Winterbeach Masters - SENIORES - dames - Belgium beachvolley

De 12 teams met de meeste punten in het winterklassement kunnen deelnemen. Het toernooi start na de middag.

Concours

HeureNo du matchPouleCourÉquipe 1Équipe 2Set1Set2Set3ScoreArbitrage
Poulewedstrijden: poule A: 2 winnende sets (2 punten verschil) en poule B: 1 set - 3 punten verschil
13:301B1Dams Fien - Martens Evelien (S5)Krummenacher Leandra - Giuliani Federica (S6)15-210-00-1Troshina Olga - Van Snick Xien
13:302A2Vervloet Simone - Vermeulen Anna (S4)Brocatus Hannelore - Thys Hanne (S7)15-2119-210-2Piret Inès - Bex Annelore
13:553B1Troshina Olga - Van Snick Xien  (S2)Dams Fien - Martens Evelien (S5)21-140-01-0De Wael Liselotte - Blaaser Jora
14:204B1Krummenacher Leandra - Giuliani Federica (S6)De Wael Liselotte - Blaaser Jora (S3)21-150-01-0Dams Fien - Martens Evelien
14:205A2Piret Inès - Bex Annelore (S1)Brocatus Hannelore - Thys Hanne (S7)21-1321-102-0Vervloet Simone - Vermeulen Anna
14:456B1Dams Fien - Martens Evelien (S5)De Wael Liselotte - Blaaser Jora (S3)24-210-01-0Dams Fien - Martens Evelien
15:107B1Troshina Olga - Van Snick Xien  (S2)Krummenacher Leandra - Giuliani Federica (S6)21-160-01-0De Wael Liselotte - Blaaser Jora
15:108A2Piret Inès - Bex Annelore (S1)Vervloet Simone - Vermeulen Anna (S4)21-621-102-0Brocatus Hannelore - Thys Hanne
15:359B1Troshina Olga - Van Snick Xien  (S2)De Wael Liselotte - Blaaser Jora (S3)21-100-01-0Dams Fien - Martens Evelien
Kruiswedstrijd: 1 set - 3 punten verschil
16:25101Brocatus Hannelore - Thys Hanne (2A)Troshina Olga - Van Snick Xien  (1B)25-280-00-1Krummenacher Leandra - Giuliani Federica
Poulewedstrijd voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
16:2511C2Dams Fien - Martens Evelien (3B)De Wael Liselotte - Blaaser Jora (4B)16-210-00-1Vervloet Simone - Vermeulen Anna
Kruiswedstrijd: 1 set - 3 punten verschil
16:50121Krummenacher Leandra - Giuliani Federica (2B)Piret Inès - Bex Annelore (1A)11-210-00-1Dams Fien - Martens Evelien
Poulewedstrijd voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
16:5013C2Vervloet Simone - Vermeulen Anna (3A)De Wael Liselotte - Blaaser Jora (4B)10-210-00-1Dams Fien - Martens Evelien
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
17:15141Brocatus Hannelore - Thys Hanne (L10)Krummenacher Leandra - Giuliani Federica (L12)21-1321-102-0Vervloet Simone - Vermeulen Anna
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 1 set - 3 punten verschil
17:1515C2Vervloet Simone - Vermeulen Anna (3A)Dams Fien - Martens Evelien (3B)13-210-00-1De Wael Liselotte - Blaaser Jora
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets (2 punten verschil)
18:05161Troshina Olga - Van Snick Xien  (W10)Piret Inès - Bex Annelore (W12)15-2115-210-2Dams Fien - Martens Evelien

résultat Femmes

# Équipe Points (pp)
1 Piret Inès - Bex Annelore 238
2 Troshina Olga - Van Snick Xien 209
3 Brocatus Hannelore - Thys Hanne 188
4 Krummenacher Leandra - Giuliani Federica 172
5 De Wael Liselotte - Blaaser Jora 146
6 Dams Fien - Martens Evelien 133
7 Vervloet Simone - Vermeulen Anna 122

Participating teams - Femmes

Équipe Points (14/07/2024 ) Seed
Piret Inès - Bex Annelore 2520 1
Troshina Olga - Van Snick Xien 1853 2
De Wael Liselotte - Blaaser Jora 1668 3
Vervloet Simone - Vermeulen Anna 1566 4
Dams Fien - Martens Evelien 1153 5
Krummenacher Leandra - Giuliani Federica 1275 6
Brocatus Hannelore - Thys Hanne 1820 7