1710-151-2
15:0034M3Colson Martijn - Urnaut AljosaDouwen Bob - Paulides Joppe13-2120-220-2
15:0035M2Koekelkoren Dries - van Walle TomVerspecht Martijn - Willems Micha21-1221-162-0
15:0036F4Van den vonder Lisa - Cools SarahBaens Fleur - Wittock Birthe21-721-82-0
1/2 Finals
15:4537M1De Keyser Seppe - De Keyser JenteVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles15-2113-210-2
15:4538M3Douwen Bob - Paulides JoppeKoekelkoren Dries - van Walle Tom19-219-210-2
15:4539F4Catry Maud - Vandesteene ElsVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt21-1817-2115-122-1
15:4540F2Daniëls Bente - Mees LanaVan den vonder Lisa - Cools Sarah15-218-210-2
Finals
17:0041F1Catry Maud - Vandesteene ElsVan den vonder Lisa - Cools Sarah14-2118-210-2
18:0042M1Vandecaveye Louis - Vandecaveye GillesKoekelkoren Dries - van Walle Tom12-2119-210-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Catry Maud - Vandesteene Els 72
Daniëls Bente - Mees Lana 69
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt 64
Bex Annelore - Coens Youna 61
Schaekers Hanne - Schildermans Elise 61
Coolman Nina - Rousseaux Helene 56
Baens Fleur - Wittock Birthe 56
Fransen Ine - Fransen Britt 53
Reul Océane - Van Geertruyden Lien 48
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina 45
van Doren Emma - Coopmans Anke 45
Pass Hannelore - Dumont Emma 32
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 32
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 32
Stokbroekx Annelies - Mertens Netje 32
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah 32
Gielkens Lore - Mentens Jella 32
Simons Elien - Blocquiaux Sara 16
Muyshondt Joni - Kenes Cyrielle 16
De Vriese Ansofie - Opsommer Céline 16
De Donder Sara - Timmermans Lize 16
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 16
Delanote Justine - D\'Hondt Justine 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles 72
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 64
Douwen Bob - Paulides Joppe 64
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 61
Nuijten Oscar - Pirali Yannick 56
Colson Martijn - Urnaut Aljosa 56
Verspecht Martijn - Willems Micha 56
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe 53
Maddens Lars - Vandecaveye Lander 53
Coenen Jo - Degruyter Tim 45
Van de Wielle Tim - Baetens Seppe 45
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley 32
De Pryck Laurens - Poot Tijs 32
van Hest Dries - Cornelis Wannes 32
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 32
Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan 32
Mylemans Kenneth - Mannaert Quinten 28
Duwaerts Ruben - Hoeyberghs Sam 28
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault 28
Kermans Tim - Lambrechts Wouter 28
Mol Vincent - Vercauteren Roel 28
Van der Aa Yentl - Overbeeke Robin 28
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur 28
Delée Lukas - Spruyt Matthijs 28
Nuyttens Wout - Peters Berre 28
Proost Cedric - Fransen Sil 28
Hermans Simon - Canters Levi 16
Van Daele Andy - Zuffanti Giuseppe 16
De Bie Dries - Perilleux Stoffel 16
Amelinckx Iggy - Cools Pieter 16
Peters Joran - craeghs siloy 16
Thijs Dario - Vandamme Jome 16
Maquet Thomas - Florent Collignon 16
Verleene Rens - Dedeyne Leonis 16
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 16
De Hert Jelle - Bex Tim 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Amelinckx Iggy - Cools Pieter
Coenen Jo - Degruyter Tim
Colson Martijn - Urnaut Aljosa
De Bie Dries - Perilleux Stoffel
De Hert Jelle - Bex Tim
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Delée Lukas - Spruyt Matthijs
Douwen Bob - Paulides Joppe
Duwaerts Ruben - Hoeyberghs Sam
Hermans Simon - Canters Levi
Kermans Tim - Lambrechts Wouter
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Maddens Lars - Vandecaveye Lander
Maquet Thomas - Florent Collignon
Mol Vincent - Vercauteren Roel
Mylemans Kenneth - Mannaert Quinten
Nuijten Oscar - Pirali Yannick
Nuyttens Wout - Peters Berre
Peters Joran - craeghs siloy
Proost Cedric - Fransen Sil
Thijs Dario - Vandamme Jome
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe
Van Daele Andy - Zuffanti Giuseppe
Van de Wielle Tim - Baetens Seppe
Van der Aa Yentl - Overbeeke Robin
van Hest Dries - Cornelis Wannes
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault
Van Langendonck Joppe - Vercauteren Kyan
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles
Verleene Rens - Dedeyne Leonis
Verspecht Martijn - Willems Micha
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Wittock Birthe
Bex Annelore - Coens Youna
Catry Maud - Vandesteene Els
Coolman Nina - Rousseaux Helene
Daniëls Bente - Mees Lana
De Donder Sara - Timmermans Lize
De Vriese Ansofie - Opsommer Céline
Delanote Justine - D\'Hondt Justine
Fransen Ine - Fransen Britt
Gielkens Lore - Mentens Jella
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Michiels Rebecca - Van Belle Amber
Muyshondt Joni - Kenes Cyrielle
Pass Hannelore - Dumont Emma
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah
Reul Océane - Van Geertruyden Lien
Schaekers Hanne - Schildermans Elise
Simons Elien - Blocquiaux Sara
Stokbroekx Annelies - Mertens Netje
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
van Doren Emma - Coopmans Anke
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina