Belgium Beach Manche Kortrijk


zaterdag 26 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Amelinckx Iggy - Dirks PeterVercruysse Jop - Dedeyne Leonis21-1514-2116-142-1
08:302FM2Proost Cedric - Fransen SilVan der Aa Yorven - Van Haesendonck Maxim21-1721-172-0
08:303GM3Vereecken Jonas - De Keyser ArneNuyttens Wout - Peters Berre9-2118-210-2
08:304DF4Gielkens Lore - Schaekers HannePoot Liesje - Van Cleemput Sarah9-2118-210-2
09:155DM1van Hest Dries - Ribbens JelleVan Reeth Jannes - Torfs Wesley16-2118-210-2
09:156HM2Mylemans Kenneth - Mannaert QuintenDegraeve Simon - De Vriese Emiel 21-1816-2115-102-1
09:157CM3Derom Roel - Peeters SimonMees Bavo - Van Langendonck Joppe21-1422-202-0
09:158CF4Simons Elien - Blocquiaux SaraPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie8-2118-210-2
10:009EM1Vercruysse Jop - Dedeyne LeonisVan de Wielle Tim - Baetens Seppe18-2121-1913-151-2
10:0010FM2Van der Aa Yorven - Van Haesendonck MaximVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe14-217-210-2
10:0011GM3Vereecken Jonas - De Keyser ArneVerleene Rens - Dewyspelaere Brecht17-2111-210-2
10:0012DF4Gielkens Lore - Schaekers HanneHervent Linde - Ceustermans Marthe22-2017-2112-151-2
10:4513DM1van Hest Dries - Ribbens JelleVan der Aa Yentl - Verhanneman Matthijs14-2113-210-2
10:4514HM2Degraeve Simon - De Vriese Emiel De Pryck Laurens - Poot Tijs14-2118-210-2
10:4515CM3Mees Bavo - Van Langendonck JoppeVan Tigchelt Yorik - Darras Arne21-1517-2112-151-2
10:4516CF4Simons Elien - Blocquiaux SaraThys Hanne - De Donder Sara18-2112-210-2
11:3017EM1Amelinckx Iggy - Dirks PeterVan de Wielle Tim - Baetens Seppe19-2111-210-2
11:3018FM2Proost Cedric - Fransen SilVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe21-1521-152-0
11:3019GM3Nuyttens Wout - Peters BerreVerleene Rens - Dewyspelaere Brecht21-1821-152-0
11:3020DF4Poot Liesje - Van Cleemput SarahHervent Linde - Ceustermans Marthe21-1717-2111-151-2
12:1521DM1Van Reeth Jannes - Torfs WesleyVan der Aa Yentl - Verhanneman Matthijs14-2114-210-2
12:1522HM2Mylemans Kenneth - Mannaert QuintenDe Pryck Laurens - Poot Tijs16-218-210-2
12:1523CM3Derom Roel - Peeters SimonVan Tigchelt Yorik - Darras Arne21-1024-2615-102-1
12:1524CF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieThys Hanne - De Donder Sara21-1721-162-0
13:0025AM1Van Daele Andy - Detandt ThibaultVan Leemputten Arnor - Duwaerts Ruben10-2116-210-2
13:0026JM2Vercauteren Kyan - De Hert JelleVandecappelle Michiel - Follet Arthur21-1823-212-0
13:0027#M3Van de Wielle Tim - Baetens SeppeProost Cedric - Fransen Sil21-821-162-0
13:0028AF4Longeval Axelle - Coppin CharlotteStokbroekx Annelies - Mertens Netje21-1021-142-0
13:4529BM1Kermans Tim - Lambrechts WouterMol Vincent - Vercauteren Roel21-1814-2113-151-2
13:4530IM2Hermans Simon - Canters LeviDe Nys Willem - Cornelis Wannes16-218-210-2
13:4531#F3Thys Hanne - De Donder SaraHervent Linde - Ceustermans Marthe21-1621-112-0
13:4532#F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefaniePoot Liesje - Van Cleemput Sarah21-1621-172-0
14:3033#M1Nuyttens Wout - Peters BerreVan der Aa Yentl - Verhanneman Matthijs18-2117-210-2
14:3034#M2De Pryck Laurens - Poot TijsDerom Roel - Peeters Simon21-1323-2513-151-2
14:3035BF3Lambrechts Karen - van Bellen NicolienHeyrman Laura - D\'Hondt Justine23-2116-218-151-2
14:3036FF4Beauve Marion - Van Deun JadeVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina17-2121-1715-132-1
15:1537AM1Van Daele Andy - Detandt ThibaultWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward13-218-210-2
15:1538JM2Vandecappelle Michiel - Follet ArthurVanneste Mathieu - Christiaens Jens17-2114-210-2
15:1539EF3Michiels Rebecca - Van Belle AmberPass Hannelore - Dumont Emma13-2113-210-2
15:1540AF4Stokbroekx Annelies - Mertens NetjeReul Océane - Van Geertruyden Lien9-2114-210-2
16:0041BM1Kermans Tim - Lambrechts WouterMaddens Lars - Vandecaveye Lander11-2112-210-2
16:0042IM2Hermans Simon - Canters LeviBlondeel Mathias - Oprins Jeroen9-2113-210-2
16:0043BF3Lambrechts Karen - van Bellen NicolienDaniëls Bente - Mees Lana14-2120-220-2
16:0044FF4Vanhorebeek Laure - Rampelberg LinaDelanote Justine - Van Den Berghe Hannah21-1522-202-0
16:4545AM1Van Leemputten Arnor - Duwaerts RubenWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward24-2217-2113-151-2
16:4546JM2Vercauteren Kyan - De Hert JelleVanneste Mathieu - Christiaens Jens13-2114-210-2
16:4547EF3Michiels Rebecca - Van Belle AmberVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim12-2115-210-2
16:4548AF4Longeval Axelle - Coppin CharlotteReul Océane - Van Geertruyden Lien19-2116-210-2
17:3049BM1Mol Vincent - Vercauteren RoelMaddens Lars - Vandecaveye Lander15-2114-210-2
17:3050IM2De Nys Willem - Cornelis WannesBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-1813-216-151-2
17:3051BF3Heyrman Laura - D\'Hondt JustineDaniëls Bente - Mees Lana22-2019-2113-151-2
17:3052FF4Beauve Marion - Van Deun JadeDelanote Justine - Van Den Berghe Hannah21-1021-112-0
18:1553#M2Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardVanneste Mathieu - Christiaens Jens21-1321-152-0
18:1554#M1Maddens Lars - Vandecaveye LanderBlondeel Mathias - Oprins Jeroen24-2217-2115-171-2
18:1555EF3Pass Hannelore - Dumont EmmaVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim18-2111-210-2
18:1556#F4Longeval Axelle - Coppin CharlotteBeauve Marion - Van Deun Jade17-2117-210-2
19:0057#F2Heyrman Laura - D\'Hondt JustineVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim21-2315-210-2
19:0058#F3Daniëls Bente - Mees LanaPass Hannelore - Dumont Emma21-1510-219-151-2
19:0059#F4Reul Océane - Van Geertruyden LienVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina21-1921-152-0

zondag 27 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AM1Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardVan der Aa Yentl - Verhanneman Matthijs21-6119-2115-132-1
09:002DM3De Keyser Seppe - De Keyser JenteDerom Roel - Peeters Simon21-1921-172-0
09:003AF2Thys Hanne - De Donder SaraVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim18-2111-210-2
09:004DF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska EwaBeauve Marion - Van Deun Jade21-1717-218-151-2
09:455CM1Coenen Jo - Degruyter TimBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-1921-192-0
09:456BM3Colson Martijn - Deroey DennisVan de Wielle Tim - Baetens Seppe21-1221-182-0
09:457CF2Coolman Nina - Rousseaux HelenePass Hannelore - Dumont Emma21-1021-192-0
09:458BF4Reul Océane - Van Geertruyden LienPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie21-1921-112-0
10:309AM1Van der Aa Yentl - Verhanneman MatthijsVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles6-2118-210-2
10:3010DM3Derom Roel - Peeters SimonNuijten Oscar - Pirali Yannick19-2115-210-2
10:3011AF2Thys Hanne - De Donder SaraVan den vonder Lisa - Cools Sarah10-2113-210-2
10:3012DF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska EwaBaens Fleur - Wittock Birthe21-1921-182-0
11:1513CM1Blondeel Mathias - Oprins JeroenDouwen Bob - Paulides Joppe18-2119-210-2
11:1514BM3Van de Wielle Tim - Baetens SeppeVerspecht Martijn - Willems Micha18-2116-210-2
11:1515CF2Pass Hannelore - Dumont EmmaCatry Maud - Vandesteene Els17-2118-210-2
11:1516BF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt8-2112-210-2
12:0017AM1Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles21-1416-2111-151-2
12:0018DM3De Keyser Seppe - De Keyser JenteNuijten Oscar - Pirali Yannick21-1617-2115-112-1
12:0019AF2Van den Broeck Isabel - Lieckens KimVan den vonder Lisa - Cools Sarah13-2115-210-2
12:0020DF4Beauve Marion - Van Deun JadeBaens Fleur - Wittock Birthe21-1314-2115-62-1
12:4521CM1Coenen Jo - Degruyter TimDouwen Bob - Paulides Joppe18-2110-210-2
12:4522BM3Colson Martijn - Deroey DennisVerspecht Martijn - Willems Micha21-1220-2215-92-1
12:4523CF2Coolman Nina - Rousseaux HeleneCatry Maud - Vandesteene Els21-1618-2115-122-1
12:4524BF4Reul Océane - Van Geertruyden LienVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt20-2218-210-2
Place 9-11
13:3025M1Van der Aa Yentl - Verhanneman MatthijsDerom Roel - Peeters Simon21-1521-152-0
13:3026M3Van de Wielle Tim - Baetens SeppeBlondeel Mathias - Oprins Jeroen18-2121-1815-132-1
13:3027F2Thys Hanne - De Donder SaraBaens Fleur - Wittock Birthe16-2120-220-2
13:3028F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefaniePass Hannelore - Dumont Emma22-2021-162-0
1/4 Finals
14:1529F2Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim21-1519-2115-62-1
14:1530M3Colson Martijn - Deroey DennisWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward21-1120-2215-72-1
14:1531M1De Keyser Seppe - De Keyser JenteVerspecht Martijn - Willems Micha21-1813-2113-151-2
14:1532F4Beauve Marion - Van Deun JadeReul Océane - Van Geertruyden Lien12-2112-210-2
15:0033F2Van den vonder Lisa - Cools SarahCatry Maud - Vandesteene Els21-1521-132-0
15:0034M3Vandecaveye Louis - Vandecaveye GillesCoenen Jo - Degruyter Tim21-1023-212-0
15:0035M1Douwen Bob - Paulides JoppeNuijten Oscar - Pirali Yannick21-1921-192-0
15:0036F4Coolman Nina - Rousseaux HeleneVandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa21-1221-142-0
1/2 Finals
15:4537M1Colson Martijn - Deroey DennisVerspecht Martijn - Willems Micha21-1221-102-0
15:4538M3Vandecaveye Louis - Vandecaveye GillesDouwen Bob - Paulides Joppe21-1921-122-0
15:4539F2Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittReul Océane - Van Geertruyden Lien21-1821-142-0
15:4540F4Van den vonder Lisa - Cools SarahCoolman Nina - Rousseaux Helene21-1821-162-0
Finals
17:0041F2Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittVan den vonder Lisa - Cools Sarah17-2119-210-2
18:0042M1Colson Martijn - Deroey DennisVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles21-1621-132-0

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt 72
Reul Océane - Van Geertruyden Lien 69
Coolman Nina - Rousseaux Helene 64
Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim 61
Beauve Marion - Van Deun Jade 61
Catry Maud - Vandesteene Els 56
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa 56
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 53
Baens Fleur - Wittock Birthe 48
Thys Hanne - De Donder Sara 45
Pass Hannelore - Dumont Emma 45
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina 32
Daniëls Bente - Mees Lana 32
Heyrman Laura - D\'Hondt Justine 32
Longeval Axelle - Coppin Charlotte 32
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah 32
Hervent Linde - Ceustermans Marthe 32
Stokbroekx Annelies - Mertens Netje 16
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 16
Simons Elien - Blocquiaux Sara 16
Gielkens Lore - Schaekers Hanne 16
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 16
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Colson Martijn - Deroey Dennis 80
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles 72
Verspecht Martijn - Willems Micha 64
Douwen Bob - Paulides Joppe 64
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 61
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 56
Coenen Jo - Degruyter Tim 56
Nuijten Oscar - Pirali Yannick 56
Van der Aa Yentl - Verhanneman Matthijs 53
Van de Wielle Tim - Baetens Seppe 53
Derom Roel - Peeters Simon 45
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 45
Vanneste Mathieu - Christiaens Jens 32
De Pryck Laurens - Poot Tijs 32
Nuyttens Wout - Peters Berre 32
Proost Cedric - Fransen Sil 32
Maddens Lars - Vandecaveye Lander 32
Van Leemputten Arnor - Duwaerts Ruben 28
Mol Vincent - Vercauteren Roel 28
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 28
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley 28
Amelinckx Iggy - Dirks Peter 28
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe 28
Verleene Rens - Dewyspelaere Brecht 28
Mylemans Kenneth - Mannaert Quinten 28
De Nys Willem - Cornelis Wannes 28
Vercauteren Kyan - De Hert Jelle 28
Van Daele Andy - Detandt Thibault 16
Kermans Tim - Lambrechts Wouter 16
Mees Bavo - Van Langendonck Joppe 16
van Hest Dries - Ribbens Jelle 16
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis 16
Van der Aa Yorven - Van Haesendonck Maxim 16
Vereecken Jonas - De Keyser Arne 16
Degraeve Simon - De Vriese Emiel 16
Hermans Simon - Canters Levi 16
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Amelinckx Iggy - Dirks Peter
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Coenen Jo - Degruyter Tim
Colson Martijn - Deroey Dennis
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Nys Willem - Cornelis Wannes
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degraeve Simon - De Vriese Emiel
Derom Roel - Peeters Simon
Douwen Bob - Paulides Joppe
Hermans Simon - Canters Levi
Kermans Tim - Lambrechts Wouter
Maddens Lars - Vandecaveye Lander
Mees Bavo - Van Langendonck Joppe
Mol Vincent - Vercauteren Roel
Mylemans Kenneth - Mannaert Quinten
Nuijten Oscar - Pirali Yannick
Nuyttens Wout - Peters Berre
Proost Cedric - Fransen Sil
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe
Van Daele Andy - Detandt Thibault
Van de Wielle Tim - Baetens Seppe
Van der Aa Yentl - Verhanneman Matthijs
Van der Aa Yorven - Van Haesendonck Maxim
van Hest Dries - Ribbens Jelle
Van Leemputten Arnor - Duwaerts Ruben
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles
Vanneste Mathieu - Christiaens Jens
Vercauteren Kyan - De Hert Jelle
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis
Vereecken Jonas - De Keyser Arne
Verleene Rens - Dewyspelaere Brecht
Verspecht Martijn - Willems Micha
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Wittock Birthe
Beauve Marion - Van Deun Jade
Catry Maud - Vandesteene Els
Coolman Nina - Rousseaux Helene
Daniëls Bente - Mees Lana
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah
Gielkens Lore - Schaekers Hanne
Hervent Linde - Ceustermans Marthe
Heyrman Laura - D\'Hondt Justine
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Longeval Axelle - Coppin Charlotte
Michiels Rebecca - Van Belle Amber
Pass Hannelore - Dumont Emma
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah
Reul Océane - Van Geertruyden Lien
Simons Elien - Blocquiaux Sara
Stokbroeckx Annelies - Mertens Netje
Stokbroekx Annelies - Mertens Netje
Thys Hanne - De Donder Sara
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt
Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina