MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY IEPER-YPRES


zaterdag 10 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Van Daele Andy - Janssens JonasDeroey Dennis - Coolman Pieter13-2118-210-2
08:302FM2Dedeyne Leonis - lemay julienDegreve Dries - Vandeweyer Robbe21-1421-152-0
08:303GM3Gewehr Luca - Crabbe JenteVercruysse Jop - Symoens Jonas21-1813-218-151-2
08:304DF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienDe Schrijver Hanne - Ceustermans Marthe11-2112-210-2
09:155DM1Kermans Tim - Rombaut HaraldVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn5-2117-210-2
09:156HM2Verelst Iwan - Sybers JohanLambrechts Wouter - Lambrechts Pieter20-2221-1815-112-1
09:157CM3Hermans Simon - Mol VincentDeruyck Sander - Browaeys Robrecht14-2121-1815-122-1
09:158CF4Mees Lana - Declercq MargoArtacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka6-2110-210-2
10:009EM1Van Daele Andy - Janssens JonasDe Keyser Seppe - De Keyser Jente15-2119-210-2
10:0010FM2Degreve Dries - Vandeweyer RobbeVan Acker Christophe - De Bock Bart9-216-210-2
10:0011GM3Gewehr Luca - Crabbe JenteCornelis Wannes - De Nys Willem18-2120-220-2
10:0012DF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienHervent Linde - Van den Broeck Isabel8-2112-210-2
10:4513DM1Kermans Tim - Rombaut HaraldDegruyter Tim - De Brandt Koen13-2113-210-2
10:4514HM2Lambrechts Wouter - Lambrechts PieterTorfs Wesley - van Hest Dries21-1821-162-0
10:4515CM3Deruyck Sander - Browaeys RobrechtSinnesael Jelle - Engels Stef16-219-210-2
10:4516CF4Mees Lana - Declercq MargoVan Asch Elien - Schaekers Lotte17-2117-210-2
11:3017EM1Deroey Dennis - Coolman PieterDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1821-142-0
11:3018FM2Dedeyne Leonis - lemay julienVan Acker Christophe - De Bock Bart15-2116-210-2
11:3019GM3Vercruysse Jop - Symoens JonasCornelis Wannes - De Nys Willem21-1821-192-0
11:3020DF4De Schrijver Hanne - Ceustermans MartheHervent Linde - Van den Broeck Isabel17-2115-210-2
12:1521DM1Van Haesendonck Maxim - Somers BjornDegruyter Tim - De Brandt Koen15-2111-210-2
12:1522HM2Verelst Iwan - Sybers JohanTorfs Wesley - van Hest Dries21-1121-162-0
12:1523CM3Hermans Simon - Mol VincentSinnesael Jelle - Engels Stef12-2116-210-2
12:1524CF4Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo JessykaVan Asch Elien - Schaekers Lotte18-210-210-2
13:0025AM1van den Berg Peter - Van Roy Denes Malfait Gilles - Van der Aa Yorven18-2121-1915-122-1
13:0026JM2Hermans Wim - Luyten TimDe Pryck Laurens - Poot Tijs18-2121-159-151-2
13:0027#M3Deroey Dennis - Coolman PieterVan Acker Christophe - De Bock Bart21-1518-2115-22-1
13:0028AF4Kenes Cyrielle - Tison LucieDeclerck Laura - Schaekers Hanne15-2121-197-151-2
13:4529BM1Degraeve Simon - Bekaert Hannesvan looy jorik - Van Tigchelt Yorik21-1918-2113-151-2
13:4530IM2Loos Niels - Mylemans KennethSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam17-217-210-2
13:4531#F3Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo JessykaHervent Linde - Van den Broeck Isabel21-1521-162-0
13:4532#F4Van Asch Elien - Schaekers LotteDe Schrijver Hanne - Ceustermans Marthe21-1021-132-0
14:3033#M1Vercruysse Jop - Symoens JonasDegruyter Tim - De Brandt Koen18-2110-210-2
14:3034#M2Verelst Iwan - Sybers JohanSinnesael Jelle - Engels Stef17-2119-210-2
14:3035BF3Vercruysse Sien - Carpentier CelineLambrechts Karen - Vanhuylenbroeck Tessa21-921-102-0
14:3036FF4Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel EviEggen Sarah - Gondry Sophie9-2114-210-2
15:1537AM1Malfait Gilles - Van der Aa YorvenVermeeren Thibault - Coenen Jo7-2110-210-2
15:1538JM2Hermans Wim - Luyten TimBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth21-1614-215-151-2
15:1539EF3Driesen Sarah - van Dun KimDegrève Linde - de Jong Lobke20-228-210-2
15:1540AF4Kenes Cyrielle - Tison LucieVoets Margo - Vandendriessche Lotte15-2118-210-2
16:0041BM1Degraeve Simon - Bekaert HannesFrankart Audry - Verschueren Tim16-216-210-2
16:0042IM2Loos Niels - Mylemans KennethMees Bavo - Van Leemputten Arnor11-2117-210-2
16:0043BF3Lambrechts Karen - Vanhuylenbroeck TessaThys Hanne - Simons Lore15-2115-210-2
16:0044FF4Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel EviPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie12-2114-210-2
16:4545AM1van den Berg Peter - Van Roy Denes Vermeeren Thibault - Coenen Jo12-2119-210-2
16:4546JM2De Pryck Laurens - Poot TijsBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth16-2118-210-2
16:4547EF3Driesen Sarah - van Dun KimVandenabeele Annelies - Neyt Paulien8-2121-179-150-2
16:4548AF4Declerck Laura - Schaekers HanneVoets Margo - Vandendriessche Lotte21-1921-182-0
17:3049BM1van looy jorik - Van Tigchelt YorikFrankart Audry - Verschueren Tim13-2111-210-2
17:3050IM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamMees Bavo - Van Leemputten Arnor15-2118-210-2
17:3051BF3Vercruysse Sien - Carpentier CelineThys Hanne - Simons Lore15-219-210-2
17:3052FF4Eggen Sarah - Gondry SophiePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie19-2125-270-2
18:1553#M1Vermeeren Thibault - Coenen JoBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth21-1821-122-0
18:1554#M2Frankart Audry - Verschueren TimMees Bavo - Van Leemputten Arnor21-1521-172-0
18:1555EF3Degrève Linde - de Jong LobkeVandenabeele Annelies - Neyt Paulien9-2110-210-2
18:1556#F4Voets Margo - Vandendriessche LottePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie10-210-210-2
19:0057#F1Vercruysse Sien - Carpentier CelineVandenabeele Annelies - Neyt Paulien18-2124-2211-151-2
19:0058#F3Thys Hanne - Simons LoreDegrève Linde - de Jong Lobke21-1521-102-0
19:0059#F4Declerck Laura - Schaekers HanneEggen Sarah - Gondry Sophie11-2116-210-2

zondag 11 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Vermeeren Thibault - Coenen JoFrankart Audry - Verschueren Tim19-2117-210-2
08:302DM3Van der Aa Yentl - Blondeel MathiasDeroey Dennis - Coolman Pieter20-2213-210-2
08:303AF2Van Asch Elien - Schaekers LotteVandenabeele Annelies - Neyt Paulien21-1220-229-151-2
08:304DF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeArtacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka15-2110-210-2
09:155CM1Steenhouwer Dries - Degrève WimDegruyter Tim - De Brandt Koen19-2118-210-2
09:156BM3Christiaens Jens - Cosemans LienertSinnesael Jelle - Engels Stef21-1521-122-0
09:157CF2Sobolska Marta - Piatkowska Rodriguez EwaEggen Sarah - Gondry Sophie25-2321-152-0
09:158BF4Thys Hanne - Simons LorePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie25-2321-182-0
10:009AM1Vermeeren Thibault - Coenen JoVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1715-2113-151-2
10:0010DM3Van der Aa Yentl - Blondeel MathiasVan de Wielle Tim - Urnaut Aljosa19-2122-2010-151-2
10:0011AF2Van Asch Elien - Schaekers LotteCatry Maud - Lieckens Kim12-2118-210-2
10:0012DF4Thielemans Britt - Verhulst Renéevan Grinsven Leen - Wittock Birthe22-2015-2115-171-2
10:4513CM1Steenhouwer Dries - Degrève WimPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1821-192-0
10:4514BM3Sinnesael Jelle - Engels StefPaulides Joppe - Douwen Bob14-2118-210-2
10:4515CF2Eggen Sarah - Gondry SophieDe Beule Julie - Coolman Nina21-1913-216-151-2
10:4516BF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa14-2119-210-2
11:3017AM1Frankart Audry - Verschueren TimVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis19-2121-1215-132-1
11:3018DM3Deroey Dennis - Coolman PieterVan de Wielle Tim - Urnaut Aljosa19-2121-1315-122-1
11:3019AF2Vandenabeele Annelies - Neyt PaulienCatry Maud - Lieckens Kim8-2113-210-2
11:3020DF4Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessykavan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-921-112-0
12:1521CM1Degruyter Tim - De Brandt KoenPirali Yannick - Nuijten Oscar19-2114-210-2
12:1522BM3Christiaens Jens - Cosemans LienertPaulides Joppe - Douwen Bob11-2121-1515-122-1
12:1523CF2Sobolska Marta - Piatkowska Rodriguez EwaDe Beule Julie - Coolman Nina17-2111-210-2
12:1524BF4Thys Hanne - Simons LoreVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa19-2121-1515-92-1
Place 9-12
13:0025M1Vermeeren Thibault - Coenen JoVan der Aa Yentl - Blondeel Mathias18-2115-210-2
13:0026M3Sinnesael Jelle - Engels StefDegruyter Tim - De Brandt Koen15-2121-815-102-1
13:0027F2Van Asch Elien - Schaekers LotteThielemans Britt - Verhulst Renée14-2117-210-2
13:0028F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieEggen Sarah - Gondry Sophie21-1716-218-151-2
1/4 Finals
13:4529M1Frankart Audry - Verschueren TimVan de Wielle Tim - Urnaut Aljosa20-2216-210-2
13:4530M3Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisDeroey Dennis - Coolman Pieter11-2123-2115-82-1
13:4531F2Catry Maud - Lieckens Kimvan Grinsven Leen - Wittock Birthe28-2621-172-0
13:4532F4Vandenabeele Annelies - Neyt PaulienArtacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka12-2111-210-2
14:3033M1Paulides Joppe - Douwen BobPirali Yannick - Nuijten Oscar13-2121-1611-151-2
14:3034M3Christiaens Jens - Cosemans LienertSteenhouwer Dries - Degrève Wim21-1822-2415-102-1
14:3035F2Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaDe Beule Julie - Coolman Nina14-2118-210-2
14:3036F4Thys Hanne - Simons LoreSobolska Marta - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1915-219-151-2
1/2 Finals
15:3037M1Van de Wielle Tim - Urnaut AljosaPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1221-182-0
15:3038M3Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisChristiaens Jens - Cosemans Lienert21-1221-192-0
15:3039F2Catry Maud - Lieckens KimDe Beule Julie - Coolman Nina13-2119-210-2
15:3040F4Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo JessykaSobolska Marta - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1321-132-0
Finals
17:0041F1De Beule Julie - Coolman NinaArtacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka13-2115-210-2
18:0042M1Van de Wielle Tim - Urnaut AljosaVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis15-2118-210-2

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka 85
De Beule Julie - Coolman Nina 72
Catry Maud - Lieckens Kim 64
Sobolska Marta - Piatkowska Rodriguez Ewa 64
Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien 61
Thys Hanne - Simons Lore 61
van Grinsven Leen - Wittock Birthe 56
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa 56
Eggen Sarah - Gondry Sophie 53
Thielemans Britt - Verhulst Renée 48
Van Asch Elien - Schaekers Lotte 45
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 45
Declerck Laura - Schaekers Hanne 32
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel 32
De Schrijver Hanne - Ceustermans Marthe 32
Voets Margo - Vandendriessche Lotte 32
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 32
Degrève Linde - de Jong Lobke 32
Kenes Cyrielle - Tison Lucie 16
Lambrechts Karen - Vanhuylenbroeck Tessa 16
Mees Lana - Declercq Margo 16
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien 16
Driesen Sarah - van Dun Kim 16
Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 80
Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa 72
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 64
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 64
Frankart Audry - Verschueren Tim 61
Deroey Dennis - Coolman Pieter 61
Paulides Joppe - Douwen Bob 56
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 56
Sinnesael Jelle - Engels Stef 53
Van der Aa Yentl - Blondeel Mathias 48
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 45
Degruyter Tim - De Brandt Koen 45
Vercruysse Jop - Symoens Jonas 32
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 32
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 32
Verelst Iwan - Sybers Johan 32
Van Acker Christophe - De Bock Bart 32
van den Berg Peter - Van Roy Denes 24
van looy jorik - Van Tigchelt Yorik 24
Hermans Simon - Mol Vincent 24
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 24
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 24
Dedeyne Leonis - lemay julien 24
Cornelis Wannes - De Nys Willem 24
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Malfait Gilles - Van der Aa Yorven 16
Degraeve Simon - Bekaert Hannes 16
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht 16
Kermans Tim - Rombaut Harald 16
Van Daele Andy - Janssens Jonas 16
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe 16
Gewehr Luca - Crabbe Jente 16
Torfs Wesley - van Hest Dries 16
Loos Niels - Mylemans Kenneth 16
Hermans Wim - Luyten Tim 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Artacho del Solar Mariafe - Ngauamo Jessyka
Catry Maud - Lieckens Kim
De Beule Julie - Coolman Nina
De Schrijver Hanne - Ceustermans Marthe
Declerck Laura - Schaekers Hanne
Degrève Linde - de Jong Lobke
Driesen Sarah - van Dun Kim
Eggen Sarah - Gondry Sophie
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Lambrechts Karen - Vanhuylenbroeck Tessa
Mees Lana - Declercq Margo
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Sobolska Marta - Piatkowska Rodriguez Ewa
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Simons Lore
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Voets Margo - Vandendriessche Lotte

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Cornelis Wannes - De Nys Willem
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Dedeyne Leonis - lemay julien
Degraeve Simon - Bekaert Hannes
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Degruyter Tim - De Brandt Koen
Deroey Dennis - Coolman Pieter
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht
Frankart Audry - Verschueren Tim
Gewehr Luca - Crabbe Jente
Hermans Simon - Mol Vincent
Hermans Wim - Luyten Tim
Kermans Tim - Rombaut Harald
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
Loos Niels - Mylemans Kenneth
Malfait Gilles - Van der Aa Yorven
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Paulides Joppe - Douwen Bob
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Torfs Wesley - van Hest Dries
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Van Daele Andy - Janssens Jonas
Van de Wielle Tim - Urnaut Aljosa
van den Berg Peter - Van Roy Denes
Van der Aa Yentl - Blondeel Mathias
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van looy jorik - Van Tigchelt Yorik
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vercruysse Jop - Symoens Jonas
Verelst Iwan - Sybers Johan
Vermeeren Thibault - Coenen Jo