MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY LEUVEN-LOUVAIN


zaterdag 22 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1De Raedt Micaël - Loos NielsPeters Joran - Van Tigchelt Yorik11-2118-210-2
08:302FM2Torfs Wesley - Van Reeth JannesVercruysse Jop - Symoens Jonas21-921-182-0
08:303GM3Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheBaeck Pieter - De Bock Bart20-2221-615-92-1
08:304DF4Theuns Robyn - Ceustermans MartheLambrechts Karen - Van Belle Amber13-2121-176-151-2
09:155DM1Browaeys Robrecht - Malfait GillesVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn13-2117-210-2
09:156HM2Hermans Simon - Mol VincentSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam19-219-210-2
09:157CM3van Hest Dries - Willems MichaVan Daele Andy - Van Roy Denes 21-1221-82-0
09:158CF4Daniëls Bente - Hannaert MarineMathues Ina - Vanhorebeek Laure16-2121-1510-151-2
10:009EM1De Raedt Micaël - Loos NielsSinnesael Jelle - Engels Stef12-2117-210-2
10:0010FM2Vercruysse Jop - Symoens JonasDe Keyser Seppe - De Keyser Jente15-2113-210-2
10:0011GM3Baeck Pieter - De Bock BartDegrève Wim - Siqueira Frederico17-2121-1913-151-2
10:0012DF4Theuns Robyn - Ceustermans MartheBaens Fleur - Louis Jolien17-2110-210-2
10:4513DM1Browaeys Robrecht - Malfait GillesVerspecht Martijn - Vleugels Jef16-2113-210-2
10:4514HM2Hermans Simon - Mol VincentDegruyter Tim - De Brandt Koen15-2115-210-2
10:4515CM3Van Daele Andy - Van Roy Denes Van der Aa Yentl - Colson Martijn11-219-210-2
10:4516CF4Daniëls Bente - Hannaert MarineHervent Linde - Van den Broeck Isabel9-211-210-2
11:3017EM1Peters Joran - Van Tigchelt YorikSinnesael Jelle - Engels Stef21-1815-2112-151-2
11:3018FM2Torfs Wesley - Van Reeth JannesDe Keyser Seppe - De Keyser Jente14-2111-210-2
11:3019GM3Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheDegrève Wim - Siqueira Frederico16-2117-210-2
11:3020DF4Lambrechts Karen - Van Belle AmberBaens Fleur - Louis Jolien15-2112-210-2
12:1521DM1Van Haesendonck Maxim - Somers BjornVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1915-2117-152-1
12:1522HM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamDegruyter Tim - De Brandt Koen12-2110-210-2
12:1523CM3van Hest Dries - Willems MichaVan der Aa Yentl - Colson Martijn14-219-210-2
12:1524CF4Mathues Ina - Vanhorebeek LaureHervent Linde - Van den Broeck Isabel15-2118-210-2
13:0025AM1Degraeve Simon - Van Dorpe DaanDegreve Dries - Vandeweyer Robbe12-2122-2015-72-1
13:0026JM2Luyckx Kwinten - Depovere SanderMees Bavo - Van Leemputten Arnor21-1721-152-0
13:0027#M3Sinnesael Jelle - Engels StefDe Keyser Seppe - De Keyser Jente14-2113-210-2
13:0028AF4Delanote Justine - Van Den Berghe HannahVandendriessche Lotte - Heylen Margot 21-1321-122-0
13:4529BM1Maddens Lars - Peeters Simonvan den Berg Peter - van looy jorik21-1620-2215-72-1
13:4530IM2Lambrechts Wouter - Klok JeffreyVan Acker Christophe - Vandecaveye Gilles11-2113-210-2
13:4531#F3Mathues Ina - Vanhorebeek LaureBaens Fleur - Louis Jolien14-2121-1710-151-2
13:4532#F4Hervent Linde - Van den Broeck IsabelLambrechts Karen - Van Belle Amber21-1021-182-0
14:3033#M1Degrève Wim - Siqueira FredericoVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn21-1521-192-0
14:3034#M2Degruyter Tim - De Brandt KoenVan der Aa Yentl - Colson Martijn23-2121-172-0
14:3036FF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienEggen Sarah - Masset Magali3-2113-210-2
00:0035BF3Brocatus Hannelore - Mattheuwsen ElienMees Lana - Van de Vyver Jutta21-1621-162-0
15:1537AM1Degreve Dries - Vandeweyer RobbeVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk14-2116-210-2
15:1538JM2Mees Bavo - Van Leemputten ArnorBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth18-2113-210-2
15:1539EF3Van Cleemput Sarah - Voulismas LauraDegrève Linde - de Jong Lobke16-2118-210-2
15:1540AF4Vandendriessche Lotte - Heylen Margot Thielemans Britt - Verhulst Renée9-2112-210-2
16:0041BM1van den Berg Peter - van looy jorikVermeeren Thibault - Coenen Jo11-2114-210-2
16:0042IM2Lambrechts Wouter - Klok JeffreyCornelis Wannes - De Nys Willem21-1821-172-0
16:0043BF3Mees Lana - Van de Vyver JuttaPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie15-2114-210-2
16:0044FF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienKenes Cyrielle - Tison Lucie14-2114-210-2
16:4545AM1Degraeve Simon - Van Dorpe DaanVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk12-2116-210-2
16:4546JM2Luyckx Kwinten - Depovere SanderBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth21-1414-2115-112-1
16:4547EF3Van Cleemput Sarah - Voulismas LauraVan den vonder Lisa - Smits Sarah7-2110-210-2
16:4548AF4Delanote Justine - Van Den Berghe HannahThielemans Britt - Verhulst Renée14-2110-210-2
17:3049BM1Maddens Lars - Peeters SimonVermeeren Thibault - Coenen Jo19-2121-1610-151-2
17:3050IM2Van Acker Christophe - Vandecaveye GillesCornelis Wannes - De Nys Willem21-1821-112-0
17:3051BF3Brocatus Hannelore - Mattheuwsen ElienPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie14-2121-1810-151-2
17:3052FF4Eggen Sarah - Masset MagaliKenes Cyrielle - Tison Lucie21-1421-132-0
18:1553#M1Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukLuyckx Kwinten - Depovere Sander21-1121-102-0
18:1554#M2Vermeeren Thibault - Coenen JoVan Acker Christophe - Vandecaveye Gilles21-1817-219-151-2
18:1555EF3Degrève Linde - de Jong LobkeVan den vonder Lisa - Smits Sarah14-2114-210-2
18:1556#F4Delanote Justine - Van Den Berghe HannahEggen Sarah - Masset Magali17-2116-210-2
19:0057#F1Brocatus Hannelore - Mattheuwsen ElienVan den vonder Lisa - Smits Sarah16-2121-1112-151-2
19:0058#F3Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieDegrève Linde - de Jong Lobke21-1521-152-0
19:0059#F4Thielemans Britt - Verhulst RenéeKenes Cyrielle - Tison Lucie21-729-272-0

zondag 23 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1415-2116-181-2
08:302DM3Pirali Yannick - Nuijten OscarVan Acker Christophe - Vandecaveye Gilles21-1517-2115-102-1
08:303AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieHervent Linde - Van den Broeck Isabel22-2021-172-0
08:304DF4Thys Hanne - Simons LoreEggen Sarah - Masset Magali19-2121-1815-62-1
09:155CM1Frankart Audry - Verschueren TimDegruyter Tim - De Brandt Koen21-1419-2113-151-2
09:156BM3Derom Roel - Christiaens JensDegrève Wim - Siqueira Frederico18-2122-2011-151-2
09:157CF2Vandenabeele Annelies - Lieckens KimVan den vonder Lisa - Smits Sarah21-1521-82-0
09:158BF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeBaens Fleur - Louis Jolien22-2021-112-0
10:009AM1Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukLemmens Tim - Ver Eecke Anshel16-2115-210-2
10:0010DM3Van Acker Christophe - Vandecaveye GillesBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-1720-2210-151-2
10:0011AF2Hervent Linde - Van den Broeck IsabelDe Beule Julie - Coolman Nina17-2111-210-2
10:0012DF4Eggen Sarah - Masset Magalivan Grinsven Leen - Wittock Birthe11-2120-220-2
10:4513CM1Frankart Audry - Verschueren TimPaulides Joppe - Douwen Bob21-1912-213-151-2
10:4514BM3Derom Roel - Christiaens JensVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1721-162-0
10:4515CF2Van den vonder Lisa - Smits SarahCatry Maud - Vandesteene Els21-1915-2113-151-2
10:4516BF4Baens Fleur - Louis JolienRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt10-2115-210-2
11:3017AM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1910-2113-151-2
11:3018DM3Pirali Yannick - Nuijten OscarBlondeel Mathias - Oprins Jeroen17-2114-210-2
11:3019AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieDe Beule Julie - Coolman Nina7-2112-210-2
11:3020DF4Thys Hanne - Simons Lorevan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-1621-192-0
12:1521CM1Degruyter Tim - De Brandt KoenPaulides Joppe - Douwen Bob17-2117-210-2
12:1522BM3Degrève Wim - Siqueira FredericoVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis13-2117-210-2
12:1523CF2Vandenabeele Annelies - Lieckens KimCatry Maud - Vandesteene Els19-2121-167-151-2
12:1524BF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt23-217-219-151-2
Place 9-12
13:0025M1Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukVan Acker Christophe - Vandecaveye Gilles22-2012-2113-151-2
13:0026M3Degrève Wim - Siqueira FredericoFrankart Audry - Verschueren Tim18-2115-210-2
13:0027F2Hervent Linde - Van den Broeck IsabelEggen Sarah - Masset Magali18-2117-210-2
13:0028F4Baens Fleur - Louis JolienVan den vonder Lisa - Smits Sarah21-1421-02-0
1/4 Finals
13:4529M1Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelPirali Yannick - Nuijten Oscar18-2121-1514-161-2
13:4530M3De Keyser Seppe - De Keyser JenteBlondeel Mathias - Oprins Jeroen14-2114-210-2
13:4531F2De Beule Julie - Coolman Ninavan Grinsven Leen - Wittock Birthe16-2120-220-2
13:4532F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieThys Hanne - Simons Lore21-1517-2110-151-2
14:3033M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisPaulides Joppe - Douwen Bob21-1514-2112-151-2
14:3034M3Derom Roel - Christiaens JensDegruyter Tim - De Brandt Koen27-2521-182-0
14:3035F2Thielemans Britt - Verhulst RenéeCatry Maud - Vandesteene Els23-2516-210-2
14:3036F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVandenabeele Annelies - Lieckens Kim25-2321-162-0
1/2 Finals
15:3037M1Pirali Yannick - Nuijten OscarPaulides Joppe - Douwen Bob23-2521-1424-222-1
15:3038M3Blondeel Mathias - Oprins JeroenDerom Roel - Christiaens Jens21-1521-172-0
15:3039F2van Grinsven Leen - Wittock BirtheCatry Maud - Vandesteene Els21-1314-219-151-2
15:3040F4Thys Hanne - Simons LoreRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt22-2414-210-2
Finals
17:0041F1Catry Maud - Vandesteene ElsRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt19-2118-210-2
18:0042M1Pirali Yannick - Nuijten OscarBlondeel Mathias - Oprins Jeroen19-2121-197-151-2

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 80
Catry Maud - Vandesteene Els 72
van Grinsven Leen - Wittock Birthe 64
Thys Hanne - Simons Lore 64
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 61
Thielemans Britt - Verhulst Renée 61
De Beule Julie - Coolman Nina 56
Vandenabeele Annelies - Lieckens Kim 56
Eggen Sarah - Masset Magali 53
Baens Fleur - Louis Jolien 53
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel 45
Van den vonder Lisa - Smits Sarah 45
Kenes Cyrielle - Tison Lucie 32
Degrève Linde - de Jong Lobke 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Mathues Ina - Vanhorebeek Laure 32
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah 32
Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien 32
Vandendriessche Lotte - Heylen Margot 16
Mees Lana - Van de Vyver Jutta 16
Daniëls Bente - Hannaert Marine 16
Theuns Robyn - Ceustermans Marthe 16
Van Cleemput Sarah - Voulismas Laura 16
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 80
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 72
Paulides Joppe - Douwen Bob 64
Derom Roel - Christiaens Jens 64
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 61
Degruyter Tim - De Brandt Koen 61
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 56
Van Acker Christophe - Vandecaveye Gilles 53
Frankart Audry - Verschueren Tim 48
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk 45
Degrève Wim - Siqueira Frederico 45
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 32
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 32
Luyckx Kwinten - Depovere Sander 32
Van der Aa Yentl - Colson Martijn 32
Sinnesael Jelle - Engels Stef 32
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 24
Maddens Lars - Peeters Simon 24
van Hest Dries - Willems Micha 24
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 24
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik 24
Torfs Wesley - Van Reeth Jannes 24
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 24
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe 16
van den Berg Peter - van looy jorik 16
Van Daele Andy - Van Roy Denes 16
Browaeys Robrecht - Malfait Gilles 16
De Raedt Micaël - Loos Niels 16
Vercruysse Jop - Symoens Jonas 16
Baeck Pieter - De Bock Bart 16
Hermans Simon - Mol Vincent 16
Cornelis Wannes - De Nys Willem 16
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Baeck Pieter - De Bock Bart
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Browaeys Robrecht - Malfait Gilles
Cornelis Wannes - De Nys Willem
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Raedt Micaël - Loos Niels
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Degrève Wim - Siqueira Frederico
Degruyter Tim - De Brandt Koen
Derom Roel - Christiaens Jens
Frankart Audry - Verschueren Tim
Hermans Simon - Mol Vincent
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Luyckx Kwinten - Depovere Sander
Maddens Lars - Peeters Simon
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Paulides Joppe - Douwen Bob
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Torfs Wesley - Van Reeth Jannes
Van Acker Christophe - Vandecaveye Gilles
Van Daele Andy - Van Roy Denes
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
van den Berg Peter - van looy jorik
Van der Aa Yentl - Colson Martijn
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van Hest Dries - Willems Micha
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vercruysse Jop - Symoens Jonas
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Louis Jolien
Brocatus Hannelore - Mattheuwsen Elien
Catry Maud - Vandesteene Els
Daniëls Bente - Hannaert Marine
De Beule Julie - Coolman Nina
Degrève Linde - de Jong Lobke
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah
Eggen Sarah - Masset Magali
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Mathues Ina - Vanhorebeek Laure
Mees Lana - Van de Vyver Jutta
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Theuns Robyn - Ceustermans Marthe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Simons Lore
Van Cleemput Sarah - Voulismas Laura
Van den vonder Lisa - Smits Sarah
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Vandenabeele Annelies - Lieckens Kim
Vandendriessche Lotte - Heylen Margot