MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY MAASEIK


zaterdag 5 augustus - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Mylemans Kenneth - De Raedt MicaëlMaddens Lars - Vandecaveye Gilles11-2119-210-2
08:302FM2Lambrechts Wouter - Klok JeffreySannen Jeroen - Hoeyberghs Sam21-1829-272-0
08:303GM3Hermans Simon - Luyten DirkDe Pryck Laurens - Poot Tijs16-2121-1010-151-2
08:304DF4Mathues Ina - Vanhorebeek LaureVandendriessche Lotte - Vermeulen Bieke7-2114-210-2
09:155DM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn21-189-217-151-2
09:156HM2Loos Niels - Lacour JaanMees Bavo - Van Leemputten Arnor15-2117-210-2
09:157CM3van Hest Dries - Willems MichaPeters Joran - Van Tigchelt Yorik21-159-2115-122-1
00:008CF4Mees Lana - Hannaert MarineLambrechts Karen - Vercruysse Sien21-157-2115-122-1
10:009EM1Mylemans Kenneth - De Raedt MicaëlVerspecht Martijn - Vleugels Jef9-2118-210-2
10:0010FM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamDe Keyser Seppe - De Keyser Jente14-2113-210-2
10:0011GM3Hermans Simon - Luyten DirkSinnesael Jelle - Engels Stef20-2219-210-2
10:0012DF4Mathues Ina - Vanhorebeek LaureHervent Linde - Van den Broeck Isabel14-2113-210-2
10:4513DM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk7-217-210-2
10:4514HM2Loos Niels - Lacour JaanDerom Roel - Colson Martijn20-2210-210-2
10:4515CM3Peters Joran - Van Tigchelt YorikVermeeren Thibault - Coenen Jo15-2115-210-2
10:4516CF4Lambrechts Karen - Vercruysse SienPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie13-2116-210-2
11:3017EM1Maddens Lars - Vandecaveye GillesVerspecht Martijn - Vleugels Jef17-2118-210-2
11:3018FM2Lambrechts Wouter - Klok JeffreyDe Keyser Seppe - De Keyser Jente10-2113-210-2
11:3019GM3De Pryck Laurens - Poot TijsSinnesael Jelle - Engels Stef21-1913-2113-151-2
11:3020DF4Vandendriessche Lotte - Vermeulen BiekeHervent Linde - Van den Broeck Isabel17-2110-210-2
12:1521DM1Van Haesendonck Maxim - Somers BjornVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk14-2121-169-151-2
12:1522HM2Mees Bavo - Van Leemputten ArnorDerom Roel - Colson Martijn19-2117-210-2
12:1523CM3van Hest Dries - Willems MichaVermeeren Thibault - Coenen Jo15-2117-210-2
12:1524CF4Mees Lana - Hannaert MarinePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie17-2111-210-2
13:0025AM1Degreve Dries - Vandeweyer RobbeTorfs Wesley - Peeters Simon17-2115-210-2
13:0026JM2Verleene Rens - Vinckier YentlCornelis Wannes - De Nys Willem9-2114-210-2
13:0027#M3Verspecht Martijn - Vleugels JefDe Keyser Seppe - De Keyser Jente24-2221-172-0
13:0028AF4Brocatus Hannelore - Mattheuwsen ElienEggen Sarah - Gondry Sophie12-2121-1515-102-1
13:4529BM1Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophevan den Berg Peter - van looy jorik18-2121-1427-252-1
13:4530IM2Vercauteren Roel - Vercauteren HansBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth7-2113-210-2
13:4531#F3Mees Lana - Hannaert MarineHervent Linde - Van den Broeck Isabel17-2115-210-2
13:4532#F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieVandendriessche Lotte - Vermeulen Bieke21-1821-182-0
14:3033#M1Sinnesael Jelle - Engels StefVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk17-2118-210-2
14:3034#M2Derom Roel - Colson MartijnVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1821-202-0
14:3035BF3Rampelberg Lina - Michiels RebeccaDegrève Linde - de Jong Lobke22-2018-2115-112-1
14:3036FF4Van de Vyver Jutta - Vanhuylenbroeck TessaBaens Fleur - Van Cleemput Sarah17-12721-178-151-2
15:1537AM1Degreve Dries - Vandeweyer RobbeFrankart Audry - Verschueren Tim10-219-210-2
15:1538JM2Verleene Rens - Vinckier YentlVan Acker Christophe - De Bock Bart14-2110-210-2
15:1539EF3Theuns Robyn - Ceustermans MartheKenes Cyrielle - Tison Lucie18-2111-210-2
15:1540AF4Eggen Sarah - Gondry SophieThys Hanne - Simons Lore18-2111-210-2
16:0041BM1van den Berg Peter - van looy jorikSteenhouwer Dries - Degrève Wim9-2114-210-2
16:0042IM2Vercauteren Roel - Vercauteren HansCloot Matthias - Urnaut Aljosa13-2116-210-2
16:0043BF3Degrève Linde - de Jong LobkeThielemans Britt - Verhulst Renée15-2113-210-2
16:0044FF4Van de Vyver Jutta - Vanhuylenbroeck TessaVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa8-219-210-2
16:4545AM1Torfs Wesley - Peeters SimonFrankart Audry - Verschueren Tim13-2115-210-2
16:4546JM2Cornelis Wannes - De Nys WillemVan Acker Christophe - De Bock Bart21-1920-2214-161-2
16:4547EF3Theuns Robyn - Ceustermans MartheSobolska Marta - Verrelst Nymphe13-2117-210-2
16:4548AF4Brocatus Hannelore - Mattheuwsen ElienThys Hanne - Simons Lore15-2117-210-2
17:3049BM1Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheSteenhouwer Dries - Degrève Wim18-2116-210-2
17:3050IM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethCloot Matthias - Urnaut Aljosa21-169-2115-132-1
17:3051BF3Rampelberg Lina - Michiels RebeccaThielemans Britt - Verhulst Renée15-2117-210-2
17:3052FF4Baens Fleur - Van Cleemput SarahVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa15-214-210-2
18:1553#M1Frankart Audry - Verschueren TimVan Acker Christophe - De Bock Bart21-1421-132-0
18:1554#M2Steenhouwer Dries - Degrève WimBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth21-921-152-0
18:1555EF3Kenes Cyrielle - Tison LucieSobolska Marta - Verrelst Nymphe16-2112-210-2
18:1556#F4Brocatus Hannelore - Mattheuwsen ElienVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa11-2114-210-2
19:0057#F1Rampelberg Lina - Michiels RebeccaSobolska Marta - Verrelst Nymphe16-2110-210-2
19:0058#F3Thielemans Britt - Verhulst RenéeKenes Cyrielle - Tison Lucie21-1418-2115-102-1
19:0059#F4Thys Hanne - Simons LoreBaens Fleur - Van Cleemput Sarah21-1621-112-0

zondag 6 augustus - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Frankart Audry - Verschueren TimSteenhouwer Dries - Degrève Wim21-1721-162-0
08:302DM3Pirali Yannick - Nuijten OscarDerom Roel - Colson Martijn21-1321-162-0
08:303AF2Thielemans Britt - Verhulst RenéePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie14-2121-230-2
08:304DF4Catry Maud - Vandesteene ElsVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa20-2221-1415-112-1
09:155CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1814-2115-102-1
09:156BM3Christiaens Jens - Cosemans LienertVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk21-1921-132-0
09:157CF2van Grinsven Leen - Wittock BirtheSobolska Marta - Verrelst Nymphe17-2118-210-2
09:158BF4Thys Hanne - Simons LoreHervent Linde - Van den Broeck Isabel22-2421-713-151-2
10:009AM1Steenhouwer Dries - Degrève WimLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1821-2310-151-2
10:0010DM3Derom Roel - Colson MartijnBlondeel Mathias - Oprins Jeroen16-2121-1915-132-1
10:0011AF2Thielemans Britt - Verhulst RenéeMouha Liesbeth - Gielen Katrien18-2114-210-2
10:0012DF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa19-2119-210-2
10:4513CM1Verspecht Martijn - Vleugels JefPaulides Joppe - Douwen Bob21-1317-2112-151-2
10:4514BM3Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis17-2110-210-2
10:4515CF2van Grinsven Leen - Wittock BirtheRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1412-2111-151-2
10:4516BF4Thys Hanne - Simons LoreDe Beule Julie - Coolman Nina13-2116-210-2
11:3017AM1Frankart Audry - Verschueren TimLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1817-2112-151-2
11:3018DM3Pirali Yannick - Nuijten OscarBlondeel Mathias - Oprins Jeroen9-2121-1215-132-1
11:3019AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieMouha Liesbeth - Gielen Katrien14-2112-210-2
11:3020DF4Catry Maud - Vandesteene ElsVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa21-1521-182-0
12:1521CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasPaulides Joppe - Douwen Bob22-2018-2115-132-1
12:1522BM3Christiaens Jens - Cosemans LienertVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis18-219-210-2
12:1523CF2Sobolska Marta - Verrelst NympheRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt19-2116-210-2
12:1524BF4Hervent Linde - Van den Broeck IsabelDe Beule Julie - Coolman Nina14-2120-220-2
Place 9-12
13:0025M1Steenhouwer Dries - Degrève WimBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-1922-202-0
13:0026M3Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1622-202-0
13:0027F2Thielemans Britt - Verhulst RenéeVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1921-162-0
13:0028F4Thys Hanne - Simons Lorevan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-1918-2113-151-2
1/4 Finals
13:4529M1Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelDerom Roel - Colson Martijn20-2220-220-2
13:4530M3Frankart Audry - Verschueren TimPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1814-2113-151-2
13:4531F2Mouha Liesbeth - Gielen KatrienVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa17-2121-1715-92-1
13:4532F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieCatry Maud - Vandesteene Els16-2116-210-2
14:3033M1Christiaens Jens - Cosemans LienertVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas15-2121-1810-151-2
14:3034M3Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisPaulides Joppe - Douwen Bob21-1420-2220-182-1
14:3035F2Hervent Linde - Van den Broeck IsabelRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt19-2115-210-2
14:3036F4De Beule Julie - Coolman NinaSobolska Marta - Verrelst Nymphe21-1321-102-0
1/2 Finals
15:3037M1Derom Roel - Colson MartijnVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas21-1616-2115-122-1
15:3038M3Pirali Yannick - Nuijten OscarVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis17-2112-210-2
15:3039F2Mouha Liesbeth - Gielen KatrienRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1321-152-0
15:3040F4Catry Maud - Vandesteene ElsDe Beule Julie - Coolman Nina23-2121-172-0
Finals
17:0041F1Mouha Liesbeth - Gielen KatrienCatry Maud - Vandesteene Els21-1521-152-0
18:0042M1Derom Roel - Colson MartijnVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis18-2119-210-2

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien 80
Catry Maud - Vandesteene Els 72
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 64
De Beule Julie - Coolman Nina 64
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 61
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel 61
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe 61
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa 56
Thielemans Britt - Verhulst Renée 53
van Grinsven Leen - Wittock Birthe 48
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 45
Thys Hanne - Simons Lore 45
Baens Fleur - Van Cleemput Sarah 32
Mees Lana - Hannaert Marine 32
Vandendriessche Lotte - Vermeulen Bieke 32
Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien 32
Rampelberg Lina - Michiels Rebecca 32
Kenes Cyrielle - Tison Lucie 32
Eggen Sarah - Gondry Sophie 16
Degrève Linde - de Jong Lobke 16
Lambrechts Karen - Vercruysse Sien 16
Mathues Ina - Vanhorebeek Laure 16
Theuns Robyn - Ceustermans Marthe 16
Van de Vyver Jutta - Vanhuylenbroeck Tessa 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 80
Derom Roel - Colson Martijn 77
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 64
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 64
Frankart Audry - Verschueren Tim 61
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 56
Paulides Joppe - Douwen Bob 56
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 53
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk 53
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 45
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 40
Sinnesael Jelle - Engels Stef 32
Van Acker Christophe - De Bock Bart 32
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 32
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 32
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 32
Torfs Wesley - Peeters Simon 24
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 24
van Hest Dries - Willems Micha 24
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 24
Maddens Lars - Vandecaveye Gilles 24
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
Cloot Matthias - Urnaut Aljosa 24
Cornelis Wannes - De Nys Willem 24
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe 16
van den Berg Peter - van looy jorik 16
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik 16
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes 16
Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël 16
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 16
Hermans Simon - Luyten Dirk 16
Loos Niels - Lacour Jaan 16
Vercauteren Roel - Vercauteren Hans 16
Verleene Rens - Vinckier Yentl 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Van Cleemput Sarah
Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien
Catry Maud - Vandesteene Els
De Beule Julie - Coolman Nina
Degrève Linde - de Jong Lobke
Eggen Sarah - Gondry Sophie
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Lambrechts Karen - Vercruysse Sien
Mathues Ina - Vanhorebeek Laure
Mees Lana - Hannaert Marine
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Rampelberg Lina - Michiels Rebecca
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe
Theuns Robyn - Ceustermans Marthe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Simons Lore
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Van de Vyver Jutta - Vanhuylenbroeck Tessa
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Vandendriessche Lotte - Vermeulen Bieke

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Cloot Matthias - Urnaut Aljosa
Cornelis Wannes - De Nys Willem
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Derom Roel - Colson Martijn
Frankart Audry - Verschueren Tim
Hermans Simon - Luyten Dirk
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Loos Niels - Lacour Jaan
Maddens Lars - Vandecaveye Gilles
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Paulides Joppe - Douwen Bob
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Torfs Wesley - Peeters Simon
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
van den Berg Peter - van looy jorik
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van Hest Dries - Willems Micha
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vercauteren Roel - Vercauteren Hans
Verleene Rens - Vinckier Yentl
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef