Winterbeach Masters - SENIORES - heren - Belgium beachvolley

De 12 teams met de meeste punten in het winterklassement kunnen deelnemen. De wedstijden starten in de voormiddag

Concours

HeureNo du matchPouleCourÉquipe 1Équipe 2Set1Set2Set3ScoreArbitrage
Poulewedstrijden: iedereen speelt tegen iedereen - 1 set, 3 punten verschil
09:301A1Lupi Patrizio - Frantsuzov Vlad (S2)Vercauteren Yorre - Van de Vijver Kasper (S5)21-140-01-0hertleer Bram - Van Aelboom Wannes
09:302A2Kermans Tim - Van Hout Zeno  (S3)Willems Micha - Van der Aa Yentl (S4)13-210-00-1hertleer Bram - Van Aelboom Wannes
00:003A1Vercauteren Yorre - Van de Vijver Kasper (S5)hertleer Bram - Van Aelboom Wannes (S1)10-210-00-1Willems Micha - Van der Aa Yentl
09:554A2Lupi Patrizio - Frantsuzov Vlad (S2)Kermans Tim - Van Hout Zeno  (S3)27-300-00-1Willems Micha - Van der Aa Yentl
10:205A1hertleer Bram - Van Aelboom Wannes (S1)Willems Micha - Van der Aa Yentl (S4)12-210-00-1Lupi Patrizio - Frantsuzov Vlad
10:206A2Vercauteren Yorre - Van de Vijver Kasper (S5)Kermans Tim - Van Hout Zeno  (S3)20-230-00-1Lupi Patrizio - Frantsuzov Vlad
10:457A1Lupi Patrizio - Frantsuzov Vlad (S2)hertleer Bram - Van Aelboom Wannes (S1)26-290-00-1Kermans Tim - Van Hout Zeno
10:458A2Willems Micha - Van der Aa Yentl (S4)Vercauteren Yorre - Van de Vijver Kasper (S5)21-130-01-0Kermans Tim - Van Hout Zeno
11:109A1hertleer Bram - Van Aelboom Wannes (S1)Kermans Tim - Van Hout Zeno  (S3)12-210-00-1Vercauteren Yorre - Van de Vijver Kasper
11:1010A2Willems Micha - Van der Aa Yentl (S4)Lupi Patrizio - Frantsuzov Vlad (S2)21-130-01-0Vercauteren Yorre - Van de Vijver Kasper
Verliezer is 5de - 1 set, 3 punten verschil
12:00112Lupi Patrizio - Frantsuzov Vlad (4A)Vercauteren Yorre - Van de Vijver Kasper (5A)21-160-01-0hertleer Bram - Van Aelboom Wannes
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
12:25121Kermans Tim - Van Hout Zeno  (2A)Willems Micha - Van der Aa Yentl (1A)15-2116-210-2Vercauteren Yorre - Van de Vijver Kasper
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
12:25132hertleer Bram - Van Aelboom Wannes (3A)Lupi Patrizio - Frantsuzov Vlad (W11)21-180-01-0Vercauteren Yorre - Van de Vijver Kasper

résultat Hommes

# Équipe Points (pp)
1 Willems Micha - Van der Aa Yentl 222
2 Kermans Tim - Van Hout Zeno 181
3 hertleer Bram - Van Aelboom Wannes 154
4 Lupi Patrizio - Frantsuzov Vlad 101
5 Vercauteren Yorre - Van de Vijver Kasper 87

Participating teams - Hommes

Équipe Points (14/07/2024 ) Seed
hertleer Bram - Van Aelboom Wannes 817 1
Lupi Patrizio - Frantsuzov Vlad 827 2
Kermans Tim - Van Hout Zeno 1103 3
Willems Micha - Van der Aa Yentl 2076 4
Vercauteren Yorre - Van de Vijver Kasper 895 5