Belgium Beach Manche Ieper


zaterdag 12 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Amelinckx Iggy - Dirks PeterLaenen Louis - Goset Thibault28-3023-2113-151-2
08:302FM2Van der Aa Yorven - Van Haesendonck MaximFransen Sil - Torfs Wesley13-2114-210-2
08:303GM3Hermans Simon - Canters LeviVercauteren Kyan - Christiaens Jens13-2110-210-2
08:304DF4Kleinpeter Maya - Huyghebaert IrisBex Annelore - Heyrman Laura8-2121-1610-151-2
09:155DM1Nuyttens Wout - Peters BerreBlondeel Mathias - Oprins Jeroen17-2114-210-2
09:156HM2Van Hoeck Jan - Detandt ThibaultVerleene Rens - Dewyspelaere Brecht21-921-182-0
09:157CM3Browaeys Robrecht - Lambrechts WouterVercruysse Jop - Dedeyne Leonis20-2214-210-2
09:158CF4De Vriese Ansofie - Opsommer CélinePoot Liesje - Van Cleemput Sarah19-2117-210-2
10:009EM1Amelinckx Iggy - Dirks PeterDegrève Wim - Siqueira Frederico17-2121-137-151-2
10:0010FM2Van der Aa Yorven - Van Haesendonck MaximVan Tigchelt Yorik - Darras Arne7-2111-210-2
10:0011GM3Hermans Simon - Canters LeviDegraeve Simon - Van Dorpe Daan13-2113-210-2
10:0012DF4Kleinpeter Maya - Huyghebaert IrisVerrelst Nymphe - Sobolska Marta9-2116-210-2
10:4513DM1Nuyttens Wout - Peters BerreWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward21-1620-2212-151-2
10:4514HM2Verleene Rens - Dewyspelaere BrechtVan Leemputten Arnor - Mees Bavo13-2111-210-2
10:4515CM3Browaeys Robrecht - Lambrechts WouterMaddens Lars - Vandecaveye Lander15-2110-210-2
10:4516CF4De Vriese Ansofie - Opsommer CélineReul Océane - Van Geertruyden Lien9-212-210-2
11:3017EM1Laenen Louis - Goset ThibaultDegrève Wim - Siqueira Frederico21-1919-2115-102-1
11:3018FM2Fransen Sil - Torfs WesleyVan Tigchelt Yorik - Darras Arne9-2113-210-2
11:3019GM3Vercauteren Kyan - Christiaens JensDegraeve Simon - Van Dorpe Daan17-2121-1816-142-1
11:3020DF4Bex Annelore - Heyrman LauraVerrelst Nymphe - Sobolska Marta17-2119-210-2
12:1521DM1Blondeel Mathias - Oprins JeroenWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward15-2122-2014-161-2
12:1522HM2Van Hoeck Jan - Detandt ThibaultVan Leemputten Arnor - Mees Bavo21-1916-2110-151-2
12:1523CM3Vercruysse Jop - Dedeyne LeonisMaddens Lars - Vandecaveye Lander11-2112-210-2
12:1524CF4Poot Liesje - Van Cleemput SarahReul Océane - Van Geertruyden Lien17-219-210-2
13:0025AM1Mol Vincent - Vercauteren RoelVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe18-2115-210-2
13:0026JM2Vereecken Jonas - De Keyser ArneCornelis Wannes - Van Daele Andy10-2121-1611-151-2
13:0027#M3Laenen Louis - Goset ThibaultVan Tigchelt Yorik - Darras Arne17-2119-210-2
13:0028AF4Longeval Axelle - Coppin CharlotteLambrechts Karen - van Bellen Nicolien22-2021-152-0
13:4529BM1Mylemans Kenneth - De Raedt MicaëlPoot Tijs - Bekaert Hannes12-2118-210-2
13:4530IM2Vandecappelle Michiel - Follet ArthurDerom Roel - Hoeyberghs Sam14-2120-220-2
13:4531#F3Poot Liesje - Van Cleemput SarahVerrelst Nymphe - Sobolska Marta10-2119-210-2
13:4532#F4Reul Océane - Van Geertruyden LienBex Annelore - Heyrman Laura20-2221-715-92-1
14:3033#M1Vercauteren Kyan - Christiaens JensWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward16-2111-210-2
14:3034#M2Van Leemputten Arnor - Mees BavoMaddens Lars - Vandecaveye Lander6-2121-1615-132-1
14:3035BF3Cappan Hanne - Tomme YasmineSimons Elien - Blocquiaux Sara17-2121-1015-42-1
14:3036FF4Beauve Marion - Van Deun JadeHervent Linde - Ceustermans Marthe23-2116-2112-151-2
15:1537AM1Mol Vincent - Vercauteren RoelVerspecht Martijn - Willems Micha11-2114-210-2
15:1538JM2Vereecken Jonas - De Keyser ArneDe Nys Willem - van Hest Dries12-2124-260-2
15:1539EF3Vanhorebeek Laure - Michiels RebeccaPass Hannelore - Dumont Emma13-2117-210-2
15:1540AF4Lambrechts Karen - van Bellen NicolienVan den Broeck Isabel - Thys Hanne10-216-210-2
16:0041BM1Mylemans Kenneth - De Raedt MicaëlDe Keyser Seppe - De Keyser Jente9-2113-210-2
16:0042IM2Vandecappelle Michiel - Follet ArthurVan de Wielle Tim - Baetens Seppe15-2114-210-2
16:0043BF3Simons Elien - Blocquiaux SaraDaniëls Bente - Mees Lana16-216-210-2
16:0044FF4Beauve Marion - Van Deun JadeDelanote Justine - Van Den Berghe Hannah21-1621-122-0
16:4545AM1Van Acker Christophe - Van de Velde RobbeVerspecht Martijn - Willems Micha21-1821-238-151-2
16:4546JM2Cornelis Wannes - Van Daele AndyDe Nys Willem - van Hest Dries22-2016-2115-171-2
16:4547EF3Vanhorebeek Laure - Michiels RebeccaPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie16-2117-210-2
16:4548AF4Longeval Axelle - Coppin CharlotteVan den Broeck Isabel - Thys Hanne11-2116-210-2
17:3049BM1Poot Tijs - Bekaert HannesDe Keyser Seppe - De Keyser Jente12-2116-210-2
17:3050IM2Derom Roel - Hoeyberghs SamVan de Wielle Tim - Baetens Seppe16-2112-210-2
17:3051BF3Cappan Hanne - Tomme YasmineDaniëls Bente - Mees Lana21-1818-218-151-2
17:3052FF4Hervent Linde - Ceustermans MartheDelanote Justine - Van Den Berghe Hannah21-1620-202-0
18:1553#M1Verspecht Martijn - Willems MichaDe Nys Willem - van Hest Dries21-1021-112-0
18:1554#M2De Keyser Seppe - De Keyser JenteVan de Wielle Tim - Baetens Seppe17-2121-177-151-2
18:1555EF3Pass Hannelore - Dumont EmmaPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie23-2116-2115-122-1
18:1556#F4Longeval Axelle - Coppin CharlotteHervent Linde - Ceustermans Marthe24-2616-210-2
19:0057#F1Cappan Hanne - Tomme YasminePass Hannelore - Dumont Emma21-1816-2112-151-2
19:0058#F3Daniëls Bente - Mees LanaPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie18-2121-1415-102-1
19:0059#F4Van den Broeck Isabel - Thys HanneBeauve Marion - Van Deun Jade21-1517-2112-151-2

zondag 13 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AM1Verspecht Martijn - Willems MichaWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward21-1621-192-0
09:002DM3Van der Aa Yentl - Verhanneman MatthijsVan de Wielle Tim - Baetens Seppe18-2121-1615-132-1
09:003AF2Reul Océane - Van Geertruyden LienVerrelst Nymphe - Sobolska Marta21-1721-152-0
09:004DF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska EwaBeauve Marion - Van Deun Jade21-2322-2013-151-2
09:455CM1Lemmens Tim - Urnaut AljosaVan Leemputten Arnor - Mees Bavo19-2121-1915-132-1
09:456BM3Coenen Jo - Degruyter TimVan Tigchelt Yorik - Darras Arne21-1921-172-0
09:457CF2Baens Fleur - Wittock BirthePass Hannelore - Dumont Emma21-1413-2115-132-1
09:458BF4Daniëls Bente - Mees LanaHervent Linde - Ceustermans Marthe21-1025-232-0
10:309AM1Witvrouwen Christophe - Van Dyck Wardvan Walle Tom - Vleugels Jef25-2713-210-2
10:3010DM3Van de Wielle Tim - Baetens SeppeNuijten Oscar - Pirali Yannick20-2212-210-2
10:3011AF2Verrelst Nymphe - Sobolska MartaVan den vonder Lisa - Cools Sarah9-219-210-2
10:3012DF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska EwaCoolman Nina - Rousseaux Helene14-2118-210-2
11:1513CM1Van Leemputten Arnor - Mees BavoDouwen Bob - Paulides Joppe16-2116-210-2
11:1514BM3Van Tigchelt Yorik - Darras ArneVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles16-2118-210-2
11:1515CF2Pass Hannelore - Dumont EmmaCatry Maud - Vandesteene Els11-2113-210-2
11:1516BF4Hervent Linde - Ceustermans MartheVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt17-2114-210-2
12:0017AM1Verspecht Martijn - Willems Michavan Walle Tom - Vleugels Jef21-1911-2113-151-2
12:0018DM3Van der Aa Yentl - Verhanneman MatthijsNuijten Oscar - Pirali Yannick21-2316-210-2
12:0019AF2Reul Océane - Van Geertruyden LienVan den vonder Lisa - Cools Sarah15-2118-210-2
12:0020DF4Beauve Marion - Van Deun JadeCoolman Nina - Rousseaux Helene13-2113-210-2
12:4521CM1Lemmens Tim - Urnaut AljosaDouwen Bob - Paulides Joppe18-2123-250-2
12:4522BM3Coenen Jo - Degruyter TimVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles11-2111-210-2
12:4523CF2Baens Fleur - Wittock BirtheCatry Maud - Vandesteene Els21-1615-2110-151-2
12:4524BF4Daniëls Bente - Mees LanaVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt16-2114-210-2
Place 9-11
13:3025M1Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardVan de Wielle Tim - Baetens Seppe21-1421-142-0
13:3026M3Van Tigchelt Yorik - Darras ArneVan Leemputten Arnor - Mees Bavo21-2321-112-0
13:3027F2Verrelst Nymphe - Sobolska MartaVandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa18-2121-913-151-2
13:3028F4Hervent Linde - Ceustermans MarthePass Hannelore - Dumont Emma23-2117-2114-161-2
1/4 Finals
14:1529F1Van den vonder Lisa - Cools SarahBaens Fleur - Wittock Birthe21-521-122-0
14:1530M3van Walle Tom - Vleugels JefLemmens Tim - Urnaut Aljosa21-1421-182-0
14:1531M2Douwen Bob - Paulides JoppeVan der Aa Yentl - Verhanneman Matthijs17-2116-210-2
14:1532F4Catry Maud - Vandesteene ElsBeauve Marion - Van Deun Jade21-1121-112-0
15:0033F1Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittReul Océane - Van Geertruyden Lien21-1818-2115-112-1
15:0034M3Vandecaveye Louis - Vandecaveye GillesVerspecht Martijn - Willems Micha21-1621-112-0
15:0035M2Nuijten Oscar - Pirali YannickCoenen Jo - Degruyter Tim12-2118-210-2
15:0036F4Coolman Nina - Rousseaux HeleneDaniëls Bente - Mees Lana21-1911-2115-92-1
1/2 Finals
15:4537M1van Walle Tom - Vleugels JefVan der Aa Yentl - Verhanneman Matthijs23-2122-202-0
15:4538M3Vandecaveye Louis - Vandecaveye GillesCoenen Jo - Degruyter Tim21-1123-212-0
15:4539F2Van den vonder Lisa - Cools SarahCatry Maud - Vandesteene Els21-1921-182-0
15:4540F4Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittCoolman Nina - Rousseaux Helene16-2115-210-2
Finals
17:0041F1Van den vonder Lisa - Cools SarahCoolman Nina - Rousseaux Helene21-1821-152-0
18:0042M1van Walle Tom - Vleugels JefVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles23-2124-2614-161-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Coolman Nina - Rousseaux Helene 72
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt 64
Beauve Marion - Van Deun Jade 61
Reul Océane - Van Geertruyden Lien 61
Daniëls Bente - Mees Lana 61
Baens Fleur - Wittock Birthe 56
Pass Hannelore - Dumont Emma 53
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa 48
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 45
Hervent Linde - Ceustermans Marthe 45
Van den Broeck Isabel - Thys Hanne 32
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 32
Cappan Hanne - Tomme Yasmine 32
Longeval Axelle - Coppin Charlotte 32
Bex Annelore - Heyrman Laura 32
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah 32
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 16
Simons Elien - Blocquiaux Sara 16
De Vriese Ansofie - Opsommer Céline 16
Kleinpeter Maya - Huyghebaert Iris 16
Vanhorebeek Laure - Michiels Rebecca 16
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles 80
van Walle Tom - Vleugels Jef 72
Van der Aa Yentl - Verhanneman Matthijs 64
Coenen Jo - Degruyter Tim 64
Verspecht Martijn - Willems Micha 61
Lemmens Tim - Urnaut Aljosa 56
Douwen Bob - Paulides Joppe 56
Nuijten Oscar - Pirali Yannick 56
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 53
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 53
Van de Wielle Tim - Baetens Seppe 45
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 45
De Nys Willem - van Hest Dries 32
Maddens Lars - Vandecaveye Lander 32
Vercauteren Kyan - Christiaens Jens 32
Laenen Louis - Goset Thibault 32
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 32
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe 28
Poot Tijs - Bekaert Hannes 28
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis 28
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 28
Degrève Wim - Siqueira Frederico 28
Fransen Sil - Torfs Wesley 28
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 28
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault 28
Derom Roel - Hoeyberghs Sam 28
Cornelis Wannes - Van Daele Andy 28
Mol Vincent - Vercauteren Roel 16
Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël 16
Browaeys Robrecht - Lambrechts Wouter 16
Nuyttens Wout - Peters Berre 16
Amelinckx Iggy - Dirks Peter 16
Van der Aa Yorven - Van Haesendonck Maxim 16
Hermans Simon - Canters Levi 16
Verleene Rens - Dewyspelaere Brecht 16
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur 16
Vereecken Jonas - De Keyser Arne 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Amelinckx Iggy - Dirks Peter
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Browaeys Robrecht - Lambrechts Wouter
Coenen Jo - Degruyter Tim
Cornelis Wannes - Van Daele Andy
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Nys Willem - van Hest Dries
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Degrève Wim - Siqueira Frederico
Derom Roel - Hoeyberghs Sam
Douwen Bob - Paulides Joppe
Fransen Sil - Torfs Wesley
Hermans Simon - Canters Levi
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Laenen Louis - Goset Thibault
Lemmens Tim - Urnaut Aljosa
Maddens Lars - Vandecaveye Lander
Mol Vincent - Vercauteren Roel
Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël
Nuijten Oscar - Pirali Yannick
Nuyttens Wout - Peters Berre
Poot Tijs - Bekaert Hannes
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe
Van de Wielle Tim - Baetens Seppe
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van der Aa Yentl - Verhanneman Matthijs
Van der Aa Yorven - Van Haesendonck Maxim
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
van Walle Tom - Vleugels Jef
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles
Vercauteren Kyan - Christiaens Jens
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis
Vereecken Jonas - De Keyser Arne
Verleene Rens - Dewyspelaere Brecht
Verspecht Martijn - Willems Micha
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Wittock Birthe
Beauve Marion - Van Deun Jade
Bex Annelore - Heyrman Laura
Cappan Hanne - Tomme Yasmine
Catry Maud - Vandesteene Els
Coolman Nina - Rousseaux Helene
Daniëls Bente - Mees Lana
De Vriese Ansofie - Opsommer Céline
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah
Hervent Linde - Ceustermans Marthe
Kleinpeter Maya - Huyghebaert Iris
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Longeval Axelle - Coppin Charlotte
Pass Hannelore - Dumont Emma
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah
Reul Océane - Van Geertruyden Lien
Simons Elien - Blocquiaux Sara
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt
Van den Broeck Isabel - Thys Hanne
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Ewa
Vanhorebeek Laure - Michiels Rebecca
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta