MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY MENEN-MENIN


zaterdag 15 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Vercauteren Roel - Vercauteren HansGewehr Luca - Devolder Laurens23-2520-220-2
08:302FM2Van Daele Andy - Janssens JonasVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn21-1725-232-0
08:303GM3De Donder Roel - Rosiers WannesTorfs Wesley - Siqueira Frederico19-219-210-2
08:304DF4Van de Vyver Jutta - Voulismas LauraMees Lana - Declercq Margo20-2211-210-2
09:155DM1Dedeyne Leonis - lemay julienvan den Berg Peter - van looy jorik21-1915-2114-161-2
09:156HM2Rodrigo Jansen - Vergauwen ToonPeters Joran - Van Tigchelt Yorik16-2115-210-2
09:157CM3Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheDeruyck Sander - Kermans Tim21-1921-162-0
09:158CF4Mathues Ina - Vanhorebeek LaureMichiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah16-219-210-2
10:009EM1Vercauteren Roel - Vercauteren HansEngels Stef - Maddens Lars 13-2122-240-2
10:0010FM2Van Haesendonck Maxim - Somers BjornDe Keyser Seppe - De Keyser Jente11-2113-210-2
10:0011GM3De Donder Roel - Rosiers WannesVan Acker Christophe - De Bock Bart9-2114-210-2
10:0012DF4Van de Vyver Jutta - Voulismas LauraPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie13-2111-210-2
10:4513DM1Dedeyne Leonis - lemay julienVerspecht Martijn - Vleugels Jef15-2113-210-2
10:4514HM2Rodrigo Jansen - Vergauwen ToonDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles7-2113-210-2
10:4515CM3Deruyck Sander - Kermans TimVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk11-2117-210-2
10:4516CF4Mathues Ina - Vanhorebeek LaureHervent Linde - Van den Broeck Isabel11-2118-210-2
11:3017EM1Gewehr Luca - Devolder LaurensEngels Stef - Maddens Lars 15-2121-1817-152-1
11:3018FM2Van Daele Andy - Janssens JonasDe Keyser Seppe - De Keyser Jente15-2120-220-2
11:3019GM3Torfs Wesley - Siqueira FredericoVan Acker Christophe - De Bock Bart21-1915-2113-151-2
11:3020DF4Mees Lana - Declercq MargoPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie8-2115-210-2
12:1521DM1van den Berg Peter - van looy jorikVerspecht Martijn - Vleugels Jef13-2117-210-2
12:1522HM2Peters Joran - Van Tigchelt YorikDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles11-218-210-2
12:1523CM3Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk14-2119-210-2
12:1524CF4Michiels Rebecca - Van Den Berghe HannahHervent Linde - Van den Broeck Isabel16-2111-210-2
13:0025AM1Mylemans Kenneth - De Raedt MicaëlHermans Simon - Mol Vincent21-1913-2115-102-1
13:0026JM2Overbeeke Robin - Detandt ThibaultSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam20-2221-1910-151-2
13:0027#M3Gewehr Luca - Devolder LaurensDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1918-2112-151-2
13:0028AF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienDaniëls Bente - Hannaert Marine14-2115-210-2
13:4529BM1Lambrechts Wouter - Klok JeffreyDegraeve Simon - Van Dorpe Daan10-2121-1716-181-2
13:4530IM2Kindt Lou - Bisaerts ThomasBormans Pieter-Jan - van Hest Dries16-2110-210-2
13:4531#F3Michiels Rebecca - Van Den Berghe HannahPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie12-2119-210-2
13:4532#F4Hervent Linde - Van den Broeck IsabelMees Lana - Declercq Margo21-921-142-0
14:3033#M1Van Acker Christophe - De Bock BartVerspecht Martijn - Vleugels Jef18-2112-210-2
14:3034#M2Degruyter Tim - Vandecaveye GillesVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk20-2221-1713-151-2
14:3035BF3Rampelberg Lina - Delanote JustineSchuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa21-1821-152-0
14:3036FF4Colemonts-Vroninks Haaike - Van Der Sichel EviKenes Cyrielle - Tison Lucie8-2120-220-2
15:1537AM1Hermans Simon - Mol VincentPaulides Joppe - Balduyck Jeroen15-2110-210-2
15:1538JM2Overbeeke Robin - Detandt ThibaultMees Bavo - Van Leemputten Arnor21-1716-217-151-2
15:1540AF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienVandendriessche Lotte - Thielemans Britt7-2112-210-2
00:0039EF3Lambrechts Karen - Van Belle AmberNog niet gespeeld
00:0047EF3Baens Fleur - Louis Jolien0-210-210-2
00:0055EF3Lambrechts Karen - Van Belle AmberBaens Fleur - Louis Jolien8-2121-210-2
00:0058#F3Van Asch Elien - Schaekers LotteLambrechts Karen - Van Belle Amber21-1221-172-0
16:0041BM1Lambrechts Wouter - Klok JeffreyVermeeren Thibault - Coenen Jo21-2318-210-2
16:0042IM2Kindt Lou - Bisaerts ThomasCornelis Wannes - De Nys Willem13-2115-210-2
16:0043BF3Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck TessaVan Asch Elien - Schaekers Lotte12-2120-220-2
16:0044FF4Colemonts-Vroninks Haaike - Van Der Sichel EviSobolska Marta - Verrelst Nymphe10-2112-210-2
16:4545AM1Mylemans Kenneth - De Raedt MicaëlPaulides Joppe - Balduyck Jeroen8-2111-210-2
16:4546JM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamMees Bavo - Van Leemputten Arnor11-2119-210-2
16:4548AF4Daniëls Bente - Hannaert MarineVandendriessche Lotte - Thielemans Britt15-2121-1513-151-2
17:3049BM1Degraeve Simon - Van Dorpe DaanVermeeren Thibault - Coenen Jo15-2121-230-2
17:3050IM2Bormans Pieter-Jan - van Hest DriesCornelis Wannes - De Nys Willem15-2121-1615-171-2
17:3051BF3Rampelberg Lina - Delanote JustineVan Asch Elien - Schaekers Lotte14-2113-210-2
17:3052FF4Kenes Cyrielle - Tison LucieSobolska Marta - Verrelst Nymphe14-218-210-2
18:1553#M1Paulides Joppe - Balduyck JeroenMees Bavo - Van Leemputten Arnor21-1321-152-0
18:1554#M2Vermeeren Thibault - Coenen JoCornelis Wannes - De Nys Willem16-2121-1915-112-1
18:1556#F4Daniëls Bente - Hannaert MarineSobolska Marta - Verrelst Nymphe14-2114-210-2
19:0057#F1Rampelberg Lina - Delanote JustineBaens Fleur - Louis Jolien18-2113-210-2
19:0059#F4Vandendriessche Lotte - Thielemans BrittKenes Cyrielle - Tison Lucie21-1316-2115-102-1

zondag 16 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Paulides Joppe - Balduyck JeroenVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1921-192-0
08:302DM3Pirali Yannick - Nuijten OscarDe Keyser Seppe - De Keyser Jente17-2118-210-2
08:303AF2Van Asch Elien - Schaekers LotteHervent Linde - Van den Broeck Isabel18-2119-210-2
08:304DF4Catry Maud - Vandesteene ElsSobolska Marta - Verrelst Nymphe21-419-2115-62-1
09:155CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVerspecht Martijn - Vleugels Jef24-2216-218-151-2
09:156BM3Christiaens Jens - Sinnesael JelleVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk21-1321-172-0
09:157CF2Thys Hanne - Simons LoreBaens Fleur - Louis Jolien21-1621-192-0
09:158BF4Vandendriessche Lotte - Thielemans BrittPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie16-2111-210-2
10:009AM1Vermeeren Thibault - Coenen JoKoekelkoren Dries - van Walle Tom16-2110-210-2
10:0010DM3Pirali Yannick - Nuijten OscarBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-1721-162-0
10:0011AF2Van Asch Elien - Schaekers LotteDe Beule Julie - Coolman Nina0-210-210-2
10:0012DF4Sobolska Marta - Verrelst NympheRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1712-215-151-2
10:4513CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis10-2118-210-2
10:4514BM3Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukLemmens Tim - Ver Eecke Anshel10-2116-210-2
10:4515CF2Baens Fleur - Louis Jolienvan Grinsven Leen - Lieckens Kim10-2121-1813-151-2
10:4516BF4Vandendriessche Lotte - Thielemans BrittVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa13-2114-210-2
11:3017AM1Paulides Joppe - Balduyck JeroenKoekelkoren Dries - van Walle Tom11-2112-210-2
11:3018DM3De Keyser Seppe - De Keyser JenteBlondeel Mathias - Oprins Jeroen12-219-210-2
11:3019AF2Hervent Linde - Van den Broeck IsabelDe Beule Julie - Coolman Nina18-2128-300-2
11:3020DF4Catry Maud - Vandesteene ElsRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt16-2118-210-2
12:1521CM1Verspecht Martijn - Vleugels JefVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis12-2113-210-2
12:1522BM3Christiaens Jens - Sinnesael JelleLemmens Tim - Ver Eecke Anshel23-2515-210-2
12:1523CF2Thys Hanne - Simons Lorevan Grinsven Leen - Lieckens Kim21-1914-2112-151-2
12:1524BF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa18-219-210-2
Place 9-12
13:0025M1Vermeeren Thibault - Coenen JoDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1921-122-0
13:0026M3Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas19-2122-2015-112-1
13:0027F2Van Asch Elien - Schaekers LotteSobolska Marta - Verrelst Nymphe0-210-210-2
13:0028F4Vandendriessche Lotte - Thielemans BrittBaens Fleur - Louis Jolien21-1420-2215-132-1
1/4 Finals
13:4529M1Koekelkoren Dries - van Walle TomPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1321-162-0
13:4530M3Paulides Joppe - Balduyck JeroenBlondeel Mathias - Oprins Jeroen12-2121-1915-112-1
13:4531F2De Beule Julie - Coolman NinaCatry Maud - Vandesteene Els19-2118-210-2
13:4532F4Hervent Linde - Van den Broeck IsabelRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt9-2112-210-2
14:3033M1Christiaens Jens - Sinnesael JelleVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis13-2112-210-2
14:3034M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1321-142-0
14:3035F2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanievan Grinsven Leen - Lieckens Kim21-138-2117-191-2
14:3036F4Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaThys Hanne - Simons Lore21-1021-112-0
1/2 Finals
15:3037M1Koekelkoren Dries - van Walle TomVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1418-2115-92-1
15:3038M3Paulides Joppe - Balduyck JeroenLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1721-162-0
15:3039F2Catry Maud - Vandesteene Elsvan Grinsven Leen - Lieckens Kim21-1921-182-0
15:3040F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa12-2123-2115-112-1
Finals
17:0041F1Catry Maud - Vandesteene ElsRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1221-142-0
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle TomPaulides Joppe - Balduyck Jeroen21-1819-2115-52-1

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Catry Maud - Vandesteene Els 80
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 72
van Grinsven Leen - Lieckens Kim 64
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa 64
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel 61
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 61
De Beule Julie - Coolman Nina 56
Thys Hanne - Simons Lore 56
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe 53
Vandendriessche Lotte - Thielemans Britt 53
Van Asch Elien - Schaekers Lotte 45
Baens Fleur - Louis Jolien 45
Kenes Cyrielle - Tison Lucie 32
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Mees Lana - Declercq Margo 32
Daniëls Bente - Hannaert Marine 32
Rampelberg Lina - Delanote Justine 32
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien 16
Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa 16
Mathues Ina - Vanhorebeek Laure 16
Van de Vyver Jutta - Voulismas Laura 16
Colemonts-Vroninks Haaike - Van Der Sichel Evi 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen 77
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 64
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 64
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 61
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 56
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 56
Christiaens Jens - Sinnesael Jelle 56
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 53
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk 53
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 45
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 40
Van Acker Christophe - De Bock Bart 32
Gewehr Luca - Devolder Laurens 32
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 32
Cornelis Wannes - De Nys Willem 32
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 32
Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël 24
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 24
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 24
van den Berg Peter - van looy jorik 24
Engels Stef - Maddens Lars 24
Van Daele Andy - Janssens Jonas 24
Torfs Wesley - Siqueira Frederico 24
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik 24
Bormans Pieter-Jan - van Hest Dries 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
Hermans Simon - Mol Vincent 16
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 16
Deruyck Sander - Kermans Tim 16
Dedeyne Leonis - lemay julien 16
Vercauteren Roel - Vercauteren Hans 16
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 16
De Donder Roel - Rosiers Wannes 16
Rodrigo Jansen - Vergauwen Toon 16
Kindt Lou - Bisaerts Thomas 16
Overbeeke Robin - Detandt Thibault 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Louis Jolien
Catry Maud - Vandesteene Els
Colemonts-Vroninks Haaike - Van Der Sichel Evi
Daniëls Bente - Hannaert Marine
De Beule Julie - Coolman Nina
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Mathues Ina - Vanhorebeek Laure
Mees Lana - Declercq Margo
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Rampelberg Lina - Delanote Justine
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe
Thys Hanne - Simons Lore
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Van de Vyver Jutta - Voulismas Laura
van Grinsven Leen - Lieckens Kim
Vandendriessche Lotte - Thielemans Britt

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Bormans Pieter-Jan - van Hest Dries
Christiaens Jens - Sinnesael Jelle
Cornelis Wannes - De Nys Willem
De Donder Roel - Rosiers Wannes
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Dedeyne Leonis - lemay julien
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Deruyck Sander - Kermans Tim
Engels Stef - Maddens Lars
Gewehr Luca - Devolder Laurens
Hermans Simon - Mol Vincent
Kindt Lou - Bisaerts Thomas
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Overbeeke Robin - Detandt Thibault
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Rodrigo Jansen - Vergauwen Toon
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Torfs Wesley - Siqueira Frederico
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Van Daele Andy - Janssens Jonas
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
van den Berg Peter - van looy jorik
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vercauteren Roel - Vercauteren Hans
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef