MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY HECHTEL-EKSEL


zaterdag 20 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1van den Berg Peter - Van looy ArnoDeville Wim - Torfs Wesley24-2611-210-2
08:302FM2Gewehr Luca - Crabbe Jentevan Hest Dries - Dewyspelaere Brecht21-1717-2115-72-1
08:303GM3Verelst Iwan - Sybers JohanVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn21-621-132-0
08:304DF4Brocatus Hannelore - Ceustermans MartheLambrechts Karen - Van Belle Amber21-1721-92-0
09:155DM1De Donder Roel - Rosiers WannesPeters Joran - Van Tigchelt Yorik18-2122-2013-151-2
09:156HM2Boussart Nils - Vindevoghel JanEngels Stef - Depovere Sander10-2121-178-151-2
09:157CM3Hermans Simon - Mol VincentKermans Tim - Malfait Gilles19-2113-210-2
09:158CF4Gondry Sophie - fraiteur valentineVan Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence14-2110-210-2
10:009EM1van den Berg Peter - Van looy ArnoColson Martijn - colson jonas17-2118-210-2
10:0010FM2van Hest Dries - Dewyspelaere BrechtMees Bavo - Van Leemputten Arnor21-1713-217-151-2
10:0011GM3Van Haesendonck Maxim - Somers BjornCornelis Wannes - De Nys Willem12-2115-210-2
10:0012DF4Lambrechts Karen - Van Belle AmberEggen Sarah - Masset Magali17-2121-1815-102-1
10:4513DM1De Donder Roel - Rosiers WannesDe Keyser Seppe - De Keyser Jente10-2119-210-2
10:4514HM2Boussart Nils - Vindevoghel JanBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth15-2116-210-2
10:4515CM3Hermans Simon - Mol VincentVerspecht Martijn - Vleugels Jef11-219-210-2
10:4516CF4Gondry Sophie - fraiteur valentineVan Asch Elien - Schaekers Lotte15-2112-210-2
11:3017EM1Deville Wim - Torfs WesleyColson Martijn - colson jonas17-2116-210-2
11:3018FM2Gewehr Luca - Crabbe JenteMees Bavo - Van Leemputten Arnor15-2117-210-2
11:3019GM3Verelst Iwan - Sybers JohanCornelis Wannes - De Nys Willem21-1421-152-0
11:3020DF4Brocatus Hannelore - Ceustermans MartheEggen Sarah - Masset Magali17-2121-1015-112-1
12:1521DM1Peters Joran - Van Tigchelt YorikDe Keyser Seppe - De Keyser Jente18-2115-210-2
12:1522HM2Engels Stef - Depovere SanderBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth12-2119-210-2
12:1523CM3Kermans Tim - Malfait GillesVerspecht Martijn - Vleugels Jef11-2115-210-2
12:1524CF4Van Den Broeck Stefanie - De Wilde LaurenceVan Asch Elien - Schaekers Lotte14-2118-210-2
13:0025AM1Vercruysse Jop - Van Acker ThibautDegraeve Simon - Van Dorpe Daan21-2321-1415-112-1
13:0026JM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam0-210-210-2
13:0027#M3Colson Martijn - colson jonasMees Bavo - Van Leemputten Arnor21-1214-2115-122-1
13:0028AF4Declerck Laura - Schaekers HanneJacquemyn Céline - van Bellen Nicolien21-1721-52-0
13:4529BM1Lupi Patrizio - Van Daele AndyDeruyck Sander - Browaeys Robrecht12-2121-1315-102-1
13:4530IM2Degreve Dries - Vandeweyer Robbe0-210-210-2
13:4531#F3Van Den Broeck Stefanie - De Wilde LaurenceBrocatus Hannelore - Ceustermans Marthe21-1921-182-0
13:4532#F4Van Asch Elien - Schaekers LotteLambrechts Karen - Van Belle Amber21-1521-162-0
14:3033#M1Verelst Iwan - Sybers JohanDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1621-152-0
14:3034#M2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethVerspecht Martijn - Vleugels Jef17-2115-210-2
14:3035BF3Kenes Cyrielle - Tison LucieDe Schrijver Hanne - Anthony Christine16-2118-210-2
14:3036FF4Mees Lana - Declercq MargoDegrève Linde - de Jong Lobke10-2121-1615-82-1
15:1537AM1Degraeve Simon - Van Dorpe DaanChristiaens Jens - Cosemans Lienert10-2113-210-2
15:1538JM2De Pryck Laurens - Poot Tijs0-210-210-2
15:1539EF3Vercruysse Sien - Carpentier CelineSchuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa21-1521-112-0
15:1540AF4Jacquemyn Céline - van Bellen Nicolienvan Grinsven Leen - Wittock Birthe8-2118-210-2
16:0041BM1Deruyck Sander - Browaeys RobrechtFrankart Audry - Verschueren Tim18-2110-210-2
16:0042IM2Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter0-210-210-2
16:0043BF3Kenes Cyrielle - Tison LucieRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt14-2116-210-2
16:0044FF4Degrève Linde - de Jong LobkeBaens Fleur - Louis Jolien21-1815-2111-151-2
16:4545AM1Vercruysse Jop - Van Acker ThibautChristiaens Jens - Cosemans Lienert11-2116-210-2
16:4546JM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamDe Pryck Laurens - Poot Tijs21-1120-228-151-2
16:4547EF3Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck TessaVandenabeele Annelies - Neyt Paulien11-2110-210-2
16:4548AF4Declerck Laura - Schaekers Hannevan Grinsven Leen - Wittock Birthe15-2121-1713-151-2
17:3049BM1Lupi Patrizio - Van Daele AndyFrankart Audry - Verschueren Tim11-2114-210-2
17:3050IM2Degreve Dries - Vandeweyer RobbeLambrechts Wouter - Lambrechts Pieter21-2314-210-2
17:3051BF3De Schrijver Hanne - Anthony ChristineRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt16-2114-210-2
17:3052FF4Mees Lana - Declercq MargoBaens Fleur - Louis Jolien5-2113-210-2
18:1553#M1Christiaens Jens - Cosemans LienertDe Pryck Laurens - Poot Tijs21-1421-182-0
18:1554#M2Frankart Audry - Verschueren TimLambrechts Wouter - Lambrechts Pieter21-921-72-0
18:1555EF3Vercruysse Sien - Carpentier CelineVandenabeele Annelies - Neyt Paulien11-2117-210-2
18:1556#F4Declerck Laura - Schaekers HanneBaens Fleur - Louis Jolien21-1521-182-0
19:0057#F1De Schrijver Hanne - Anthony ChristineVandenabeele Annelies - Neyt Paulien15-2112-210-2
19:0058#F3Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVercruysse Sien - Carpentier Celine21-821-82-0
19:0059#F4van Grinsven Leen - Wittock BirtheMees Lana - Declercq Margo21-1421-112-0

zondag 21 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Christiaens Jens - Cosemans LienertFrankart Audry - Verschueren Tim21-1517-216-151-2
08:302DM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVerelst Iwan - Sybers Johan21-1221-142-0
08:303AF2Simons Lore - Coolman NinaVan Asch Elien - Schaekers Lotte21-1919-2115-82-1
08:304DF4Vandendriessche Lotte - Van den Broeck IsabelDeclerck Laura - Schaekers Hanne21-1621-112-0
09:155CM1Vermeeren Thibault - Coenen JoColson Martijn - colson jonas21-1919-2115-112-1
09:156BM3Urnaut Aljosa - Derom RoelVerspecht Martijn - Vleugels Jef16-2118-210-2
09:157CF2van Grinsven Leen - Wittock BirtheVan Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence21-1021-152-0
09:158BF4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVandenabeele Annelies - Neyt Paulien21-1221-152-0
10:009AM1Christiaens Jens - Cosemans LienertLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1814-2112-151-2
10:0010DM3Verelst Iwan - Sybers JohanBlondeel Mathias - Oprins Jeroen18-2114-210-2
10:0011AF2Van Asch Elien - Schaekers LotteVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa6-2118-210-2
10:0012DF4Declerck Laura - Schaekers HanneThielemans Britt - Verhulst Renée15-2115-210-2
10:4513CM1Colson Martijn - colson jonasVandecaveye Louis - Van de Wielle Tim17-2116-210-2
10:4514BM3Urnaut Aljosa - Derom RoelPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1821-192-0
10:4515CF2Van Den Broeck Stefanie - De Wilde LaurenceThys Hanne - Lieckens Kim16-2113-210-2
10:4516BF4Vandenabeele Annelies - Neyt PaulienMouha Liesbeth - Gielen Katrien11-2110-210-2
11:3017AM1Frankart Audry - Verschueren TimLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1515-2115-92-1
11:3018DM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-1932-3415-112-1
11:3019AF2Simons Lore - Coolman NinaVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa21-1821-152-0
11:3020DF4Vandendriessche Lotte - Van den Broeck IsabelThielemans Britt - Verhulst Renée18-2117-210-2
12:1521CM1Vermeeren Thibault - Coenen JoVandecaveye Louis - Van de Wielle Tim21-1412-215-151-2
12:1522BM3Verspecht Martijn - Vleugels JefPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1322-2419-172-1
12:1523CF2van Grinsven Leen - Wittock BirtheThys Hanne - Lieckens Kim15-2121-1414-161-2
12:1524BF4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittMouha Liesbeth - Gielen Katrien14-2120-220-2
Place 9-12
13:0025M1Christiaens Jens - Cosemans LienertVerelst Iwan - Sybers Johan22-2021-122-0
13:0026M3Pirali Yannick - Nuijten OscarColson Martijn - colson jonas21-1315-217-151-2
13:0027F2Van Asch Elien - Schaekers LotteDeclerck Laura - Schaekers Hanne19-2121-1815-42-1
13:0028F4Vandenabeele Annelies - Neyt PaulienVan Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence16-210-210-2
1/4 Finals
13:4529M1Frankart Audry - Verschueren TimBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-1621-132-0
13:4530M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas21-1321-152-0
13:4531F2Simons Lore - Coolman NinaVandendriessche Lotte - Van den Broeck Isabel21-1521-182-0
13:4532F4Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaThielemans Britt - Verhulst Renée20-2221-1920-182-1
14:3033M1Urnaut Aljosa - Derom RoelVandecaveye Louis - Van de Wielle Tim21-1421-172-0
14:3034M3Verspecht Martijn - Vleugels JefVermeeren Thibault - Coenen Jo19-2121-1315-112-1
14:3035F2Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittThys Hanne - Lieckens Kim21-1221-142-0
14:3036F4Mouha Liesbeth - Gielen Katrienvan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-1121-102-0
1/2 Finals
15:3037M1Frankart Audry - Verschueren TimUrnaut Aljosa - Derom Roel21-1224-222-0
15:3038M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1816-2115-92-1
15:3039F2Simons Lore - Coolman NinaRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt20-2214-210-2
15:3040F4Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaMouha Liesbeth - Gielen Katrien18-2114-210-2
Finals
17:0041F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittMouha Liesbeth - Gielen Katrien12-2114-210-2
18:0042M1Frankart Audry - Verschueren TimLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1917-2117-191-2

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien 80
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 77
Simons Lore - Coolman Nina 64
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa 64
van Grinsven Leen - Wittock Birthe 61
Vandendriessche Lotte - Van den Broeck Isabel 56
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Thys Hanne - Lieckens Kim 56
Van Asch Elien - Schaekers Lotte 53
Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence 53
Declerck Laura - Schaekers Hanne 45
Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien 45
Mees Lana - Declercq Margo 32
Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe 32
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Baens Fleur - Louis Jolien 32
De Schrijver Hanne - Anthony Christine 32
Jacquemyn Céline - van Bellen Nicolien 16
Kenes Cyrielle - Tison Lucie 16
Gondry Sophie - fraiteur valentine 16
Eggen Sarah - Masset Magali 16
Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa 16
Degrève Linde - de Jong Lobke 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 80
Frankart Audry - Verschueren Tim 77
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 69
Urnaut Aljosa - Derom Roel 64
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 56
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 56
Vandecaveye Louis - Van de Wielle Tim 56
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 56
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 53
Colson Martijn - colson jonas 53
Verelst Iwan - Sybers Johan 45
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 40
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 32
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 32
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter 32
De Pryck Laurens - Poot Tijs 32
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 32
Vercruysse Jop - Van Acker Thibaut 24
Lupi Patrizio - Van Daele Andy 24
Kermans Tim - Malfait Gilles 24
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik 24
Deville Wim - Torfs Wesley 24
Gewehr Luca - Crabbe Jente 24
Cornelis Wannes - De Nys Willem 24
Engels Stef - Depovere Sander 24
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 16
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht 16
Hermans Simon - Mol Vincent 16
De Donder Roel - Rosiers Wannes 16
van den Berg Peter - Van looy Arno 16
van Hest Dries - Dewyspelaere Brecht 16
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 16
Boussart Nils - Vindevoghel Jan 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Louis Jolien
Brocatus Hannelore - Ceustermans Marthe
De Schrijver Hanne - Anthony Christine
Declerck Laura - Schaekers Hanne
Degrève Linde - de Jong Lobke
Eggen Sarah - Masset Magali
Gondry Sophie - fraiteur valentine
Jacquemyn Céline - van Bellen Nicolien
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Mees Lana - Declercq Margo
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa
Simons Lore - Coolman Nina
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Lieckens Kim
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Van Den Broeck Stefanie - De Wilde Laurence
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien
Vandendriessche Lotte - Van den Broeck Isabel
Vercruysse Sien - Carpentier Celine

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Boussart Nils - Vindevoghel Jan
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Colson Martijn - colson jonas
Cornelis Wannes - De Nys Willem
De Donder Roel - Rosiers Wannes
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht
Deville Wim - Torfs Wesley
Engels Stef - Depovere Sander
Frankart Audry - Verschueren Tim
Gewehr Luca - Crabbe Jente
Hermans Simon - Mol Vincent
Kermans Tim - Malfait Gilles
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Lupi Patrizio - Van Daele Andy
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Urnaut Aljosa - Derom Roel
van den Berg Peter - Van looy Arno
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van Hest Dries - Dewyspelaere Brecht
Vandecaveye Louis - Van de Wielle Tim
Vercruysse Jop - Van Acker Thibaut
Verelst Iwan - Sybers Johan
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef